2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay canım ya gel komşu olalım.biz çocuklu insanlarız bizim halimizden anlamayip bizi ayiplayacak insan evime gelmesin zaten.insanlar birbirinin derdini anlayıp paylaşmalı ayiplamamali.
Y yilfasa . Beni begenmedin mi canimmm sen.:KK43: neden beni komsu istemedin:KK19:
Aşkolsun senin etiketkeyip yazdimya görmedin sen herhalde.yine söylüyorum gel canım gel komşu olalım seninle çok mutlu olurum

Kizlar oglum düştü başını vurmadı ama burnunu vurdu burun deliginden az kan geliyor böyle bi durumda doktora götürmeye gerek var mi
Oyyyy çok gecmis olsun canım bizde böyle düşmeleri birkaç kere oldu . Malum evde abı olunca böyle kazalar oluyor . Allah beterinden korusun önemli birşey yoktur inşallah.takip et morarma göz kayması ve sersemlik olursa götürürsün

Kızlar rizede beşiğe ihtiyacım var annemdeki beşik artık kızımı için küçük ondan kalkıp düşer ne yapicaz bilmiyorum.rizedeki arkadaşlara komşulara sorduk bulamadık beşik 15 gün için yeni beşik almaya değmez.

Ankaradaki arkadaslar.guvenilur bir cocuk doktoru lazim arkadaşıma.var mi oneri yapabilecek.@rint canim senin doktorun kimdi.ozel devlet fark etmez

Kızlar rizede beşiğe ihtiyacım var annemdeki beşik artık kızımı için küçük ondan kalkıp düşer ne yapicaz bilmiyorum.rizedeki arkadaşlara komşulara sorduk bulamadık beşik 15 gün için yeni beşik almaya değmez.
Ben de İstanbul'da ne yapacağım diye düşünüyorum yer yatağı yapacağım en garantisi

Nasılsınız kızlar günleriniz nasıl geçiyor bebişlerle oyun oynuyor musunuz eğitici oyun arıyorum ama aklıma bi sey gelmiyor

Aman uzak olsa ne olur ben gelirim gerçekten sen Istanbula git gel bende rizeye gidip geleyim inşallah görüşürüz.
Sizin bebişler bebeklere nasıl davraniyor benimki 4 yaşından küçük çocuklarin saçını başını yoluyor ısırıyor çok kıskanç nasıl öğrenecek bilmiyorum

Ayyyy inanırmısin o ara tüm uykumu almışım saate bir baktım sok oldumm:)) şaşırtıyor arada şıpa ama bu en iyi tablo cidden çünkü uzun zamandır gece yarısı bir uyAnıyor uyuması icin 2 3 saat uğraşıyorum çok sinir bir durum
Ben uğraşmıyorum film kanalı açıyorum filme bakıyorum oğlumda oyuncaklariyla oynuyor ikimizde gerilmiyoruz uyumak isteyince uyuyor

X