2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar 2015 kasım annelerine baktım sorunlar ne diye seneye bizi neler bekliyor diye :)) çocuğun kendi kendine yememesinden bahsetmişler çatal kaşık kullanımı sorunlu olabiliyormuş ben kahvaltıda oğluma çatal veriyorum bakıyorum yavaş kullanıyor kendine zarar vermiyor ama nette gördüm bambu takımlar var kullanan var mı ? Siz nasıl yediriyorsunuz

Benimkiler de sözde kullanıyor 1-2 yapıp elle dalıyorlar en çok el favorileri
Önlerine tabak kıyamıyorum ya hep atıyorlar öyle set bakmadım ama çatal kaşık ikeanınki öneriliyor çocuklara uygun küt uçlu ben de ondan alacağım şimdi idarelik aldım züccaciyeden takım çok kalitesiz plastik kısmı sallanıyor hep

Ben aldım bambu takımdan canım ama catalı hıç kullanışlı değil saplanmıyo yıyeceklere ama tabagını bardağını kullanıyorum plastik değil en azından sağlıklı ...catal kasık evdekı tatlı catalını kaşığını veriyorum çok gerek duymadım başka almaya zaten yanında duruyoruz yerken ama jean dediği gıbı ıkeanın kılerı öneriyorlar..benim sıpa catalı güzel kullanıyo kaşıgı kullanmaya çalışıyo bu ara... 1 yasından sonra artık kendı yemelerine ımkan vermek lazım yoksa zor oluyo sonrası kendılerı yemek ıstemıyolar

Benim akıllıda çatala batırıyor sonra çantaldan eline ordan ağzına :)))) kendi yemeyi seviyor ben verdiğimde yemiyor ama önüne kaçık tabak koyduğumda yiyor ben ona yediyorum o da bana :))

Benim akıllıda çatala batırıyor sonra çantaldan eline ordan ağzına :)))) kendi yemeyi seviyor ben verdiğimde yemiyor ama önüne kaçık tabak koyduğumda yiyor ben ona yediyorum o da bana :))
:))benumkıde karnı doyunca yada begenmeyınce bana yedırıyo zorla

Bu ara benim kızımda yıyodu catallakasıkla ama yemeğin cgunuboşa verip oynuo bende artık vermiyorum iyi yapmıyorum ama ne yapayı m

TaeYang canım ne güldüm yaa.insallah bi kazaya kurban gideriz allahim gönlüne gore versin insallah
:)) çok sağol canım amin inşallah.

Şuanda düşünmüyorum zaten ama bazen aklima geliyor iste :)
Anlıyorum seni çok bunalıyorsun, bizde de ayni durum. Sabır birazcık daha :)
Ben de veriyorum ama daha çok eliyle yemeyi tercih ediyor
Bambu çatal bizde var ucu sivri olmadığı için yapamıyor onla.

Ay ne güzel benimkiler yedirir gibi yapıp geri çekiyor yanlarında mümkün değil kimseye yemek yedirmiyorlar hemen kapıyorlar kimin elindeyse

Ben önüne koyuyorum yerse yiyor. :) ama bu ara tembel benimki.
Ve hala uykuda sorun yaşayanlar bu grupta da seneye bi biz konuşuruz yine uyumadı diye :)))) Y yilfasa D dertah rint
Hahaha keşke Ediz çok güzel uyuyor da hamilrlikten uyuyamıyorum desek

Yaa ben beğebmedim ikeanınkileri. Chicco hoşuma gitti. İkeanıkiler ince ve sivri gibi geldi bana. Chicvoya da bak almadan

Ay ne güzel benimkiler yedirir gibi yapıp geri çekiyor yanlarında mümkün değil kimseye yemek yedirmiyorlar hemen kapıyorlar kimin elindeyse
ahahah benim ki baba varsa ona da uzatıyor eşşek yemekten böyle kaytarabileceğini sanıyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…