2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar tavana asılan doğum günü süsleri var ya onun için avizeden perdenin süsüne ip bağladık öyle astık ipte belli olmuyor. Bir de duvara ip gerdim iki aplik arasına küçük mandallarla fotolarını astım oda güzel durdu iki kenarına da balon astım

Biz hala hastayız.burnumuz akıyor ama yesile döndü ve gece gözleri kapandi sari iltihaptan.kizim ve ben de kuru öksürük bir ay oldu ya resmen... Evin nemi derecesi her seyine dikkat ettikçe hastalanıyorlar yaa
Çok kötü olmuş canım ya allah acil şifalar versin geçmiş olsun

Lcw de gömlek üstü kazak gördük bitek onu beğendik belki görmüşsündür mavi gömlek lacivert papyon bordo kazak

Gördüm şimdi çok beğendim pasta çok güzel olmuş süsleme de süper şık olmuş

Maşallah rabbim nazarlardan korusun inşallah.butun ömrümüz böyle güzel olsun.hersey çok güzel görünüyor.elleti e sağlık.

Günaydın kızlar hasta bebisler varmış ins en kısa zamanda iylesirler valla günler Nasıl da geçmiş geçen sene bu zamanlar gün sayıyorduk suan ayagimda salliyorum bin şükür gerci cok ağırlaştı artik sallamak zorlaştı baya baska türlü de uyumuyor nasil unutacak bunu bilemiyorum

Gecen biri yazmıştı hatirlamiyorum kizlar bebegi ayakta durmuyor emeklemiyormus hic sıkıntı yapmasin benimde oglum gec oturdu gec emekledi ve Şu an öyle yürüme çaba vs yok zamanı vardır diyorum

yok yok kimse bırakmaz burayı gönülcüm. Benim taşınma telaşı devam ediyor o yüzden hafta sonu giremiyorum. Annemlerde kaldığım için durum iyice zorlaştı cocuğu öğlen uyutuyorum çıkıoyorum kendi evime geçiyorum. koli yap yap yap bitmiyor ya neyse sdece banyom kaldı ordada pek birşey yok ama cidden zorlandım eşimde ankarada olduğu için hepsi bana kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…