2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ayyy deme deme benım hayallerim umutlarım var 2yas sonrası için uyuyacak benim oğlum :)
Umutların hiç solmasin 2 yasdan sonra birçok şeyleri Allah'ın izniyle düzene girecek hatta bu yaza birazDaha düzene gireceklerini düşünüyorum.artik dışarda koşup oynayacaklar ve temiz hava onlara iyi gelecek uykulari birazDaha iyi olacak . Diş sıkıntılari biraz daha azalacak ve cat pat dertlerini anlatmaya başlayacaklar.bunlarin hepsi bize biraz daha kolaylik olacak. Güzel günler göreceğiz umutlu günler :))

Canlar bir arkadaşım benden kızımın bebeklik kıyafetleri ni istedi.cok ihtiyacı olan ve yakında erkek çocuk doğuracak bir tanıdığı için.ben birşeyler ayarladım belki sizlerden de vermek isteyen olursa diye diye söylüyorum özellikle ankaradakiler. Çok ihtiyaçları varmış bizimkiler çoğu pembe dedim olsun hepsini giydirir çok ihtiyaç lari var dedi.

Canlar bir arkadaşım benden kızımın bebeklik kıyafetleri ni istedi.cok ihtiyacı olan ve yakında erkek çocuk doğuracak bir tanıdığı için.ben birşeyler ayarladım belki sizlerden de vermek isteyen olursa diye diye söylüyorum özellikle ankaradakiler. Çok ihtiyaçları varmış bizimkiler çoğu pembe dedim olsun hepsini giydirir çok ihtiyaç lari var dedi.
Ay benim bütün olmayan kıyafetler annemlerde kaldı orada bırakmıştım taşınırken. Şuan hep giydileri var ama çok ihtiyaç varsa gönlümüzden düşecek şekilde para yardımı yapabiliriz ? Ayıp olmazsa tabi gücendirmeyelim de

Tüh ya ben hepsini verdim arkadaşıma onunki erkek kız kardeşininki kız ikisine de yolladım öyle ihtiyaçları da yok yani üzüldüm şuan :KK12:

Umutların hiç solmasin 2 yasdan sonra birçok şeyleri Allah'ın izniyle düzene girecek hatta bu yaza birazDaha düzene gireceklerini düşünüyorum.artik dışarda koşup oynayacaklar ve temiz hava onlara iyi gelecek uykulari birazDaha iyi olacak . Diş sıkıntılari biraz daha azalacak ve cat pat dertlerini anlatmaya başlayacaklar.bunlarin hepsi bize biraz daha kolaylik olacak. Güzel günler göreceğiz umutlu günler :))
Ahhh o dilllerini yirimmm konuş kıızzz başka ne güzel şeyler olcak. :)))hep dert tasadan konuşuyoruz :))bunlar daha iyi geldiiii :)):kahve:

Tüh ya ben hepsini verdim arkadaşıma onunki erkek kız kardeşininki kız ikisine de yolladım öyle ihtiyaçları da yok yani üzüldüm şuan :KK12:
Bende bebeklik kıyafetleri vermiştim ihtiyacı olanlara biraz daha büyük kıyafetleri vardı kizimin onları hazirladim

Ahhh o dilllerini yirimmm konuş kıızzz başka ne güzel şeyler olcak. :)))hep dert tasadan konuşuyoruz :))bunlar daha iyi geldiiii :)):kahve:
Bende seni yerim canım benim.guzel mi bilmem ama istediği bir şeyi yaptırmak için annecimmmmmmm babacimmmmmmm diyecek ve içimiz eriycek o tatlı dillerine ve hoppp tamam diycez. Birde hiç korkma o çatal kaşığı bir güzel tutup kendileri yiyecekler . Çünkü kendilerini ispatlamaya çalışacaklar mutlaka . Banyo yaparken kendileri sabunlanip durulamak isteyecekler . Senin saçını babasının saçını tarayacaklar . Kız erkek farketmez annenin makyaj malzemeleri mutlaka sökülüp sacilacak :))

Ayyyy ne yapalım nasip değilmiş. Bunların çok ihtiyaçları varmış . Pembeleri bile köy dedi arkadaşım giydirir dedi ama bebeklik kıyafetleri lazım yenidoğan yani.

Ay benim bütün olmayan kıyafetler annemlerde kaldı orada bırakmıştım taşınırken. Şuan hep giydileri var ama çok ihtiyaç varsa gönlümüzden düşecek şekilde para yardımı yapabiliriz ? Ayıp olmazsa tabi gücendirmeyelim de
Canım ya nekadar iyi bir insansın neleri düşündün gucendirmeyelim falan.rabbimde senin o güzel gönlüne göre versin inşallah sanada. Ben arkadaşıma bir sorayım para vermek istediğini .bana bebeğim oldugu için kıyafetleri ni istedi. Cansın ya

X