2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gunaydin kızlar :) bizimde kahvaltida haslanmis yumurta peynir zeytin vardi ben haslayinca asla yemiyo babasi okula giderken bazen onada hasliyo babasiyla beraber yiyolar ama ben yediremiyorum

Ağız ve diş sağlığı için 1 yaşından sonra biberon bıraktırılmalı deniyor. 2 yaşında kesin bırakmış olması lazımmış yoksa parmak emme vs yapıyorlarmış. Ne diyorsunuz?:kahve:

Merhaba kızlar. Uykusuz bi gece oldu hastalık zamanı derken bizim bıdıkta hasta burnu çeşme misali gece çok tıkandı neredeyse hiç uyumadık. Evin içi savaş alanı gibi yine de beceriyor dağıtmayı

Ağız ve diş sağlığı için 1 yaşından sonra biberon bıraktırılmalı deniyor. 2 yaşında kesin bırakmış olması lazımmış yoksa parmak emme vs yapıyorlarmış. Ne diyorsunuz?:kahve:
Benim kızım 5 ay emdi yarı meme yari mama şeklindeydi.sonra 2 yasina biberon ile süt mama icti.sonrasinda pipete gectik.simdi 4.5yaşında ne parmak emmesi var ne de dişlerinde bozukluk.herhangi bir sıkıntımız yok şükür.ama.herkeste aynı durum olmayabilir tabi

Merhaba kızlar. Uykusuz bi gece oldu hastalık zamanı derken bizim bıdıkta hasta burnu çeşme misali gece çok tıkandı neredeyse hiç uyumadık. Evin içi savaş alanı gibi yine de beceriyor dağıtmayı
Selam canım burun tıkanık olunca hiç uyuyamıyor yavrular yaa bu geceniz daha rahat geçer inş :) geçmiş olsun

Selam canım burun tıkanık olunca hiç uyuyamıyor yavrular yaa bu geceniz daha rahat geçer inş :) geçmiş olsun

Çok doğru canım dişlerin şekli bozuk oluyor benim eşimin emdikten dolayı bozuk diş yapısı ters v şeklinde ben 9 aylıkken hepsini bıraktırdım kurtuldum şükür

Slm hanumlar gunaydin nasilsiniz minnoslar nasil kilo verdinizmi ben verdim diyet ve herbalife ile her yerde 180 tl benim arkadas 150 tl satiyor bilginize ayda 7-8 kilo garantili almisken 1 cay bir sahake alirsaniz 150 tl birde hediyesi var arkadasimin adi aylin eger isterseniz no msj da verecem
7-8 kg çok iyiymiş tebrikler ben hamlelik öncesinden daha zayıfım ama evlendiğinde çok daha zayıftım. Zayıflamak istiyorum 5 kg filan araştırırım bende. Herbalife gördüm ama inanmadım sağlıklı değil diye düşünmüştüm sağlıklı bi şey mi ki

Bizim evde hep savaş alanı gibi ben topluyorum o dağıtıyor. Gecmis olsun canim inşallah kolay atlatırsınız

X