2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar nasılsınız.biz anne kız hastaydik.yeni yeni toparliyoruz.birde yeni huy çıkardı geceleri uyanıyor ağlaya ağlaya 1 saat geçiyor sonra zar zor tekrar uyuyor.ilk kez gece yanıma alıp yanımda yatırdım düşünün artık dayanamadım öyle uyudu.bebimle uyumak istiyor galiba

Kızlar nasılsınız.biz anne kız hastaydik.yeni yeni toparliyoruz.birde yeni huy çıkardı geceleri uyanıyor ağlaya ağlaya 1 saat geçiyor sonra zar zor tekrar uyuyor.ilk kez gece yanıma alıp yanımda yatırdım düşünün artık dayanamadım öyle uyudu.bebimle uyumak istiyor galiba
Tam da üstüne geldi

Eklentiler

• IMG_8140.PNG
    IMG_8140.PNG
    186,1 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_8141.PNG
    IMG_8141.PNG
    172,7 KB · Görüntüleme: 61
Ben artık sabah 5 6 gibi tükenip yyanıma alıyorum canım. Gündüz de yanına yatıyorum. İyice alıştı ama öyle ya da böyle zaten gece uykusu da gündüz uykusu da yoktu. En azından yanına yatınca gündüz bir saat uyuyor. Tabi uyanıyor geri uyutuyorum. Yoksa ikimiz de çok yoruluyoruz.

Gecmis olsun canim bende besige yatryorum 3-4 gibi bizim yatağa geliyor o saatte uyutacak gücü kendimde bulamıyorum

Doğduğundan beri böyleydi ama son 2 haftadır iyice çığrından çıktı.esim mama verelim dedi bugün gece kaşık mamalarından alacak yatmadan ondan vereceğim.bakalim fark edecekmi.benim oğlumda böyleydi ama ozaman kv kp yanındaydım çok yardım ettiler gerçekten şimdi yanlizim çok zorlanıyorum gece.artik olmadı yanımda uyuyacak.

Doğduğundan beri böyleydi ama son 2 haftadır iyice çığrından çıktı.esim mama verelim dedi bugün gece kaşık mamalarından alacak yatmadan ondan vereceğim.bakalim fark edecekmi.benim oğlumda böyleydi ama ozaman kv kp yanındaydım çok yardım ettiler gerçekten şimdi yanlizim çok zorlanıyorum gece.artik olmadı yanımda uyuyacak.

Amin Allah razı olsun hepimizin bebeklerine rabbim sağlık versin.1 Kasım'da doğum günüydü kızımın oda geçti gitti öylece

Ben de fena grip oldum kızlar dokulu yorum resmen inş defneye geçmez yarin da doktor kontrolün var nasıl hazırlanacak da gidecem hic bilmiyorum :hasta:

Yok canım gram fayda etmiyor kaşık maması uyanma açlıkla ilgili değil tiryaki bunlar :KK43:(

Bence de açlıkla alakasi yok.meme tiryakiligi kokusu vs. Ama ben de tukeniyirun artik.ilk uyuduğunda 2 saat sonrasında ise koynumda uyuyo resmen yatakta sabaha kadar sag sol dönüp duruyoruz.yataga koydugumda yıkıyor ortalığı.uyku sistemini degistirecek gücum de yok şimdilik... Allahim kolaylik versin bizlere

Bence de açlıkla alakasi yok.meme tiryakiligi kokusu vs. Ama ben de tukeniyirun artik.ilk uyuduğunda 2 saat sonrasında ise koynumda uyuyo resmen yatakta sabaha kadar sag sol dönüp duruyoruz.yataga koydugumda yıkıyor ortalığı.uyku sistemini degistirecek gücum de yok şimdilik... Allahim kolaylik versin bizlere
Aynen bende perişan haldeyim gece saat basi kalkiyoruz alışkanlık yaptı benim suçum herseferinde kıyamadım emzirdim. eşimde ayrı odada uyuyor o da canımı sıkıyor nerde o eski günlerimiz :KK61:

Hasta olanlara çok çok geçmiş olsun salgın var buaralar kızımda ishal bir hafta olcak bebeklerimize Rabbim şifa versin

Aynen bende perişan haldeyim gece saat basi kalkiyoruz alışkanlık yaptı benim suçum herseferinde kıyamadım emzirdim. eşimde ayrı odada uyuyor o da canımı sıkıyor nerde o eski günlerimiz :KK61:
Bende çok özledim 1 yıl oldu artık eski günlerime dönmek istiyorum yaa ben birde 2 aydır eşimden ayrı şehirdeyim iyice bunaldım. Annem babam burada evet yardımcı bana ama psikolojik açıdan çok zorluyorlar. devamlı bir eleştiri.... bitmiyor bitmiyor çok yoruldum. Nankörlük yapmak istemiyorum çok güzel bakıyorlar çocuğuma ben işteyken ama baktıkları için midir nedir bütün hayatıma eşimle ilişkime konuşmama sohbetime müdahil oluyorlar. Her gün kavga etmekten bıktım sabır çekiyorum çok az kaldı:KK43:

X