2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
rint rint canım nasılsın.var mi minik erkek de gelisme

Çok sağ ol canım daha iyi. Dün kontrolü vardı. Dr şu ana kadar tamamen geçmeliydi dedi. Ama şimdi daha iyi ya o bile mutlu ediyor insanı. Aşamalı olarak ilaçları kesiyoruz bakalım haftaya cuma da deri testi olacak.

Sagolasin canim.ciger temiz soguk algınlığı da yok dedi bi tani koyamadı ama.cok yorucu oluyor gece sabaha karsi başlıyor hep
Canım bir alerji doktoruna göyürsen göğüs hastalıklarına. Şunu gördüm de aklıma geldi Screenshot_20171116-193949.png

Slmlar kızlar göremiyorum bu ara çok kötü durumdayım bugün psikiyatriste gittik oğlum için gelişim geriliği vardı 2 ay geri çıktı iletişimi çok zayıf komut almıyor hiç bir şekilde el sallama alkış vs yapmıyordu 15 aylıkken tekrar gidecez eğer ilerlemezse özel eğitim alacak resmen dağılmış durumdayım
Sen gönlünü ferah tut canım inşallah atak yapar o da. Allah yardım eder eminim

Unutmamisin canim su icin kesin cozum bulunmadi hala. Vanasini kapattilar gunes enerjisinin o kadar. Bana zarari yok simdilik idare ediyoruz. Minnaklarim cok iyi cok sukur.
Gecen gun gulsum uyandi zeynepbimde uyuyorsu bende oglumu okula yolcu etmek uZereydim. Gulsum agliyor o an ilgilenemedim. Zeynebim aglamasina uyanmis hemen onun yanina gidip ilk eline gecen babasinin gozlugunu kardesine vermek aglamasin diye sonra kostura kostura ona oyuncak alip geliyor yine aglamasin diye. Dayanamiyor kardesine.
Oglum okul ders kura derken yoruluyor canim oglum benim.
Gulsumum 1 ay oncesi bi kac adim atmaya baalamisti ne guzel. Hasta olunca hic yurume cabasina giremedi simdi bi kac gundur tekrar adim atmaya basladi. Beklemedeyiz artik yurumesini.
Ah unutur muyum ara ara geliyor aklıma.
Maşallah Zeynep'ine canım Allah merhametini sefkatini daim etsin. Abla değil annecik olmuş o kuzu. Vallahi kkurken gözlerim doldu.
Oğlun yoruluyordur canım benim ya kıyamam ona ama maalesef şu an eğitim sistemimiz bunu gerektiriyor. Keşke yaşayarak öğrensek bir şeyleri...
Gülsüm kuzu kendini ağırdan alıyor demek, bakalım zamanı ne zamanmış :) bizim yaşına 15 gün kaldı işte daha çaba yok. Bugün elimdeki bir şeyi alırken ilk kez tay durdu ama fark etmedi bırakınca asla durmuyor. dün eczacı bana soruyor aaa niye yürütmediniz bu zamana kadar bu çocuğu diye. Oturduğu yere bağladım kaldırmadım tabii..

Maşallah Zeynep'ine canım Allah merhametini sefkatini daim etsin. Abla değil annecik olmuş o kuzu. Vallahi kkurken gözlerim doldu.
Oğlun yoruluyordur canım benim ya kıyamam ona ama maalesef şu an eğitim sistemimiz bunu gerektiriyor. Keşke yaşayarak öğrensek bir şeyleri...
Gülsüm kuzu kendini ağırdan alıyor demek, bakalım zamanı ne zamanmış :) bizim yaşına 15 gün kaldı işte daha çaba yok. Bugün elimdeki bir şeyi alırken ilk kez tay durdu ama fark etmedi bırakınca asla durmuyor. dün eczacı bana soruyor aaa niye yürütmediniz bu zamana kadar bu çocuğu diye. Oturduğu yere bağladım kaldırmadım tabii..
Senin elinde degilki yurumesi izin cikmadi daha. Zamanini bekliyor yavrucak.
Gulsum de dunden beridir adim atmayi ilerletti tam 14 aylik yani duzeltilmis yasinda yuruyecek herhalde. Cok istekli degil yurudumudde 5 6 adim atiyor artik. Tek eliyle koltuga tutunup geziyor.
Hepsi zamanini bekliyor.

sadece biri sadece biri doktor ne dedi tam olarak duzelir gecici bir durum dedimi. Premature bebek gibi dusun. Benim gulsumde suan oyle 2 yasindan sonra zaten o arayi kapatacak seninkide biraz daha buyuyunce inan o fark kalkar aradan. Bence 2 yasindan sonra normal yasitini yakalar.

Albume tospiklerimin fotolarini koydum :)

Merhaba güzel anneler ..forumu okumaya çalıştım ama yok anacım bayağı ilerlemişsiniz yetişemedim hızınıza..hamile olan ,taşınan,sıkıntılar yaşayan hastalıklarla uğraşan birsürü arkadaş olmuş Allah kolaylıklar versin herkese ..ben evde çocuk büyütüyorum ücretsiz iZindeyim öğretmenliği unutmama ramak kaldı ... oğlan okuldan hastalık getiriyor sürekli kızımla bende sürekli hastalıklarla boğuşuyoruz ...bebeklerimizin Doğum günleri kutlanıyor bu sıralar Allah hepsine sağlıklı güzel yıllar versin gonulll gonulll elin zorlamadan çocuk taşımaktan ganglon oluyor zorlamayan Laz'ım ama mümkün değil biliyorum bende de var maalesef ..@sadecebiri üzülme arkadaşım çocuk gelişimi uzmanlığı yaptım ben çocuklar gerilik ilerilik gösteriler bu dönemlerde Emin'im ki yakalayacaktır yaşıtlarını

Bugün aradan bir yıl geçti diye kontrole gittim kadın hastalıklarına. Caaanım doktorum nasıl özlemişim :)
Valla bende coook özledim yakında gidicem yanına onada asistaninada sıkı sıkı sarılcam valla burnumda tuttular seni çok iyi anlıyorum canım :)

sadece biri sadece biri üzülme arkadaşım sadece tevekkül et bebeğin toparliycak şimdi daha çok küçük eminim gelişimi ilerleyen dönemlerde normal seyretcek sen inan ve çabala yeterki

X