2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hepimiz ayniyiz canım ya bu ara yemek yemiyor ağzını kapatmayı öğrenmiş yediremiyorum birşey akşama kadar mama ile duruyor napcam hiç bilmiyorum
Anaaaa yalnız diilmişiz iştah bi var bi yok her dr a gidişimde aynı cümleleri duymaktan fenalık geldi boyu şurda bekliyordum kilo şu kadar olmalıydı :/ bu arada biz gene hastanedeydik dün günlerdir hafif hafif ateşi vardı ateş düşürücü 1 kez verince günde düşüyordu hemen ama önceki gece 12 gibi daha bi yükseldi ateş yine ilaç verdim sonra gece her uyanmasında baktım sanki fazla terliyo çocuk ve bi gariplik daha vardı memeyi bi kaç kez çekince bırakıp mızmızlanıyodu meğer midesi bulanıyomuş kuzumun sabaha karşı gene emzirirken öyle bi kustu ki seri bi şekilde 2 periyot halinde hüseyin hüseyin hüseyin hüseyin deme konusunda uzmanlık gösterdim :))o zavallı da panikle yataktan fırlayıp karşıdaki dolaba tosladı :)))) çocuk o arada yatak, büyük boy insan ölüsü ağırlığında ve en önemlisi makineye atılamayan battaniye duvar kağıdı yatak başlığı herşeyi halletti tabi :/ en önemlisi kendi de fena oldu kuzucum hemen duşa soktuk sonra etrafı temizle hastaneye git... bugün şükürler olsun iyi.. kız yağmur konu nerden buraya geldi ya neyse bu arada bugün doğumgününüz sanırım iyi ki doğmuş kuzucuk güzel hatırlayacağınız bir gün olsun inşallah canım

Özledik seni vildanım

Canım benim arkadaşların da dediği gibi erkenden farketmişsin ne güzel bizimki de kendi keyfi yetince yapıyo mesela biz dediğimizde her zaman yapmıyo..otizmden neden şüphelendin ki otizmde göz teması gülme filan pek yok diye biliyorum bu belirtiler olsa sen zaten farkederdin çoktan..

Merhabalar,

Miniğim ateşlenmişti serum verdiler geçen hafta, ateş düşürücü verdiğimiz halde (fitil-şurup) tekrar tekrar yükseliyordu 39a kadar. Neyse ki geçti yine iğneleri yiyince. Yemek yemesi bizim de aynı, alıyor ağzına bir iki çiğneyip diliyle dışarı itiyor. Çalıştığım yerde süt sağamadığım için de sütü de anca akşam ve gece emiyor. Tabi gündüz kv emzirmiyorsa

Eşimle yardımcı abla konusunu konuştum, nesi varmış annesinin dedim illaki bu kadın memlekete geri dönmeyecek mi, dur daha bakalım dedi iş ciddi tartışmaya doğru gidince sonra tekrar konuşalım bu konuyu diyip şimdilik kapattım konuyu. Yoksa ciddi anlamda karşılıklı kalp kırıp dönüşü olmayan yaralar açacağız birbirimizde..insan bırak yatak odasına girme bari dolaplarımıza çekmecelerimize kadar giriyor ya..

Kuzum coook geçmiş olsun istifra ettikten sonra birazda olsa rahatlamıştir balık ateş çok kotu birşey aman birdaha çıkmasın inşallah, besleme sorunu bizde çok fazla yeni oldu yoksa yiyordu birseyle oyalanıyorken ben yediriyordum ama artık kanmiyor ki koca çocuk oldu bebeğim :)) çok teşekkür ederim canım balığın da geçmiş doğum günü kutlu olsun mutlu bir ömrü sağlık sıhhatle dolu gecircegi ömrü olsun inşallah

yuhu ya ben olsaydım hem kocana hem annesine coktan haddini bildirmiştim ne münasebet ya bide o çocuk seninde çocuğunda seninde kim ve nasıl bakılacağı konusunda siz söyleme karar alma hakkin fazlasıyla var tabiki

çok sinirlendim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…