2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Çok mu durgun acaba akşam akşam burası :) Bi girdiğimde bir sürü sayfa okumaya alıştıgımdan mi banaa öyle geldi? Gaz sancisindan ölüyorum, mahvetti beni yine. Sizde de oluyor mu böyle?
Aynı dertten cok muzdaribim bende. Akşama dogru şişmeye başlıyorum. karnım 5. Aylık hamile gibi hep :)

sende once erkek sonra kiz sonra yine erkek olucak gibime geldi

Guldurdun beni gece gece.oglumda erkek istiyor.benim icimede oyle doguyor.yakin akrabalarimizin kiz cocuklari var hic erkek yok benimki haric o da kendine oyun arkadasi ariyor.3.cu buyuyene kadar benim oglanin oyun cagi gecicek bundan haberi yok yavrumun

Dedigim gibi ben kullanmadim sadece duydum.oglumda gobegimde catlak olusmadi cik sukur ama bacaklar bildigin harita :)

Kızlar aranızda b12 eksikliği çıkan var mı? Bende b12 eksikliği çıktı diye 5 tane iğne verdi dodex. Her gün sağlık ocağına gidip oluyorum
Benim de B12 baya düşük çıkmıştı, 20 iğne verdi, haftada 2şer 2şer 10 hafta vurulcak dedi.. 4 haftasını vuruldum, ani yorgunluk ve bulantılarım nerdeyse yok oldu

Merhaba herkese bende 9+6 haftalik hamileyim baya bi süpriz oldu bizim için 3.bebegim olacak kendimi hâlâ inandiramadim hamile olduğuma o şoku üzerimden atamadim henüz demek ki Rabbimin bi bildiği var diyorum artık
hayırlısı olsun Rabbim herkese sağlıklı kusursuz kuzular nasip etsin inşallah

Şimdiden niye yara oldu ki , dolgunluk var mi o kadar. Göğüs yaraları için çok güzel ilaçlar var senin işini goreni deneyerek bulabilirsin ancak. Hatta doğumdan sonra da kullanmak için hazırlık olur hem. O yüzden birinden başla derim. Doğum yapınca da meme ucu küçük olanlar için silikon meme ucu başlıkları var boy boy, onlardan kullanirsin, hiç olmazsa süt çeker makina ile sağıp öyle verirsin çocuğa. Zaten makina çeke çeke zorla uç çıkarıyor. Teknoloji gelişti canım annenin durumuna dusmemen için daha birçok yol var allahın izniyle

Günaydın hanimlarr Bugün sabah mesaji da benden olsun
Akşam 9 dedimi yataktayim sabah ta böyle uyku yetip uyanıyorum ışte
İyi hafta sonlari herkese
Günaydın geç uyudum dün ama haftaici çok erken kalkıyorum o yüzden haftasonu ayarı tutturamıyorum malesef.. biraz daha uyusaaamm keşke. Haftasonunuz güzel geçsin!

Canım. İlk çocuğumda bana da olmuştu. İlaçlar yaramamıştı. Yaşlı bir teyze tahin kavanozunun üstüne çıkan yağını sür demişti. Çok faydalanmıştım. Bir dene istersen. Emzirirken de bebeğe zarar vermeyen bir yağ.

calısan anne adayı olarak yine işteyim

dün gece çok üzüldüğüm bişi oldu eşim ile tartıştım ve dünden beri çok agrım var.

inşallah bebeğime bişi olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…