2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim eşimde aynı tutturmuştu canım çok biliyorlar :)
Yani bizi dinleseler.acliktan değil uyanması diyorum ama adam emziren diyor daha 1 saat olmadı emzireli diyorum açılmıştır diyor.onlarda kendilerine göre haklılar tabi bize alternatif fikir ler veriyorlar :))

Kızlar ben artık her mızırdanınca gidip emzirmiyorum azıcık mıkırdansa bakmıyorum duruyor hemen anca ciddi ağlamaya dönerse gidiyorum yada çok uzun sürerse çünkü bazen dönemeyince bile mıkırdanıyor bi deneyin derim

Kızlar ben artık her mızırdanınca gidip emzirmiyorum azıcık mıkırdansa bakmıyorum duruyor hemen anca ciddi ağlamaya dönerse gidiyorum yada çok uzun sürerse çünkü bazen dönemeyince bile mıkırdanıyor bi deneyin derim

canım ben onu denedim de bu sefer iyice ağladığı için uykusu açılıyor yeniden uyutmaya çalışmak çok çok zor :/ o yüzden ağlatmamaya çalışıyorum maalesef resmen rehin alınmış gibi hissediyorum kendimi :)

Bende çok özledim 1 yıl oldu artık eski günlerime dönmek istiyorum yaa ben birde 2 aydır eşimden ayrı şehirdeyim iyice bunaldım. Annem babam burada evet yardımcı bana ama psikolojik açıdan çok zorluyorlar. devamlı bir eleştiri.... bitmiyor bitmiyor çok yoruldum. Nankörlük yapmak istemiyorum çok güzel bakıyorlar çocuğuma ben işteyken ama baktıkları için midir nedir bütün hayatıma eşimle ilişkime konuşmama sohbetime müdahil oluyorlar. Her gün kavga etmekten bıktım sabır çekiyorum çok az kaldı:KK43:

Maalesef öyle oluyor. Benim yeğenim de eniştem askerdeyken bizimle büyüdü he çok severiz bi de ilk bebek ailede ama ablamdan çok herkesin bi fikri bi sözü olurdu. Herşeyine hala karışırlar anlamında o yüzden hep bi adım geride kalmayı tercih ettim evet yalnızım yeri geliyor yoruluyorum hastayım hastayız insan birini arıyor ama sonra yok biz böyle iyiyiz diyorum. İlk günden karışmaya başladıklarında eve gelince çizmiştim sınırları o yüzden şimdi kimse bişi demiyor kv sen bilirsin deyip susuyor tabi annem susar mı desek de yapmazsın diyor :KK48: arkamdan damadına der anca :olamaz: yakın da gideceksin az biraz sal gitsin tavrı takın yoksa yıpranırsın. Gidince de özlüyor insan :KK16: ahh bu değişken haller o_O

canım ben onu denedim de bu sefer iyice ağladığı için uykusu açılıyor yeniden uyutmaya çalışmak çok çok zor :/ o yüzden ağlatmamaya çalışıyorum maalesef resmen rehin alınmış gibi hissediyorum kendimi :)
Yaa o kötü olmaz o zaman

İlk sayfaya baktım da ilk heyecanlarımız, gebelik heyecanlarımız... ne günlerdi :KK51: şimdi ise çok şükür ilklerine tanık oluyoruz. Uzun zaman oldu kk ya girmeyeleri umarım herkes iyidir, minnaklarımız iyidir çoğu yaşını doldurdu doldurmak üzere çok şükür.

İkizlerimiz nasıl @mevhibe ikra meyra tuana? Sen nasılsın canım?
Başa liste eklemişsin doğum ve kilo olarak çok güzel olmuş Ada 3.250 gr 4 Kasım da doğdu teyzesi :KK200::KK15:

Bende çok özledim 1 yıl oldu artık eski günlerime dönmek istiyorum yaa ben birde 2 aydır eşimden ayrı şehirdeyim iyice bunaldım. Annem babam burada evet yardımcı bana ama psikolojik açıdan çok zorluyorlar. devamlı bir eleştiri.... bitmiyor bitmiyor çok yoruldum. Nankörlük yapmak istemiyorum çok güzel bakıyorlar çocuğuma ben işteyken ama baktıkları için midir nedir bütün hayatıma eşimle ilişkime konuşmama sohbetime müdahil oluyorlar. Her gün kavga etmekten bıktım sabır çekiyorum çok az kaldı:KK43:
Anne babalar mi yaşlanıyor bizim büyüdüğümüzü mü farketmiyolar bilmiyorum ama bizimkilerde aynı insan tahammül edemiyor bi yerden sonra :KK43:

Kızlar selam nasılsınız?
Hastalığı atlattık çok şükür.
Evde yorulmaya devam.
Benim oğluş da sık uyanıyor maalesef.
Emerek uyuyor Hatta daha kötüsü ayakta gezerek ve emerek uyuyor çoğunlukla.
İlk daldığı zaman özellikle. Sonraki uyanmalarında genelde sadece emerek dalıyor.

Sık uyanmaları herkeste var sanırım bizde de var özellikle geceleri en az 4 kere uyanıyoruz ve emerek uyuyor malesef

ay ben bunu ne zaman denesem sonrasında 1 saat ayağımda sallamak zorunda kalıyorum.Ne diyeyim omurleri güZel olsun:KK66:

X