2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Namaz kılarken oğlum sırtıma çıkıyor seccadenin tam ortasına oturup bana bakıyor tülbentimi çekiştiriyor veee tam selam verdiğimde anlıyor ve çığlık atıp kaçmaya başlıyor :)) artık namazın böyle bittiğini anlıyor eşşek :))) bir kaçması var ki görmelisiniz

Nasılsınız kızlar günleriniz nasıl geçiyor bebişlerle oyun oynuyor musunuz eğitici oyun arıyorum ama aklıma bi sey gelmiyor
Bende pek bir şey yapıyor sayılmam ama önerisi olan varsa iyi olur chicconun çiftlik evini almiştık doğum gününde oturtup onla oynatıyorum kendi oturup oynamıyor çünkü şıpa inek möööö köpek havhav böyle böyle hayvanları öğretmeye çalışıyorum :) küçük topları var onları yan yana dizdirmeye çalışıyorum ama genelde gelip bozuyor :)) piknik takımımızın plastik bardaklarını üst üste diZiyor :) he birde bu baya oyalıyor mama sandalyesine kalem kağıt koyuyorum çizip duruyor seviyor bunu biraz daha büyüse pastel boya alacağım ama şuan versem yer :))

Ben uğraşmıyorum film kanalı açıyorum filme bakıyorum oğlumda oyuncaklariyla oynuyor ikimizde gerilmiyoruz uyumak isteyince uyuyor
Ah işte nerdeeee kendi kendine oynayan çocuk uykusu var ama uyumuyor bizimki canım o anda da devamlı mız mız yada ağlar durumda oluyor okadar çekilmeZ bir hal alıyor ki uyuması şart oluyor

Battanıye örtüyorsun değil mi :)))) delisin ya :) geçen bir baktım ayakkabı çekeceğiyle uyumuş meğer yatağında kalmış jean jean çekecek uyku arkadaşı olabilir mi :)))
:KK70::KK70:defnenin yatağından da tahta oyuncak sekinde inek horoz kuzu cikiyo hatta bi kere sırtında buldum onu oynarken sırtından aşağıya atmış öyle uyumuş sonrada vicdan azabı çektim çocuk sırt üstü yatamadi rahatsız oldu diye

Ah işte nerdeeee kendi kendine oynayan çocuk uykusu var ama uyumuyor bizimki canım o anda da devamlı mız mız yada ağlar durumda oluyor okadar çekilmeZ bir hal alıyor ki uyuması şart oluyor
Hmm evet o sıkıntı canım bizimki de hala ayakta ama hasta haliyle koltukların tepesinde geziyor maşallah:)

Bende pek bir şey yapıyor sayılmam ama önerisi olan varsa iyi olur chicconun çiftlik evini almiştık doğum gününde oturtup onla oynatıyorum kendi oturup oynamıyor çünkü şıpa inek möööö köpek havhav böyle böyle hayvanları öğretmeye çalışıyorum :) küçük topları var onları yan yana dizdirmeye çalışıyorum ama genelde gelip bozuyor :)) piknik takımımızın plastik bardaklarını üst üste diZiyor :) he birde bu baya oyalıyor mama sandalyesine kalem kağıt koyuyorum çizip duruyor seviyor bunu biraz daha büyüse pastel boya alacağım ama şuan versem yer :))
Bende kalem kağıt verdim hevesi geçince sehpayı karaladı :)

Denemedim canım çünkü Zaten ben yatağına yatırdığımda uyumuş oluyor uyandığında da gözü kapalı ağlıyor o yüzden pek mantığıma oturmadı uyku arkadaşı daha çok uyumamış haliyle yatağına yatırılıp pışpışlanan çocuklar için gibi .. ama gece emzirmelerini bırakırken deneyecegım siz kullanıyor musunuz
Yok ben kullanmıyorum da faydasını gören çok o hep yatağında olsun gündüz uykusuna yatırırken dahil. Emerek uyurken ona dokunsun eliyle aranızda olsun yani

Bide şeymiş tvye bakmasa bile evde tv ışığı telefon tablet onları etkiliyormuş strese girdikleri için uykuya dalamıyormuş bu konu sizin evde nasıl?

Kızlar Benin afacan tuvaletini haber veriyor yaptıktan sonra ıh ıhh diye ıkınma sesi çıkarıyor sennkakamı yaptın diyorum başıylaa onaylıyor gel değişelim diyorum koşa koşa geliyor yatıyor zaten doğru düzgün yürümüyor ki direk koşuyor ama çok fena heryere tırmanıyor ne bulsa ayağının altına koyuyor çıkıyor masının üstüne çıkıyor alt açma yerine çıkıyor çekmecelerin içine giriyor oturuyor öp beni diyorum yanağını gösteriyor eliyle bide abisinden dayak yemese bide gece çok kalkıyor ve hep bende uykulu olduğum için veriyorum memeyi nasıl bıraktırcam öteki oğlan olmasa oda 3 yaşımda vermesem memeyi ağlar onu uyandırır gece memeyi bırakanlar nasıl yaptınız nasıl kendi kendine uyuyor acaba

Kızlar Benin afacan tuvaletini haber veriyor yaptıktan sonra ıh ıhh diye ıkınma sesi çıkarıyor sennkakamı yaptın diyorum başıylaa onaylıyor gel değişelim diyorum koşa koşa geliyor yatıyor zaten doğru düzgün yürümüyor ki direk koşuyor ama çok fena heryere tırmanıyor ne bulsa ayağının altına koyuyor çıkıyor masının üstüne çıkıyor alt açma yerine çıkıyor çekmecelerin içine giriyor oturuyor öp beni diyorum yanağını gösteriyor eliyle bide abisinden dayak yemese bide gece çok kalkıyor ve hep bende uykulu olduğum için veriyorum memeyi nasıl bıraktırcam öteki oğlan olmasa oda 3 yaşımda vermesem memeyi ağlar onu uyandırır gece memeyi bırakanlar nasıl yaptınız nasıl kendi kendine uyuyor acaba
Sen nerelerdesin canım.unuttun bizi.
Afacan senin baya yaramaz olcak anlaşılan.tuvalet eğitimi başlamış ufak ufak.

Yer yatağı yap canım bız epeydir bıraktık beşiği yerde yatıyoruz zaten su 14 ay ıcınde toplasan 4ay yatmamıştır beşiğinde...kanepede yanımda orda burda derken heryerde yattık:) şimdi de salonda yerde yatıyoruz..bı ıkı aya odasını yapıcam odasında uyusun artık
Park yatak yanımızda getirdik canım.

Aa park yatak varsa en iyisi o iyi ki almışsın yanına hoş geldin yuvana ben de inşallah karneleri verip uçuyorum :KK200:
Bizde 3 tane beşik vardı canım oğlumdan kakma. 2 park yatak 1 mobilyalı büyük yataklı beşik.park yatağı tatillere giderken yanınızda zda goturuyoruz.ama rizeye gelirken malum kis 3 valiz 2 sırt çantasi ile gelince park yatağı goturemeyiz dedik ama getirdik çok şükür.onu uçağa ayrı bir bölümden alıyorlar onun için ayrı işlem yaptırıp havaalanında ayrı bir yere götürüyorsun indikten sonra ayrı bir gelmesini bekliyorsun.biraz uzun iş ama halloldu. Dönüşte de eşim yanımızda olmayacak o erken dönecek okadar valizle nasıl yapacağız bilmiyorum

X