2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ankaradaki arkadaslar.guvenilur bir cocuk doktoru lazim arkadaşıma.var mi oneri yapabilecek.@rint canim senin doktorun kimdi.ozel devlet fark etmez
Canım Prof Dr Ömer Erdeve Ankara Üniversitesinde özel muayene ile bakıyor. 102 lira. İyidir ben memnunum. Arkadaşım 5 aydır götürüyor o da memnın

Sizin bebişler bebeklere nasıl davraniyor benimki 4 yaşından küçük çocuklarin saçını başını yoluyor ısırıyor çok kıskanç nasıl öğrenecek bilmiyorum
Canım yeğenlerim var 2 buçuk ve 2 yaşında. Onlarda sıkıntı yok. Ama arkadaşımın kızı var 5 aylık. Onu kucağıma alınca çıldırıyor.

Yer yatağı yap canım bız epeydir bıraktık beşiği yerde yatıyoruz zaten su 14 ay ıcınde toplasan 4ay yatmamıştır beşiğinde...kanepede yanımda orda burda derken heryerde yattık:) şimdi de salonda yerde yatıyoruz..bı ıkı aya odasını yapıcam odasında uyusun artık

@emnis uyku saatlerımız bıkac farkla aynı gerçekten... bızımkı daha erken uyuyup daha erken uyanıyo sabah ezanı okunmadan ayakta oluyoruz bız 1:50-5:30 arası direk gözüme. Çarptı algıda seçicilik :) hıc yasamadım sımdıye kadar sızınkı inşallah daha da ıyıye gıder artık yatır kaldır kollarım dayanmıyo buyudu sıpa kucaga sığmıyo emzır yerıne koy bıdaha al ne kol kaldı ne bel valla

Canım Prof Dr Ömer Erdeve Ankara Üniversitesinde özel muayene ile bakıyor. 102 lira. İyidir ben memnunum. Arkadaşım 5 aydır götürüyor o da memnın
Gazi uni. Prof. Ayse tana aslan varmış göğüs hastalıkları uzmani anabilim dali başkanıymış.bronsit olmuş yine de cocuk doktorundan vazgeçip ona goturmye karar vermisler en son... Tesekkur ederim

Gazi uni. Prof. Ayse tana aslan varmış göğüs hastalıkları uzmani anabilim dali başkanıymış.bronsit olmuş yine de cocuk doktorundan vazgeçip ona goturmye karar vermisler en son... Tesekkur ederim
İyi olmuş canım çocuk göğüs hastalıkları değil mi? Allah şifa versin inşallah

@emnis canım uyku arkadaşı denedin mi? Biraz alışması zaman alır ama faydalı olabilir şimdi anlatsan her gece yanında olsa filan

@emnis canım uyku arkadaşı denedin mi? Biraz alışması zaman alır ama faydalı olabilir şimdi anlatsan her gece yanında olsa filan
Denemedim canım çünkü Zaten ben yatağına yatırdığımda uyumuş oluyor uyandığında da gözü kapalı ağlıyor o yüzden pek mantığıma oturmadı uyku arkadaşı daha çok uyumamış haliyle yatağına yatırılıp pışpışlanan çocuklar için gibi .. ama gece emzirmelerini bırakırken deneyecegım siz kullanıyor musunuz

Ben yatağında hiçbir şey bırakmıyorum. Bir şekilde üstüne falan yatar ağzına burnuna gelir diye korkuyorum. Evet evet ben ciddi paranoyağım bu konuda.
Battanıye örtüyorsun değil mi :)))) delisin ya :) geçen bir baktım ayakkabı çekeceğiyle uyumuş meğer yatağında kalmış jean çekecek uyku arkadaşı olabilir mi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…