2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yaaa benim ki de cikmiyor hamilelik takvimine grdim tarihi ama olmadi
Ayni konudan mi bahsediyoruz

Yaptım canım ben sağ üstte isminin üzerine tıkla kişisel bilgileriniz diye bir yer var oraya gir aşağıya doğru inince kan grubunun altında hamilelik takvimi var oraya yazıp değişiklikleri en alttan kaydet sayfanda çıkıyor

Yaaa benim ki de cikmiyor hamilelik takvimine grdim tarihi ama olmadi
Ayni konudan mi bahsediyoruz
kisisel bilgilerine giriyorsun orda takvim var tahmini dogacagi tarihi hesaplayip o tarihi giriyorsun hemen altinda takvim hesaplama var ordaki bosluga mesala 26-11-2016 gibi tarih yazip kaydete tikliyorsun

Aynen dedigin gbi yaptm ama gorunmuyor benim

Yok girmicem insallah
Benim etrafimda o taramalardan bosuna yiprananlar oldu malesef
Sen yaptrcak misin
yaptirmicam ama detayli ultrasona girecem ense kalinligi ve burun kemigine bakiyorlarmis gerek varmi bilmiyorum.iki oglumda girmedim rabbim saglik sihat versin bebeklerimize insallah

yaptirmicam ama detayli ultrasona girecem ense kalinligi ve burun kemigine bakiyorlarmis gerek varmi bilmiyorum.iki oglumda girmedim rabbim saglik sihat versin bebeklerimize insallah
Ben kizimda grmistm ayrntili ultrasona tam bilmiyorum ama tedavi imakani olan teshisler konulabiliniyormus o zamanlar cok bilinçli degildm girdim ciktim oyle doktorumla o konuyu ayrntili konusrum zamani geldiginde ins
Rabbim saglik sihhat versin insallah

amin canim insallah cumlemize saglikla nasip etsin bebeklerimizi.. amin

Kızlarrrr bi cinsiyet belirleme şeyi daha var yani ne kadar gerçek bilmiyorum ama oyle diyorlarmış . simdi oturun bi yere sonra ayağa kalkın ve yuruyun ilk adiminizi sağlamı yoksa sollami attiginizi bana söyler misiniz

Kızlarrrr bi cinsiyet belirleme şeyi daha var yani ne kadar gerçek bilmiyorum ama oyle diyorlarmış . simdi oturun bi yere sonra ayağa kalkın ve yuruyun ilk adiminizi sağlamı yoksa sollami attiginizi bana söyler misiniz

Sağ ayak :) Çok merak ettim bak simdi :)

Sola dogru gidiceksem sol. Ayagimi atiyorum
Saga gdiicksem sag
Duz gidiceksem gene sag
Asli yok gbi
Insallah herkesin gonlundeki olur hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…