2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Anne babalar mi yaşlanıyor bizim büyüdüğümüzü mü farketmiyolar bilmiyorum ama bizimkilerde aynı insan tahammül edemiyor bi yerden sonra :KK43:
aynen canım valla çok zor oluyor yaa bekarken sıkıntı olmuyor böyle şeyler ama evliyken insana dokunuyor. Bardağı buraya koyma dolabı yavaş kapat ışığı kapat :) dediğin gibi çocuk zannediyorlar hala

Kızlar selam nasılsınız?
Hastalığı atlattık çok şükür.
Evde yorulmaya devam.
Benim oğluş da sık uyanıyor maalesef.
Emerek uyuyor Hatta daha kötüsü ayakta gezerek ve emerek uyuyor çoğunlukla.
İlk daldığı zaman özellikle. Sonraki uyanmalarında genelde sadece emerek dalıyor.
geçmiş olsun canım sevindim atlattığınıza :)

Maalesef öyle oluyor. Benim yeğenim de eniştem askerdeyken bizimle büyüdü he çok severiz bi de ilk bebek ailede ama ablamdan çok herkesin bi fikri bi sözü olurdu. Herşeyine hala karışırlar anlamında o yüzden hep bi adım geride kalmayı tercih ettim evet yalnızım yeri geliyor yoruluyorum hastayım hastayız insan birini arıyor ama sonra yok biz böyle iyiyiz diyorum. İlk günden karışmaya başladıklarında eve gelince çizmiştim sınırları o yüzden şimdi kimse bişi demiyor kv sen bilirsin deyip susuyor tabi annem susar mı desek de yapmazsın diyor :KK48: arkamdan damadına der anca :olamaz: yakın da gideceksin az biraz sal gitsin tavrı takın yoksa yıpranırsın. Gidince de özlüyor insan :KK16: ahh bu değişken haller o_O
:)) evet kesin öyle olacak giderken de salya sümük ağlarım

:)) evet kesin öyle olacak giderken de salya sümük ağlarım
Ahh kuzum şimdi sen evini kapattın kocandan uzaktasın bir yandan da Ankara'ya gelecek olman. Seni yoruyor zihnen şimdi her şeye takılırsın alınırsın. Az kaldı çok az. Sabret doya doya geçir zamanını :KK200:

Ahh kuzum şimdi sen evini kapattın kocandan uzaktasın bir yandan da Ankara'ya gelecek olman. Seni yoruyor zihnen şimdi her şeye takılırsın alınırsın. Az kaldı çok az. Sabret doya doya geçir zamanını :KK200:
Ah canİm ah tamda öyleyim hatta daha da kötüsü is yerinde de bir sürü sorun var eskiden yere göğe koyamadiklari beni şimdi gidicem nasılsa diye sallamıyorlar anlayacağın iste sabır cekiyorum evde sabır cekiyorum

Kızlar yavrulara ilk Doğum günü hediyesi ne alacaksınız :)))yada aldınız ? Playskool Yaramaz Toplar var ama sesi çok çıkıyormuş birde pil çok yiyormuş.chicco un hayal adası var .videolu hayvan çiftliği var yada aktivite masası gibi birşey var kararsız kaldım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugun Ananesiyle oğlum mağaza mağaza gezmiş elinden tutmus tıpış tıpış :))ayakkabıya alışamadı falan diyordum yA o geçen aldığım ayakkabıya alıştı güzel yürüyor bugünleri de gördük çok şükür büyüdü sapsikler :))
Ayakkabısını sevdi demek ki tospik iyi sevindim canım giymiyor diyor üzülüyordun herşeyin bir zamanı varmış :)

Kızlar yavrulara ilk Doğum günü hediyesi ne alacaksınız :)))yada aldınız ? Playskool Yaramaz Toplar var ama sesi çok çıkıyormuş birde pil çok yiyormuş.chicco un hayal adası var .videolu hayvan çiftliği var yada aktivite masası gibi birşey var kararsız kaldım :)
Ben birşey almam herhalde zaten her ay Alper e yatirim yapıyoruz canım ya evet ilk doğum günü ama evdede ıvır zıvır oyuncak dolu :/

Ben birşey almam herhalde zaten her ay Alper e yatirim yapıyoruz canım ya evet ilk doğum günü ama evdede ıvır zıvır oyuncak dolu :/
orası da öyle haklısın canım. Biz oyuncağa para vermedik pek komşumuzun ve yeğenimden kalan oyuncaklar şuan fazla bile. Ama hepsinden sıkılıyor zamanla. Belki dikkatini çekecek bir şey olursa bende bir oohh derim oda biraz bir şeyler öğrenir :)

bu ülkede yasayan her insanın bağımsızlığını ve demokrasisini borçlu olduğu insan:

atatürk

gençliğinde kot pantolon giyememiş.

sevgilisinin elinden tutup hasılat rekorları kiran bir sinema filmine gidememiş...

padişah ona trablusgarp cephesi'nde görev verdiğinde, lüks uçak şirketinin, first class koltuğunda viskisini yudumlayarak görev yerine gidememiş...

halkına bağımsızlık fikrini anlatabilmek için kortej esliğinde mercedes'lerle gezememiş anadolu'yu...

kurtuluş hareketini başlatmak için 19 mayıs'ta samsun'a ayak basan ayağında spor ayakkabısı ya da kovboy çizmesi yokmuş...

kazandığı her savaştan sonra savaş sahasına fırlayıp moral veren mini etekli ponpon kızlar da yokmuş...

tarih kitaplarına bakılırsa, yunanlıları izmir'den denize döktükten sonra timsah yürüyüşü de yapmamışlar...

ülkesinde yapacağı devrimleri, unutmamak için not alacağı bir cep bilgisayarı olmadığı gibi, kendisine suikast girişiminde bulunacakları da cep telefonundan öğrenememiş!

atatürk için üzülüyorum. dağ gibi adam, bir radyo programına faks çekemeden, ismet pasa için safiye ayla'dan bir istek parçası isteyemeden gitti ..

lozan zaferi'nden sonra veya cumhuriyet'in ilanından sonra arabaya atlayıp sabahlara kadar korna çalıp, elinde bayraklarla sokaklarda tur atamadı.

evinin balkonuna çıkıp, bir şarjör mermiyi havaya sıkamadı.

atatürk'e acıyorum... sen kalk, dört kadınla evlenebileceğin bir dönemde dünyaya gel, sonra değerini bilmeyip tek kadınla evlilik sistemini getir. aaaah ah...

çılgın diskolara gitmek, sabahlara kadar içip, içip rock yapmak, babasının mersedesini alıp söyle bir emirgan turu çekmek dururken...bunları yapmadı atatürk... keyif çatmadı... tüm hayatını ülkesinin kurtuluşuna ve uygarlaşmasına harcadı...

ıste onun ıçın büyük adamdı atatürk her fırsat elınde vardı, o ıse sadecebu mılletın bagımsızlıgını ıstedı.

bütün suçu 2 kadeh rakı ıçmektı o kadar...

orası da öyle haklısın canım. Biz oyuncağa para vermedik pek komşumuzun ve yeğenimden kalan oyuncaklar şuan fazla bile. Ama hepsinden sıkılıyor zamanla. Belki dikkatini çekecek bir şey olursa bende bir oohh derim oda biraz bir şeyler öğrenir :)
Aslında doğum günü için değilde su ay geçtikten sonra büyükçe eğitici birşey almak istiyorum bende fshire price in
Aslında su ay geçsin bi çünkü bu ay beziydi mamasiydi artı birde salıncak aldık cok açıldık bir daha ki ay eğitici aktivite masası almak istiyorum canım fisher price in ve bandigonun var hoşuma gidiyor

bu ülkede yasayan her insanın bağımsızlığını ve demokrasisini borçlu olduğu insan:

atatürk

gençliğinde kot pantolon giyememiş.

sevgilisinin elinden tutup hasılat rekorları kiran bir sinema filmine gidememiş...

padişah ona trablusgarp cephesi'nde görev verdiğinde, lüks uçak şirketinin, first class koltuğunda viskisini yudumlayarak görev yerine gidememiş...

halkına bağımsızlık fikrini anlatabilmek için kortej esliğinde mercedes'lerle gezememiş anadolu'yu...

kurtuluş hareketini başlatmak için 19 mayıs'ta samsun'a ayak basan ayağında spor ayakkabısı ya da kovboy çizmesi yokmuş...

kazandığı her savaştan sonra savaş sahasına fırlayıp moral veren mini etekli ponpon kızlar da yokmuş...

tarih kitaplarına bakılırsa, yunanlıları izmir'den denize döktükten sonra timsah yürüyüşü de yapmamışlar...

ülkesinde yapacağı devrimleri, unutmamak için not alacağı bir cep bilgisayarı olmadığı gibi, kendisine suikast girişiminde bulunacakları da cep telefonundan öğrenememiş!

atatürk için üzülüyorum. dağ gibi adam, bir radyo programına faks çekemeden, ismet pasa için safiye ayla'dan bir istek parçası isteyemeden gitti ..

lozan zaferi'nden sonra veya cumhuriyet'in ilanından sonra arabaya atlayıp sabahlara kadar korna çalıp, elinde bayraklarla sokaklarda tur atamadı.

evinin balkonuna çıkıp, bir şarjör mermiyi havaya sıkamadı.

atatürk'e acıyorum... sen kalk, dört kadınla evlenebileceğin bir dönemde dünyaya gel, sonra değerini bilmeyip tek kadınla evlilik sistemini getir. aaaah ah...

çılgın diskolara gitmek, sabahlara kadar içip, içip rock yapmak, babasının mersedesini alıp söyle bir emirgan turu çekmek dururken...bunları yapmadı atatürk... keyif çatmadı... tüm hayatını ülkesinin kurtuluşuna ve uygarlaşmasına harcadı...

ıste onun ıçın büyük adamdı atatürk her fırsat elınde vardı, o ıse sadecebu mılletın bagımsızlıgını ıstedı.

bütün suçu 2 kadeh rakı ıçmektı o kadar...
Tuylerim diken diken oldu :KK43: Allah rahmet eylesin Atamıza

Aslında doğum günü için değilde su ay geçtikten sonra büyükçe eğitici birşey almak istiyorum bende fshire price in

Aslında su ay geçsin bi çünkü bu ay beziydi mamasiydi artı birde salıncak aldık cok açıldık bir daha ki ay eğitici aktivite masası almak istiyorum canım fisher price in ve bandigonun var hoşuma gidiyor
Bondigo daha uygun galiba herkes de memnun. Şimdi oyuncakla pek oynamıyorlar ben hep eğitici ahşap oyuncak alıyorum biraz geleceğe yatırım oluyor :-) bilemiyorum ki neyle oynarlar

X