2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Görseller ile anlatmanı bekliyoruz :)) 5 numaralar elimde kaldı benim ahhh
Oyuncak bebeğe takıp anlatırım ancak benimkiler durmaz aynı şehirde olsak ben alırdım valla marketten alacağıma senden alırım. Gönder desem kargo gerçeğini geçer :/

Evet kızlar bebeğe bile izin vermediler elimden aldılar eşofman altıyla anlattım alttaki büyük bez 5 numara üstteki ise 4 numara bu akşam da denedim hiç taşmadı ve sadece 4 numara doluyor pipiye sarıyorum resmen
Umarım anlaşılmıştır

Eklentiler

• IMG_8493.JPG
    85,4 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_8494.JPG
    85,8 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_8495.JPG
    78 KB · Görüntüleme: 49

5le bezleyip 4e çiş yaptırıyon

yaren92 gonulll sağolun canım.yarin cocuk doktoruna gidecektik bekleyemedik tıkandı nefesi hırıltılı hicbir sey de yemedi oğlum.eşim de yoktu.kızımı da hazırlayıp düştüm yola.acildeki doktor ciğeri cok kotu onceden bronsit oldu mu havası falan vsr mi dedi yok yani.bi igne yaptirip hava verdirdi.yarin cocuk doktoru görecek... Ustteki 4 dis de. Cook kabarmış halde . hepsi ust uste geldi yine... Allahim bugunumuzden geri koymasin da şükür

Çok geçmiş olsun canım benim oğlum da hasta bakalım sürünüyor

Geçmiş olsun canım kötü olmuş tez zamanda geçer inşallah

nasıl yaptın canım kaynattın mı yoksa yıkadın mı sadece

Kızlar emzirme sıklığınız gündüz azaldı mı?benim kız gündüz artık daha az emiyor belki 3 gün işe gittiğim için etkilendi bilemiyorum:/ gece yine aynı emiyor ama. Oğlum için süt sağıyorum ama o da artık az çıkıyor süt böyle mi bitiyor?halbuki hep uyarıyorum pompayla anlamadım

Regl döneminde azalabiliyo canım belki ondandır. Bizim aynı emme süremiz azalmadı daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…