2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
cnm valla burda hic bakilmiyo öyle şeylere d vitamini kullanıyoruz yoğurt her gün 1 kase yer ama bilemedim tırnakları da sağlıklı bence
Hastaneye götürüp baktırabilirsin aklına takılırsa. Bi sorun yoktur inşallah ben dişi hala çıkmadı dediğimde doktor tırnaklarına baktı tirnaklarinda bi sorun olmadığı için normaldir bekliycez demişti

cnm belki esinle konuşuyorken onu söylim diye düşünmüştür bi daha aramayayım diye düşünmüş olabilir görümden braz fesat değilse muhtemelen iyi niyetle hareket etmistir
Ya bunda kötü niyet olacak bi şey yok ama hiçbir zaman beni muhattap almıyor acaba sadece bana mi tuhaf geliyor diye size de sormak istedim

Selam kizlar canlar... Biz bugün kızımın anaokuluna gittik 2 saatliğine ufakligi kayinvalideme koyup.çim adam yaptırdık çocukların sevinci heyecani her seye değdi ama zor bir brans gerçekten de... Biz de 2 dişle bekliyoruz hala aylar önce çıkmıştı.

seyda61 canım bizim de 2 dişimiz var sıkıntımız aylardir var ama çıkamadı bi türlü... Benim kızım ile oglumun hicc alakası yok sanki ilk cocugum gibi oldu oğlum.emeklemesi oturması emmesi yatmasi dişi hastalığı hepsi farklı gercekten de. Senin ayni da olabilir bizim gibi cook farklı da

Gecmis olsun canım bak bizimde grip ama ateş yApmadi hiç turu farkli demek öksürük bitti gbi Sizinde geçer inş hemen ateş olunca çok zor oluyor Allah yardımcınız olsun

Çok teşekkür ederim kızlar Allah beterinden korusun gerçekten çok zor bi durum çok daha dikkat ediyorum artık çok büyük ders oldu bize eşimle

Geçmiş olsun kuzucumm offf şu yavrular hasta oldu mu mahvoluyoruz ya :/

Atesli hastalik daha bi zor.
Çok sağ olun kızlar teşekkür ederiz. Bugün tahlillerimiz yapıldı. Çok şükür temiz çıktı. Yarın sonucunu alacağımız bir tahlilimiz de var o da temiz çıkar inşallah. Yavrulara bir şey olmasın, her türlüsü zor bunların.

Sağol canım haklısın engel olmak ne mümkün ağlıyor durmuyor ki klip izlemek istiyor hayvanlı şarkıları seviyor küçükken hiç TV izlettirmedik şimdi hiç görmemiş gibi Allah sonumuzu hayır etsin valla

Inşallah temiz çıkar canim gecmis olsun

bakalım cnm nasıl olacak sağlıklı olsunlar da

Ben de küçükken izlettirdigim için sanırım şu an hc TV çizgi film izlemiyor çok sıkılıyor dokun hisset kartları var bı kaç kitap var onları çok seviyor

Selam kızlar biberon yıkama jelim bitti bende düşünüp bi anda neden karbonat sirke ve su olmasın dedim hem kalıntı olsa bile yenecek şeyler deyip içim rahatladı. Bi yıkadım mis gibi oldu jelden daha temiz ve parlak oldu biberonlar. Size de tavsiye ederim niye bu benim aklıma daha önce gelmedi ki

Aferin kız sana zeki arkadaşım benim.

Hemde ucuz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…