2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sagolasin canim.ciger temiz soguk algınlığı da yok dedi bi tani koyamadı ama.cok yorucu oluyor gece sabaha karsi başlıyor hep

Sen ne durumdasin.nasik geçiyor günler çalışmıyorsun değil mi
Çalışmıyorum canım maalesef. Hergün diger günün aynısı gibi hep evdeyiz malum havalar soğudu sıpa sürekli bi yerler karıştırma sevdasında sürekli ayaktayız. Uyku desen hala aynı uyumuyor

Ben düğün kosturmasindayim canim.gunduz böyle sabaha karsi öksürük tam gaz devam 1 ay oldu nerdeyse iyilesmedi sipacik.sen napıyorsun bakem
ay hadi yaa hala düzelmedi mi :/ antibiyotik falan alıyor mu ? çok sürmüş yazık. biz düğün nişan sezonunu kapadık şükür :))

Slmlar kızlar göremiyorum bu ara çok kötü durumdayım bugün psikiyatriste gittik oğlum için gelişim geriliği vardı 2 ay geri çıktı iletişimi çok zayıf komut almıyor hiç bir şekilde el sallama alkış vs yapmıyordu 15 aylıkken tekrar gidecez eğer ilerlemezse özel eğitim alacak resmen dağılmış durumdayım

Canim ya inşallah duzelir erken tanı çok önemliymis neden böyle oldu tv telefon çok mu baktı

Canim ya inşallah duzelir erken tanı çok önemliymis neden böyle oldu tv telefon çok mu baktı
Yok canım çokta batırmadım reklama bir bakardı si.di kesinlikle yasaklandı hiç açmıyorum herşeyine çok dikkat ettim ama allah'tan otizmden şüphelenmiştim o çıkmadı çok zor bi hastalık o yeğenim ole biliyorum
Şansıma işte vardır bundada bi hayır allahın bana bir imtihanı diyorum

Sen dikkat edersen düzelir inşallah canım senin emeklerinle ozel eğitime gerek kalmayacak inşallah

Sen dikkat edersen düzelir inşallah canım senin emeklerinle ozel eğitime gerek kalmayacak inşallah
Amin canım ins riskli bebek ve küçük çocuklar için etkinlik kitabı önerdi bugün hemen sipariş verdim ordaki yaşına uygun etkinlikleri yapmamı söyledi allahım ins düzelir bunlarla

Canım arkadaşım öncelikle seni tebrik ederim.bukadar erken farkedip bilinçli bir anne olarak gerekeni yapmaya baslamissin.anladigim kadarıyla tanılama yapılmadı.cocukla birebir iletişim çok önemli ama bir okadar farklı ortamlarda farklı kişilerle iletişime girmesi algısını arttıracağı için gelişimi ni destekler.komut verirken göz teması kurmaya çalış.komutu almıyorsa elinden tutup beraber yapın sonra tekrar komut ver.komutlarin kısa ve net olsun.15. aya kadar çok ilerleme katedeceksin bence.

Canım benim Allah kuzuna şifa versin sanada sabır, biraz daha özenmek üstünde durmak gerekiyor tabi ama daha çok küçük. Sevgiyle verilen çabanın eğitimin bu yaşlarda karşılığını hemen gösteriyor çocuklar. Benim yeğenimde otistik şuan 30 yaşında.. maalesef teyzemler en başından beri kabul etmediler ve tedavi ettirmediler okul vs hiç bir yere göndermediler. Her geçen gün yavrum geriledi. Bir sorun var ise bunu kabul edip üstüne düşmek çok önemli heleki böyle bebekken. İnanıyorum sizin ki de düzelecek hiç moralini bozmadan yavruna odaklan sıkma canını :)

Amin canım ins riskli bebek ve küçük çocuklar için etkinlik kitabı önerdi bugün hemen sipariş verdim ordaki yaşına uygun etkinlikleri yapmamı söyledi allahım ins düzelir bunlarla
Çok geçmiş olsun canım çok çok erken fark etmişsiniz düzelecektir Eminim canını sıkma en iyi şekilde halledersiniz. Kitap adım adım büyüyoruz gibi bişey mi?ne tavsiye etti?

Çok tşk ederim ins öyle olur elimden geleni yapacam onun için

Çok geçmiş olsun canım çok çok erken fark etmişsiniz düzelecektir Eminim canını sıkma en iyi şekilde halledersiniz. Kitap adım adım büyüyoruz gibi bişey mi?ne tavsiye etti?
Sagol canim ins oyke olur üstümdeki şoku hemen atıp kolları sıvadım

Canim allah razı olsun benimde yeğenim otistik oda malesef hiç ilerleyemedi 1o yaşında suan oda ben elimden geleni yapacam rabbim yardım eder ins

allh tan umut kesilmez canım inş atak yapar rabbim şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…