2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
O yaş dediğin daha hepi topu 1 tanecik yaşı var ben ağzına bişi atınca kızıyorum bu gidip buluyor güle güle bana doğru geliyor Maşallah ya ana kuzularına yerim onları
ahahaha hakket ya benim ki daha yaşına da girmedi kız :)))) ben anneme neler neler yapmışım bunların bir karşılığı olcak elbet :)

:/ benim oğlan hala küçücük portatif beşikte yatıyor boyu flaaan sığmıyor . uyanınca dikilip bağırıyor korktum şimdi bende :/ geçmiş olsun cnm

Allahım bugününde mesaisini bitirdim son çalışma günleri bitmiyor bitmiyor öyle zorlanıyorum ki , yavrumda artık daha çok zorlanıyor çok özlüyor beni uyumuyor yemiyor bazen inanır mısınız öğle uykusuna eve gittiğimde akşam 6 da geçiyor (

Canim allahim kolaylıklar versin... Iyice fark etmeye başlıyorlar her seyi tabi

:/ benim oğlan hala küçücük portatif beşikte yatıyor boyu flaaan sığmıyor . uyanınca dikilip bağırıyor korktum şimdi bende :/ geçmiş olsun cnm
Sağol canım.aman dikkat et.bizim besik hem yüksek hem büyük .park yatağı rizeye gidince yada tatile yanımızda götürüyoruz. düşmesi olmayacak şey ama oldu.

İnanırım canım inanırım ama az kaldı askerliğin son günlerinde hiç bitmez ya seninkide öyle .rabbim sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…