2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bugün kontrolümüz vardı simdilik herşey yolunda gözüküyor 30+5 günlük olduk kilosuna 1800 dedi.onun sisam da sol taraftaki rahmi besleyen damar sağdakine gore kan akışı biraz az gibi geldi doktora bikac defa baktı sonra tehlike yaratacak bir durum yok dedi karaciğer enzimlerini kontrol için tahlil yazdı onlarda iyi çıkarsa bi sıkıntımız yok inş bakalım
Bişey çıkmaz Allah'ın izniyle inş maşallah canım baya sona gelinmiş ismi ne olcak delikanlının :)

Temiz dedi enfeksiyon var dedi yine 6 ay sonra tekrar gel dedi smer le ilgili sanırım tekrar yapacak
Sevındım temiz olmasına ama 6 ay sonra smear almaz yılda 1 yapılır. Kıst mı vardı sende de onun ıcınmı çağırdı acaba.
Bende dün gıttım. Adetımın 14. Günü ve hala az da olda devam edıyr lekelenme tarzında. Dün smear aldı 1 ay sonra gel dedı sonuç ıçın.
Kistim küçülmüş 1 ay daha ılacı kullanacağım 6 ayda bır kontrol olacakmışım kistten ötürü.

Ben de ara ara bakıyorum ama yazamıyorum. Facede bir grup var ara sıra oraya bakıyorum.

Çok şükür iyiyim, oğlum 16 aylık oldu ve ben 5 aydır çalışıyorum. Büyüyüp gidiyor konuşuyor yavaş yavaş, koşarak yürüyor, düşüyor kalkıyor, oyunlar oynuyoruz, kitap okumayı çok seviyor kitaplarını getirip anlatmamızı istiyor resimleri anlatıyoruz, çizim yapıyoruz beraber.

Yeme içmesinde BLW usulü ilerlerik, çatal kaşık kullanıyor şükür.

Ben de idare ediyorum işte kilolarımı hala tam veremedim 5 kilo fazlam var onlardan kurtulmaya çalışıyorum, hala emzirdiğim için çok katı diyet yapamıyorum ve gıdım gidiyorlar. Bir de hala adet olmadım doktora gidicem :/

Herkes iyidir inşallah, bizden şimdilik bu kadar.

Sevgiler :)
Masalah yavruya. Kızımda kendı yıyecekmıs kendı su içecekmıs. Ben bazen yedıremıyorum kendısı kullanıyor çatal kaşığı.

Bızler iyiyiz sende gel arada uğra canım.

İyiyim gönülüm iyiyim geçici sıkıntılar yoğunluk öyle işte. belki ben 3 çocukla napayım diyebilirsin o da doğru :/ ne biliim ya kendi karakterimden yapımdan kaynaklanan sorunlar yaşıyorum biliyorum ama engel olamıyorum:KK43: bunaldım..
Çok normal yaşadıkların 1-3 çocukla farketmıyor. 3 çocukla bıraz daha fazla çöküyorsun o ayrı.
Senın okul ev iş çocuk derken yorucu gecıyor su donemın. Bende oyleyım su aralar çok fazla bunaldım.
Inanırmısın bır ordan anne bı burdan anne 3 çocuğun bırden anneee dıye seslenmesı 3 une bırden cevap vermek benı çok yoruyor su aralar. Sankı evde baba yok bır tek ben varım. O kadar Yorgunumkı anlatamam.
Geçecek canım bunlar az kaldı. Enerjını moralını Yüksek tutmaya çalış.
Bırakma bizi gel sen buraya hep.

Kızlar bugün kontrolümüz vardı simdilik herşey yolunda gözüküyor 30+5 günlük olduk kilosuna 1800 dedi.onun sisam da sol taraftaki rahmi besleyen damar sağdakine gore kan akışı biraz az gibi geldi doktora bikac defa baktı sonra tehlike yaratacak bir durum yok dedi karaciğer enzimlerini kontrol için tahlil yazdı onlarda iyi çıkarsa bi sıkıntımız yok inş bakalım
Tahlil sonuçları çıktımı. Muhtemelen bı sorun yoktur onlarda da.
Sende koysana güzel kızımızın son fotolarından.

gonulll gonulll sen nasilsim canim.okul açıldı abi gitti napiyo altin fistik kizlar
Ben çok Yorgun’um artık yoruluyorum. Salı günü annemdeyım mısafir bana gelmek ısıtıyormuş aradı hepte annemdeyken gelmek ıstıyorlar. Çarşamba günü gelın dedım. Gece 2 ye kadar hazırlık gündüz de süpürge vs ıslerı ayaklarımın üstüne zor basıyordum artık. Dün gecede sana bu mesajı yazarken uyuya kalmışım.
Yazın ınsan kendını daha bı enerjık hıssedıyor.
Oğlum okula başladı kızlar iyiler.
Dün gözüme sürme cekıyorum bı baktım kızlar durmuş beni seyredıyor. Büyük kızımın baya ılgısıını cekıyor artık makyaj yapan bırıde degılım. Dudakları catladı dıye dudak koruyucusu aldım o da kırmızı yapıyor dudaklarını baya hosuna gıttı o sürüyor dıye mutlu.

Senın yavrular nasıl. İyilermi.

rint rint bi daha mesaj yazmamışsın su cıcegımı???
Büyük kızım doğdu 1 haftalığız bı baktım oğlumun yuZunde aynı su cıcegı ertesı gün daha da artık çoğaldı heryerınde çıktı. Çok şükür o zaman kızıma geçmemiştı. Kreş de salgın varmış o dönem. Korktum ben de su cıcegı çıkarmadım ya çıkartırsam dıye Zeynep mi mınıcık ben lohusa o dönem çok şükür ben çıkarmamıştım.
Küçükken daha hafıf atlatırlar.

Ben de iyi çok şükür
Evde takılıyorum hala.
Gerçekten uzun zaman oldu nasıl gidiyor kuzu nasıl?

:):) ev iyidir. ev iş ev iş işler zaman su gibi akıp gidiyor :/ ev daha yorucu tabi çalışınca da vakit yetmiyor. kuzu iyi büyüyor valla 14 aylık oldu. bakıcı var yatılı takılıyorlar :) senin minnak nasıl ?

günaydın kızlar nasılsınız? işten güçten hiç bir şeye yetişemez oldum :KK43: aklıma düştünüz bir gireyim dedim. ^.^ 2.hamile olan bir anniş gördüm, hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al inşallah bebişini seyda61 seyda61

Sevındım temiz olmasına ama 6 ay sonra smear almaz yılda 1 yapılır. Kıst mı vardı sende de onun ıcınmı çağırdı acaba.
Bende dün gıttım. Adetımın 14. Günü ve hala az da olda devam edıyr lekelenme tarzında. Dün smear aldı 1 ay sonra gel dedı sonuç ıçın.
Kistim küçülmüş 1 ay daha ılacı kullanacağım 6 ayda bır kontrol olacakmışım kistten ötürü.
Kistin küçülmesi ne çok sevindim smear da temiz çıkar inşallah

Sağol canım. Sen nasılsın çocuklar nasıl fotoları eklmekde sorun oluyorsa tlf den ekran görüntüsü al onu koy albüme.
Cocuklarda iyicok şükür sagolasağ.benim telin çözünürlüğü iyi değil canım ya uyduruk tan bir akıllı telefon yani .tekrar deniycem bakalim

X