2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu adamların nıye hepsı boyle acaba. Sankı 24 saat onun sorumlulugunda cocuk.
Sızın 2 3 cocuk olursa eger ılkokula baslayana kadar esını bekleme sen.
Aynen aynen annemlere gitçem ya diyor ki dönüşte kar varmış uçak iptal olabilir iyi dedim işine gelir gülüyor rahatına gezmesine tozmasına kılık kıyafetine çok çok düşkündür

Aynen aynen annemlere gitçem ya diyor ki dönüşte kar varmış uçak iptal olabilir iyi dedim işine gelir gülüyor rahatına gezmesine tozmasına kılık kıyafetine çok çok düşkündür
Ben gıdeyım dıyorum bıyerlere benı gondermez. Yarıyıl tatılınde gorumceme gıdeyım dıyorum ama yok gondermıyor.

Oğlumla nöbete devam babamız 9 da uyudu çocuk yokken 11 den aşağı uyumazdı :) birde diyor ki bigün bi bakmışın evden kaçmışım işten hiç gelmemişim emre büyüyünce gelcekmiş espri yapıyor ba ba ba
24 ocak2018de İstanbul
24 ocak 2023te Ankara :) çocuk okula başlayınca dönerain artık :))

Ya ben de 2-3 çocuk istiyorum ama benim koca istemiyor.
Sanki kendi bakıyor da.
İnşallah bi kazaya kurban gideriz
çok güldüm yaaa :KK66: ikinci olur inşallah da 3. zor gibi Allah bilir tabii... Geçen gün eşim tek çocuk candır deyince, dedim ben de senin kaza sandığın planlı bir gebelikle çıkarım karşına diye :)

rint rint guzel olmazmı. Insanın nese kaynagı onlar. Basarılarını gordukce daha da ınsan mutlu oluyor.
Karneler yaklaşıyor bugun baktım karnemıze hepsı cok guzel. Boyle oldugunu gormek ınan cok mutlulul verıuor.
Cocukların kosarak gelıp sarılması opmesı cok bıyuk mutluluk.
Maşallah delikanlıya maşallah :)

Ayyy şimdi kocanın hakkını yemeyeyim o da çok yıprandı alerjiydi aman sıkıntı olacak mı doktor doktor gezmeydi benim ameliyat derken... Bir de adam gündüz evde olunca ay tut şunu yemek yapayım ayyy çocuk baba diye ağlıyor.... Çok bunaltmış olabilirim adamı. E o da şimdi çocuk istemiyor :kızgın:

X