2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bizim de oyle olmustu 3gunde geçti canim üzülme geçmiş olsun öpüyorum Alper kuzuyu

Burda kimse kızına kelebeğim,civcivim,prensesim vs vs demediği için ve kimse oğluna oğluşum,paşam,adamım vs vs demediği için çok çok mutluyum
Altı bezlenen paşa mı olur yav. Olsa olsa sıpa olur hatta benimki gibi şapşik olur.

Ne güzel buyurmuş Mevlana Hazretleri: Akıp giden zaman içinde bir kafesteyim, her türlü amelde çok ahesteyim. Kabrim beni bekliyorken, dünyalık hevesteyim. Uyandır artık Ya Rab! Belki de son nefesteyimRABBİM Bu güzel gün hürmetine
* Sarsılmaz İman
* Güzel Ahlak
* Şükredici Kalp
* Sabredici Beden
* Zikredici Dil
* Hayırlı ömür nasip etsin.

Rabbim hizmet kapısından, Rahmet nazarından, Cennet kokusundan, Kendi rızasından mahrum
etmesin.Hayirli cumalar slm ve dua ile..

Amin hayırlı cumalar canım

Çok degil Allah'tan canım CRP 5.26 çıktı şükür ki idrarı temiz çıktı

Geçmiş olsun, bu kadarla kalsın.. sıkıntı yapma kendine, o kadarı ateşten bile sayılmıyor gerçekten, takipte olmak gerginlik yapıyor ama ateşi olmasa bile yaşıyoruz bunu zaten.. :/

İnsallah daha da azalır beneklerıniz
Umutumun okulu iyi cok sukur. Ona akıllı saat aldık cok ısımıze yaradı. Kendı okula gıdıp geldıgı ıcın takıp etmek kolay oldu onunla.
Buyuk cocugu olanlar araştrın bı akıllı saatı cok cok guzel.
Zeynep ım akıllı bıdıgıma dun babaannesı ılk defa oje surmus. Eve gelınce anne yıkayalımda cıksın dıyor Yakıstıramadım daha ben ona ojeyı nedense kucuk daha yavrum. Cevremızde ruj sureni bıle goruyorum goz farı da suren var cocuklarına hele onlar cok cok fazla bı cocuk ıcın. yakısmıyor onlara.
Gülsümüm tam iyilesti derken yıne hasta oldu bu sefer grıp. Atesli yavrum.

Doktorunu dınle ve antıbıyotıklerı ıcır. Tedavısı o. Kız kardesımde vardı benım o hastalık cok gec farkedıldı. 6 yasında tansıyon ılacı bıle ıctı. Derdı veren Allah ım dermanınıda verıyor ıns ıyılesır en kısa zamanda yavrucak. Allah sıfa versın.

Geçmiş olsun, bu kadarla kalsın.. sıkıntı yapma kendine, o kadarı ateşten bile sayılmıyor gerçekten, takipte olmak gerginlik yapıyor ama ateşi olmasa bile yaşıyoruz bunu zaten.. :/
Sağol canım evlat böyle birşeymis ufacık birseyde ona birşey olcak telaşı varya yok böyle birşey sakin olmaya çalışıyorum mümkün mertebe, hayat iste insan hali daha neler göreceğiz kimbilir Allah zorlukları atlatmaya derman versin

Çok geçmiş olsun .artık hastalık mevsimi başladı rabbim bütün yavrularimiza şifa versin inşallah

Ben far sürmüyorum ya minnak bebeğe far ruj sürmek de nedir....
Çook çok geçmiş olsun canım iyi olsun ablamız.
Benim bıdık yeni ilaca başladı daha iyi çok şükür. Reflüsü varmış ona da tedavi başladık.
Akıklı saat cidden güzel bir şey canım çok iyi olmuş güle güle kullanın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…