2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu arada bizim dogum günü 9 kasımdı ve oglum yürümeye başladı yaşında.cok şaşırdık ailecek.kilolu olmasına ragmen cok hareketli masallahyeni bir dönem baslamis oldu bizim için
Genelde tombikler biraz daha gec hareket eder derler ama seninkini masallahi var. Dogum gununuzde kutlu olsun nice yaslara insallah.

dogum günü hazırlıklarına başlıyorum :) istanbulda olanlar pastaları nereden aldınız :) fiyatlar ne civarda ben fotograftaki gibi bir şey düşünüyorum

Dilek pastanesine yaptırdım, enfes oldu :) eşimle ilk tanıştığımızda çok giderdik, nostalji oldu hem de :)

dogum günü hazırlıklarına başlıyorum :) istanbulda olanlar pastaları nereden aldınız :) fiyatlar ne civarda ben fotograftaki gibi bir şey düşünüyorum
Valla ben ilcede duruyorum degil seker hamurlu pasta normal bi pastaya yazi yazdırmak istemistikte rezil olmustu pasta ben onlardan iyi yaparim dedim kendim yaptimhaa cok mu guzel oldu hayir ama bence yinede onlardan guzel yaptım

Yoksa monobes butik pasta mı?
Yok kız butun doğum günü pastalarını evde yapıyor.parayla değil yani.cocuklrina yigenlerine bir iki arkadaşının çocuğu içinde yaptı.bunu parayla yap diyorum uğraşamam ben diyor.ama yaptığı pastaları görseniz inanamazsiniZ

Valla ben ilcede duruyorum degil seker hamurlu pasta normal bi pastaya yazi yazdırmak istemistikte rezil olmustu pasta ben onlardan iyi yaparim dedim kendim yaptimhaa cok mu guzel oldu hayir ama bence yinede onlardan guzel yaptım
Ellerine sağlık arkadasim daha iyi olmuştur eminim

Kızlar cuma günü kontrole gitmiştik.asimizida yaptırdık. tahlillerde yapıldı.demir depoları biraz eksik mis.ferromoxin kullanmaya devam edeceğiz.bende kontrol oldum doktoruma çok adetimin bir süre daha düzensiz olabileceğini söyledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…