2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar eşşek sıpam çok fena ısırıyor ya.
Ön dişlerin hepsi çıktı acayip acıyor.
Başta tepki vermiyorum ama vermeyince çığlık attırana kadar ısırıyor resmen bırakmıyor da kesinlikle
Artık sinirim bozuluyor çok

Başta tepki vermiyorum ama vermeyince çığlık attırana kadar ısırıyor resmen bırakmıyor da kesinlikle
Ayni bende öyleyim tepki vermemek mümkün değil memeyi cekipppp uzatıyor emzirirken korkuyorum artık ..koltuk altından gıdıklayıp kurtuluyorum

Benim kız da ısırıyor yada dediğiniz gibi çekiyor bakıp gülüyor bide ben hemen çekiyorum çok acıdı diyorum vermiyorum sonra unutuyor çok fazla yapmıyor neyseki

Ayni bende öyleyim tepki vermemek mümkün değil memeyi cekipppp uzatıyor emzirirken korkuyorum artık ..koltuk altından gıdıklayıp kurtuluyorum
Ben de korkuyorum ya resmen ve maalesef çok sinirleniyorum :KK43:

Benim kız da ısırıyor yada dediğiniz gibi çekiyor bakıp gülüyor bide ben hemen çekiyorum çok acıdı diyorum vermiyorum sonra unutuyor çok fazla yapmıyor neyseki
Ben de çekmeye çalışıyorum da bırakmıyor ki sıpa.
Ben de çok acıdı deyip kapatıyorum bu sefer de meme diye ağlıyor :KK70:

Evet ya cok komik görünüyo o anda bizimde gülmemizi bekliyo ben gülmüyorum ama eşim gülüyo o da babasına bakıp yapıyo
Birşey diyeyim mi oğlum geldi gözümün önüne oda yapardı şimdi nerdeyse 8 yaşında oldu yap desek yapmaz , kendi yapsa biz kizariz.onun için bugünlerin kıymetini bilelim.bebekken çok tatlı hersey.aramizda kalsın gece hiç boyle düşünemiyorum uykusuzluk ağlamaları :KK43:(

Offfffffffffff ne acır ve sızlar çok zor Allah yardımcın olsun. Tepki vermeyince daha çok yapiyorlar gonulll gonulll bir el at bacim

Birşey diyeyim mi oğlum geldi gözümün önüne oda yapardı şimdi nerdeyse 8 yaşında oldu yap desek yapmaz , kendi yapsa biz kizariz.onun için bugünlerin kıymetini bilelim.bebekken çok tatlı hersey.aramizda kalsın gece hiç boyle düşünemiyorum uykusuzluk ağlamaları :KK43:(
Evet çok tatlılar ya allah korusun yavrularimizi en kıymetli varlığımız onlar. Annelik fedakarlık demek insan bazen zorlanıyor işte

Herkesin hayati özellikeri sartlari illa ki farkli da merak.ettim herkes benimki gibi mi diye.baya siddetli kavga ettik o gün devaminda yazamadim... rint rint senden beterim emin ol canım.neyse sakin kafayla yazayim sonra

Herkesin hayati özellikeri sartlari illa ki farkli da merak.ettim herkes benimki gibi mi diye.baya siddetli kavga ettik o gün devaminda yazamadim... rint rint senden beterim emin ol canım.neyse sakin kafayla yazayim sonra
Hanı iyiye gıdıyordu herşey. O an tartısmıssınızdır gelıp gecmıstır. Iyısınıdır ıns.
Klasık erkek ıste. Gelınce otursun tv seyrettın cayı çerezi önüne gelsın yeter.

Offfffffffffff ne acır ve sızlar çok zor Allah yardımcın olsun. Tepki vermeyince daha çok yapiyorlar gonulll gonulll bir el at bacim
Zor bu işler zorrr.
Hafıf ısırıp bırakıyorsa tepkı vermemek gerek zamanla unutur o davranışını.
Isırıp cekıyorsa uzatıyorsa halıyle o daha çok acır bekleyin eğer bırakmazsa kaslarınızı çatıp hayır öyle yapmanı ıstemıyorum diye uyarın. Ben öyle bulmuştum caresını. Daha sonra o huyundan vazgeçti.

Zor bu işler zorrr.
Hafıf ısırıp bırakıyorsa tepkı vermemek gerek zamanla unutur o davranışını.
Isırıp cekıyorsa uzatıyorsa halıyle o daha çok acır bekleyin eğer bırakmazsa kaslarınızı çatıp hayır öyle yapmanı ıstemıyorum diye uyarın. Ben öyle bulmuştum caresını. Daha sonra o huyundan vazgeçti.
Valla bağırıp mem yok bidaha deyip kızgın yere bırakıyorum gülüp parmağını sallıyor bana eşsek

Sevindim canım. Süt ben de vermiyorum alerjisi yok ama bence peynir yoğurt daha faydalı
Zamanla kuzunun sıkıntısı da geçecek inşallah

Aa ne güzel ya ben de istiyordum ama bi cesaret edip yapamadım :KK43:
Yarı zamanlı ti yapıyorduk biz de ama benim oğlan reddettiği için Bıraktım şimdilik

Kas olayına inanmıyorum şahsen
Benim sıpa daha 1 yaşı dolmadan tuvalete yapmayı reddediyordu, sonra bezini bağlayınca yapıyordu hemen
İstemli tutuyordu bildiğin yani
İddialar 18 24 arası o yetiyi kaybettikleri yönünde. Bakalım bu ara tekrar başlayım diyorum. Siz nasılsınız sınava hazırlık nasıl gidiyor.
Anne sütü aldığı sürece inek sütüne gerek olduğunu düşünmüyorum ben de. Dönem dönem yiyor ya da Yemiyor peynir yoğurt. Mesela peynir yer kefir içmez. Bugün bir anda kefir içti. Sabah da peyniri tükürdü. Neye ihtiyacı varsa ona yöneliyor diye düşünüyorum.

Ya çok sevindim maşallah. Insallah hiç olmaz. Egzama için bioderma kremleri belki faydalı olabilir
Çok sağ ol canım muatela ve bioderma gidip geliyoruz. Ama dedim ya çok çok hafif. İlerlemezse sıkıntı yok. Allah razı olsun. Y yilfasa

Ben de korkuyorum ya resmen ve maalesef çok sinirleniyorum :KK43:

Ben de çekmeye çalışıyorum da bırakmıyor ki sıpa.
Ben de çok acıdı deyip kapatıyorum bu sefer de meme diye ağlıyor :KK70:
Benimki de fenaydı bu konuda. Isırıp kanatıyordu. Kızıyordum.
Zor oluyor ama. Isırınca acıdığını belli edip ciddi bir tonda meme çok acıdı iyileşene kadar sana süt veremez" deyip kucaktan indirip başka işime dönüyordum. Ağlıyır epey. Mızırdanmanın ötesine geçerse kucağıma alıp acıdığını anlatıyorum. Benimki baya kanatıyordu. Böyle böyle ısırmıyor bu ara. Bir de ısırırken yataklardan sıkıp engel oluyordum. 2 3 gün meme protestosu vardı bizimkinden ama şimdi iyiyiz

Gece beslenmesini kestik. Çok şükür. Çok zor oldu ama oluyor yavaş yavaş. Bazen uyanıp 2 saat omzunda evi dolanıykrum zıplayarak. Bazen meme diye ağlıyor. Ama her gün bir öncekinden daha iyi. 5 ile 7 arası uyanıyor. Gün aydınlanmadan emzirmiyorum. Uyanmalar azaldı çok şükür. Daha da azalacak. Bakalım sonuca göre yazacağım.

Gece beslenmesini kestik. Çok şükür. Çok zor oldu ama oluyor yavaş yavaş. Bazen uyanıp 2 saat omzunda evi dolanıykrum zıplayarak. Bazen meme diye ağlıyor. Ama her gün bir öncekinden daha iyi. 5 ile 7 arası uyanıyor. Gün aydınlanmadan emzirmiyorum. Uyanmalar azaldı çok şükür. Daha da azalacak. Bakalım sonuca göre yazacağım.
Süreç geçtikçe bizi de aydınlat lütfen.kalkti simdi sabaha kadar sayısını hatırlamıyorum artik.yataga koyunca uyanıyor.ben daha cesaret edip baslayamadim

Hanı iyiye gıdıyordu herşey. O an tartısmıssınızdır gelıp gecmıstır. Iyısınıdır ıns.
Klasık erkek ıste. Gelınce otursun tv seyrettın cayı çerezi önüne gelsın yeter.
O an tartıştık ama gunlerim heba oldu ardi arkasi kesilmedi çünkü tartışmanın.insallah iyi oluruz gercek manada

X