2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
dogum günü hazırlıklarına başlıyorum :) istanbulda olanlar pastaları nereden aldınız :) fiyatlar ne civarda ben fotograftaki gibi bir şey düşünüyorum

dogum günü hazırlıklarına başlıyorum :) istanbulda olanlar pastaları nereden aldınız :) fiyatlar ne civarda ben fotograftaki gibi bir şey düşünüyorum
Ben İstanbul'u bilmem ama kızkardeşim yapıyor .ben rizeye gidince nasipse orda yapicaz doğum günü sırf pastayı bedavaya getirmek icin.

Yine öksürük yine Boğaz ağrısı ve halsizlik var bende galiba vitaminlerim tam değil kendime de kan tahlili yaptırmalıyım

Ne guzel icine sinen hepinizinde mutlu oldugu bir dogum gunu olmus.
Ben nasilim yorulsamda cocuklarimin bir gulusuyle butun yorgunlugumu stresini uZuntusunu bi kenara atarak cok iyiyim.
Annelik bu olsa gerek. Her sekilde enerjik mutlu olabilmek herhalde.
Anne=robot demek. Sizler daha caylak annesiniz

Unutmamisin canim su icin kesin cozum bulunmadi hala. Vanasini kapattilar gunes enerjisinin o kadar. Bana zarari yok simdilik idare ediyoruz. Minnaklarim cok iyi cok sukur.
Gecen gun gulsum uyandi zeynepbimde uyuyorsu bende oglumu okula yolcu etmek uZereydim. Gulsum agliyor o an ilgilenemedim. Zeynebim aglamasina uyanmis hemen onun yanina gidip ilk eline gecen babasinin gozlugunu kardesine vermek aglamasin diye sonra kostura kostura ona oyuncak alip geliyor yine aglamasin diye. Dayanamiyor kardesine.
Oglum okul ders kura derken yoruluyor canim oglum benim.
Gulsumum 1 ay oncesi bi kac adim atmaya baalamisti ne guzel. Hasta olunca hic yurume cabasina giremedi simdi bi kac gundur tekrar adim atmaya basladi. Beklemedeyiz artik yurumesini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…