2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hemen hemen hepimiz aynı durumdayız.ne yiyor ne içiyor ne uyuyor ne ağlaması duruyor ( rabbim sağlıkla sinamasin .hepimizede evlatlarımıza da sağlık sıhhat şifa versin

Kis gelince daha bi yogun olduk sanki.yazin bunkadar degildi.gunler uzundu belki o yuzden.cocuklqrda kayinpederde cok iyi canin.tarlaya gidiyor bos durmayi sevmiyor.hemde en agir isleri yapar oldu kpeder hic caninin kiymeti yok.
Gel gel canim yalniz birakma topigimizi.

Gecmis olsun canim.
Sorma daha simdiden biliyorlar tv tlf.
Kayinvalide eline veriyor tlf yi butun gun elinde cocuklarin dusuyo atiyorlar amaci bozulsunda yenisini alsin.gulsum elinde tutsun gezdirsin bayiliyor.benim ve esimin tlf yi asla elliyemezler izin vermedikce.kyinvalide geldimi hemen istiyir bizimki bile tlf.
Televizyon buyukler gunduz arada izledigi icin kucumenimde soyle bi bakiyo.o da ogrendi niloyayi gorunce alkis yapiuor 5 dk bile bakmiyordur tv ye.zeynepde tv pek izlemez.
Engel olunmuyor pekde hayatimizin merkezinde oldu artik tlf cocuklarda ellemek bakmak istiyorlar.

Kızlar azılar için çok erken değil mi 18 aylık çıkmıyor muydu biz 14.aydayiz 6.dişimiz çıkıyor :) 1-2hafta içinde 3 diş patlattik rahatladık şükür

Bizim 9. Diş bende bu tablonun yalancısıyım :) ilk azı dişler diye geçiyor
Bizim ilk azi disimiz patladi baya zor patladi.artik gozukuyor.simdi ikinci azi disi beklemedeyiz yani 10.disimizi o da baya kabardi.

Unutulmasa gercekten insanin psikolojisi fena bozulr.
Dis belirtisi buyume ataklari hep bunlar olagan seyler.aynilar donem donem birbirlerine benziyorlar.
Bizde 9.disi cikartirken iyice zorlandik.kuzum agzini bile acamiyordu.

gonulll @because of you boslamayin buraları ozleniyorsunuz:)
Bugun o kadar yogundumki yorulmusum artik.
11 de evden ciktim cocuklara kvalide bakti.saat 5bucukda eve anca gelebildim.yemek yapmakla ugrasiyorum yarin yerli mali haftasi varmis oglum bi kac bisey istedi onlari yaptim o arada.yemekten sonra bulasiklari yika cocuklari giydir hop gezmege.az once geldik eve kizlar arabada uyuya kaldi.bende kk ya anca bakabildim.namazi kilip yatmayi planliyorum gozumden uyku akiyor.gulsume mamasini da iciririm oyle yatarim artik.yinede yatmam 1 i gecer :)))

Canim cok gecmis olsun kiyamam ben ona nasil cani yanmistir.insanin aklina gelmez oyle birsey olabilecegi.
Uzuldum simdi.senin elinde olan birsey degilki canim.nerde yaramazlik orda onlar cekiyorlar birbirlerini.sen ne kadar dikkat etsende olcak oldumu olur.Allah beterinden korusun canim.bunada sukur diycen.opuyorum minigi ins en kisa zamanda gecer

Simdi nasil oldunuz dustumu atesiniz.
Ne dedi dr canim.
Gecmis olsun yavruya.

Maşallah cnm yetisiyorsun her seye:)Allah kolayliklar ve guc versin agzinizin tadi bozulmasin.cok guzel bi ailesiniz.bzmki 7 de uyudu smdi ayakta.10.30da kalktı hc uyku yok ama bnm uyku geldi smdi de

Geçmis olsun canım allah sifa versin

Maşallah cnm yetisiyorsun her seye:)Allah kolayliklar ve guc versin agzinizin tadi bozulmasin.cok guzel bi ailesiniz.bzmki 7 de uyudu smdi ayakta.10.30da kalktı hc uyku yok ama bnm uyku geldi smdi de
Amin cumlemizin canim.7 de de cok erken uyumus canim o yuzden suan ayakta herhalde
Ins hemen uykusu gelsin yakisiklinin senide dinlendirsin :)

Kızlar heralde en az dişi olan biziz hala daha 2 tanecik onlarida 11 aylık olmadan 1 gün önce çıkarmıştı valla ben genetik diye kafaya takmiyorum ama takmalimiyim sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…