2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sen nerede oturuyordun. Ankarada gorumcem bizim zeytin ve zeytinyaglari satiyor elden arkadaslarina. Yuzde yuz dogaldir urunlerimiz.
Oh şahane ben Ankara'ya gideyim yazarım sana sonra :) eşim bazen bir yerlerden zeytin yağı alıyor bir teneke çöpe çok ağır geliyor makına yağı gibi

Aaa öyle oluyor yani ilginç sesi çocukları korkutuyor diyorlar oyle mi canım gonulll ay alıntı olmadı filli oyuncak için dedim

because of you baliginin dogum gunu nasil gecti. Gectigimiz hafta sonumuydu.
Gönülüm ya valla forumun annesisin sen ben tek çocukla dağıttım kendimi sen 3 çocukla hepimizi düşünüyosun utandırdın beni kuzum :) doğumgünü geçen haftasonuydu çoookk güzel geçti tüm amacım balığım yıllar sonra fotolara bakınca ona ne kadar değer verdiğimizi görmesiydi.. çok şükür abimin müstakbel nişanlısına kadar heeerkes biraradaydı bayramlarda bile bu kadar maaile olamamıştık yıllardır bi bayram ben olamıyodum bi bayram abim mesela ya da biz oluyoruz eşler gelemiyo ama balık topladı herkesi...çok içime sinen hatırladığımda huzur veren bi doğumgünüydü çok şükür.. sen nasılsın gönülüm?? bize tüyolar ver nasıl yetiştiriyosun bu kadar şeyi kız yoksa eve robot neyim mi aldın söyle şu sırrını kurban :/

Harika baya kitapları varmış

Aaa öyle oluyor yani ilginç sesi çocukları korkutuyor diyorlar oyle mi canım gonulll ay alıntı olmadı filli oyuncak için dedim
Korkutuyor evet ama zamanla alisiyor. Bizim fisher price nin egtiici bilgisayarimiz var zamanla acilip kapanirken gicirdama yapti artik o gicirdama sesine o kadar cok korkuyorduki simdi alisti gidip tuslarina basiyor artik.

katılıyorum sana com ya ben de bir çocukla yetiştirdiğim bazen sanırım tembelim ben yav

İyi geceler anneler,

Benim psikolojim iyice alt üst olmaya başladı. Depresyona girmek üzereyim sanırım. Kaynanamdan kurtulmam lazım. Çözüm olarak bize yarım saat mesafede oturan, biraz rahatsız olan ve 6 yaşında yeğenime bakan anneme her ikisine de bakmasına yardım edebilecek yardımcı bir abla tutmayı düşündük kardeşimle ortak olarak..sizce nasıl bir fikir? Direkt bakıcı yalnız olmayacağı annem yanında olacağı için içimiz biraz rahat eder diye düşünüyoruz. Daha eşime söylemedim muhtemelen annesinin bizde kalmasından memnun olduğu için istemeyecek ama başka çarem yok..

İnşallah kabul eder sonuçta sonsuza kadar sizle yaşayamaz dimi?annen de yoruluyor çocuk çok hareketli filan diye 3 yaşında da sosyalleşmesi lazım yaşıtlarıyla kreş şart

İnşallah kabul eder sonuçta sonsuza kadar sizle yaşayamaz dimi?annen de yoruluyor çocuk çok hareketli filan diye 3 yaşında da sosyalleşmesi lazım yaşıtlarıyla kreş şart
Valla bıraksam ölene kadar kalır bizde, şu an hayatından çok memnun. Uzaktaki kocası falan umrunda değil tamamen oğluma odaklanmış durumda. Evde zaten sürekli birlikteyiz hava almaya bile çıkmıyor, biz şöyle bir çıkmak istesek bizden önce hazır olmuş oluyor. Arkadaşlarımızla buluşsak bile yanımızda çünkü oğlum da bizle oluyor. Eşini o büyütmedi mi diye düşünebilirsiniz ama büyütmemiş; kalabalık ailede oldukları için hep büyükler karışmış almışlar, o da şu an sanırım eşimde yaşayamadığı tüm bebeklik anlarını oğlumda yaşamaya çalışıp onu benden uzaklaştırmaya çalışıyor. Çünkü kucağındayken almak istediğimde gelmezse kahkaha atarak gülüyor, bana gelmemesi hoşuna gidiyor bu yüzden oğluma ben işteyken onun bakmasını istemiyorum. Ya da iyice kafayı yedim ben kusura bakmayın biraz iç dökmek gibi oldu

Neyseki annen yakın eğer yalnız olsaydın senin için daha zor olurdu. Çok zor katlanmak ben 3 gün zor dayanıyorum Allah sabır versin. Fırsat bulduğun an çocuğu alıp annene gitsen o da gelir mi?annenle arası nasıl?belki annenden yüz bulmazsa gelemez yada hep annen ablan sana gelsin huzurunu kaçırın dediğin şeyi yapabilsen çok iyi olur tabii. Hiç dert etme İnan hepimiz derdimizi paylaşıyoruz burdan

gonulll canım ya sen bir tanesini vallahi.
Çok şükür daha iyi canım ilaçlara devam. Epey toparladı ama tabii diyetteyiz. Şimdi az çıkıyor benekler. İnşallah doktora gideceğiz hafta içi bakalım hayırlısı. Reflü ilacı kullanıyor epey iyi geldi o kuzuma.
Senin minnaklar nasıl, delikanlının okulu nasıl gidiyor. Gülsüm yürümeye başladı mı kaçırdım onu ben. Zeynep'in ne alemde?
Bir de sizin eve üst kattan su akmıştı ya nisan mayıs gibi hep aklımda tam anlamıyla çözüldü mü o sorun

Gelmez olur mu hiç, ben doğum yaptıktan sonra ameliyat olup yine bizde kalan kayınpederimi bırakıp peşimizden annemlere geldi bizimle...annem de sevmiyor ama benim için mecbur katlanıyor kadına, ablamla da aklımıza bu fikir geldi işte. Hem maddi olarak bölüşünce çok ağır da gelmez ikimize de. Umarım şu fikri kabul ettiririm eşime..sancılı bir konuşma olacak ama napalım.. ortak olduğunuz için çok teşekkürler derdime

Rica ederim şimdi siz alttan alıp sorun çıkmasın diye düşündükçe o baskın karakter oluyor siz dediğim sen annen kardeşin filan aradan birinin sivrilmesi lazım ki o adımını geri atsın ki o da atarsa düşüncesiz tipler of

dök dök bol bol dök içini bacım rahatla.inaallah eşim seni anlar ve kardeşinle bakiciyi bölünmeyi kabul eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…