2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ayaktasın gönulum
Camasır katladım sımdı. Yerlestırmesı sabaha cocukları rahatsız etmeyeyım dedım. İş güc bıtmıyor canım. Evi toparla yat sabaha yone dagınık :))) gunde kac defa topluyorum evı bılmıyorum. Acaba sadece buyuk bı mıtfak olsa orda otursak butun gunu orda gecırsek ne guzel olur. Sadece 1 yer dagılır. Boyle dagılmadık yer kalmıyor.

Kolay gelsin.rutin bi döngü hic bitmek bilmiyor ayni benim de.benim kışın eşim de evde o çocuklardan daha cok dağıtıyor ve 2cocuk...

Sadece keyfiiiii. Allah yardımcın olsun.
Annem burada mı değil mi uyanmaları :))

Biter kuzum biter.konusunu içine çek masumluguna bi bak... Allahim sabırlar versin.
Estağfurullah canım. Zaten ne zaman bunalsam diyorum çok şükür var ki kalkıyoruz, çok şükür ağlayabiliyor ki uyandırıyor. Çok şükür verene... İyi ki var. Varsın uyku olmasın
Bizim ki daha hiç uyumadı canım o da bir şey :) cebelleşiyorum 2 saattir
hahahah sabah 7de kalkıp gündüz yarım saat uyuyunca erken yattı sözde. Eşime diyorum ya bu çocuk 9da beni uyutmuyor diye ağlıyordu şimdi uyuttum da ne oldu...
Sözde bizimkinin uyku rutini var, 2 aylıktan beri yatma saati bellidir. Ama ne oldu??? Bir aydır düzen müzen kalmadı :)

Aynen öyle canım evlat ve sağlık ikisi çok büyük nimet çok şükür

Bızımkıde 8 de yattı 10a kadar zırt pırt uyandı 10dan 2ye kadar oynadı 2 de uyuyan çocuk yıne 5te kalktı benim korkulu rakamım artık 5 saat 5 olmasın çocuk uyanmasınnn....prensipleri var beyefendının 4tede yatsa 5te kalkacak:) bizimki de kelime yok henüz anlamlı sadece meme dıyor...baba dede gıbı kelımeler var ama babıldıyor anlamlı degıl bıde 3haftadır falan anne deyıp dolaşıyor ama bılınçlı mı soyluyor yoksa tekrar mı edıyor bılmıyorum....

ÇAkkk ikizim bizde de durumlar öyle bizim ki akşam uykusuna gece 2.5da yattı Daha önce sadece öğle uykusu uyumuştu

Öptüm seni canım benim.atak falan değil ya benimki doğduğundan beri böyle hiç ataktan çıkmadı yani

Çok güzel konuşuyor işte daha ne diyecek anne kalk çisim geldi dese fena olmaz tabi ama :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…