2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canimsin hepiniz oylesiniz @emnis gelince ona gidicez inşallah sizde gelsenize ) yalnız sanki ben ev sahibiymis gibi sizi davet ediyorum @emnis yeni evine

Slm arkadaslar. 11 aylik kizim var ve uc ayxir idrar en feksiyonu oluyirdu. Yuksek atesle beraber böyle olunca böbreklerde sorun olabilir dediler ve voiding çekildi 2 böbreğe idrarda Kaçak çıktı Çok moralim bozuk Sizlerde de böyle bir şey yaşayan var mı İnternette çok araştırdım çok uzun süren antibiyotik tedavisi var Bu da Bebeğimin böbreğine zarar vermez mi çarşamba günü doktorla görüşeceğim Ama bu iki gün geçmek bilmiyor bana aklımda deli sorular kuzuma çok üzülüyorum Rabbim beterinden korusun

Çok geçmiş olsun . Benim oğlum 6 ay boyunca idrar yolu enfeksiyonu sorunu yaşadı.6 ay antibiyotik kullandık.cok zor bir süreçtir.ayni deli sorular benim beynimi kemirdi.ama 6 ay sonunda çok şükür son buldu.voiding bizde de yapıldı.aklima o zamanlar geldi.ama inan bana geçiyor.simdi oğlum 7.5 yaşında.hic bir sorun yok.ama iyi bir doktor bulmak çok önemli.antibiyotigin boy kiloya göre iyi ayarlanması gerekiyor.sik sık tahlil verip böbrekler ine bakılması gerekiyor.iyi bir doktor bulursanız hiç bir sıkıntı yaşamadan atlatacaginizi düşünüyorum.rabbim yar ve yardımcın olsun.

L Larendee canım Allah yardımcımız olsun vallahi neyden olduğunu bilmemek zor. Siz deri testi yaptırdınız mı? Bulunur inşallah sizinki de. Ben şimdi bol bol nemlendiriyorum cildi. Domates meyve ve yumurta diyeti yapıyoruz ikimiz epey azaldı benekler. 5 eylülden beri kullanıyoruz biz de. Bugün yine tek ilaca düşürdük bakalım hayırlısı

inan giremiyorum koşturmaktan günler çok yoğun geçiyor canım.Saolsun uykusuzluk dibe vurdu ablasını geçti bu cadıBuarada ev bulmuşsunuz hayırlı olsun huzurla oturun

Kızlar penatenin şampuanıni kullanan var mı?Bugün e bebekten sipariş verdim en kotu ihtimal kendime kullanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…