2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canim dr korkma eğitimle bu fark kapanır dedi çok g3ri değil ince motor gelişimi biraz geri oda düzelir dedi inss

Selam arkadaşlar nasılsınız?

sadece biri üzülme canım, geriliği çok değil.
Üstüne düşünce kapatır arayı.
İmkan varsa oyun grubu filan da iyi olur bence.
Tskler canım 15 aya kadar bekleyelim dedi dr evde eğitim dedi kitap önerdi düzelmezse bakalım o zaman özel eğitim alacak sonra oyun grubu vs gönderirim şimdi yürümüyor bile zaten

Evdemiyssinde sen niye ugramiyorsun buralara bakimmm:))))
İmkansiz canim hep kucagimdalar en azindan kremler hafifletti biraz agrimi cok sukur.

Evdemiyssinde sen niye ugramiyorsun buralara bakimmm:))))
İmkansiz canim hep kucagimdalar en azindan kremler hafifletti biraz agrimi cok sukur.
Haklısın aslında uğrayabilirim ama sosyal medyada çok takılınca yada internette çok uğraşınca burası insanın aklından çıkıveriyor birde diyorum ya oğlum ilkkez okula gidiyor eylülden beri hastalık evden çıkmadı el ayak ağız hastalığı üşütmeler sinüzit grip kurtulamadık uğraşıp duruyorum hep hastayız evi karantina altına mı alsam diye düşünmüyor da değilim :))) okula başlasam mı ücretsiz izine mi çıksam derken çıktık iZneee Mart'a kadar izinliyim bulamazsam iyi bir bakıcı haziran a kadar uzatırım artık izni ..evde olmak da kendi çapında zor birşey miş hergün aynı şeyleri yap sabah kalk yine aynı ortalık göçüyor uğraş dur sanır işi vall bende sıkıldım açıkcası ..inşallah gönlüme göre birini bulurum da dönerim işime gücüme .

Ben almadigim zaman kendini yerlere atiyor bagiriyor ağlıyor
Ben oğlum kızıma zarar verir diye hep yanımda tuttum kızı ..sanırım ona bağlı olarak bu kız tepemden inmiyor kimseyede gitmiyor yürüteç mama sandalyesinde filan maksimum 5 dakika duruyor gerisinde kucağım kolum koptu yemin ederim yürüyünce rahat ederiz kesin diye biran önce yürüsün istiyorum çünkü hep dolanmak isteyecek peşinde gezeriz en azından kolumuz belimiz kopmaz ..yanı yanlız değilsin arkadaşım

Ayniymis canim bende hiç ayrılmadım dogdugundan beri kuafore bile gitmiyorum canları saolsun sağlıklı olsunlar da duzelir nasil olsa bazen bunaliyor insan yoruluyor sonrada şikayet eder gibi hissediyorum çok üzülüyorum. Çok şükür halimize

Tek cocukla ne bunalmasi duymamis okumamis olayim :)))))

Ben emzik kullanmiyorum canim meme emiyor ama bu seferde butun gun meme emdigi icin yemek yemiyor dışkısı sulu oluyor dışına taşıyor. Bende kiyamiyorum oglusuma ama bi düzen kurmaya çalışıyorum
Hepimiz ayniyiz canım ya bu ara yemek yemiyor ağzını kapatmayı öğrenmiş yediremiyorum birşey akşama kadar mama ile duruyor napcam hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…