2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar eşim kilot beze tam not verdi çocuklar rahat etsin hep böyle al ne güzel belini sıkmıyor filan diyor. Parasını bilmiyor bu arada :-) gece yatırmadan külot bez giydireceğim gece hiç değiştirmiyorum bazen çok dolu oluyor önü aşağı inmiş badileri ıslanmış oluyor iyi oluyor bu külot bez.

Kızlar eşim kilot beze tam not verdi çocuklar rahat etsin hep böyle al ne güzel belini sıkmıyor filan diyor. Parasını bilmiyor bu arada :-) gece yatırmadan külot bez giydireceğim gece hiç değiştirmiyorum bazen çok dolu oluyor önü aşağı inmiş badileri ıslanmış oluyor iyi oluyor bu külot bez.
Neredeyse tanesı 1 lira o bezlerin. Surekli kullanmak baya maliyetli olcak.

Her ay benim kadr endise eden yoktur herhalde. Bugun olmam lazımdı gelen gıden yok yıne. Kesın bi cozüm bulmam lazım korunma işine.
Ay canım evet ya her ay bende bi bekleme hasta olacakmiyim benimki çok düzenli olur en son geçildiğinde hamileydi 3 gün geçti gelen giden yok
Doğum kontrol hapı en güvenli olan O sanırım ben kullananiyorum keşke kullanabilsem

Valla baktım şimdi can bebe ve huggies de külot bez çıkarmış
Canım e bebekten aldım bugün. 52lisi 4 numara 29.90
Dün aldım 4 numara külot bez oldu bizimkine. Ben çok sevdim. Ev dışında kullanmayı düşünüyorum. Bugün avmde alt değiştirmemiz o kadar hızlıydı ki eşim şok oldu. Prima bacak arasına alerji de yapmadı.
Ama kaşıklar isilik oluyor her primada

Dün aldım 4 numara külot bez oldu bizimkine. Ben çok sevdim. Ev dışında kullanmayı düşünüyorum. Bugün avmde alt değiştirmemiz o kadar hızlıydı ki eşim şok oldu. Prima bacak arasına alerji de yapmadı.
Ay müthiş haber minik yavru için çok sevindim. Öyle valla çok pratik ve konforlu. Biraz daha çalışayım ben :-)

Külot bez aktif bebeğe göre daha dar geldi bana ben 5numara alıyorum minnolara bide önü daha aşağıya iniyor ya sinir oluyorum ondan büyük alıyorum artık

Hayirli cumalar herkese.dualarimizda birbirimizi unitmayalim insallah... rint rint . Allahim şifasını versin tez zamanda.sana da bol sabır ve kolaylık.cok iyi anlıyorum seni
Çok sağ ol canım Allah razı olsun. İnşallah tüm yavrular şifa bulur, içlerinde bizimkiler de. Allah korusun bebeklerimizi, meleklerimizi.

Ay müthiş haber minik yavru için çok sevindim. Öyle valla çok pratik ve konforlu. Biraz daha çalışayım ben :-)
ilk çıktığında huggies denemiştim büyük gelmişti. Yakın zamanda da lastiği bacak arasını tahriş etti. Dün 9-14 kilo görünce 4 numara aldım tam oldu valla. Büyük paketi açmadan 5 numara da mı denesem??? Külot bezde komple lastik var ya ondan daha dar duruyor ama tam oluyor şu an. Aktif bebek 4 numara artık küçük oluyor benimkine. 5 numara aldım o da büyük oldu, sıkı bağlayamıyırum ya şu an. Hem de bacak arasında çok torbalandı. O yüzden bir kilo alana kadar daha 4 numara külot kullanırım demiştim. Eski Huggies 4+ var 3 paket. Evde huggies dışarıda külot bez düşünüyorum.
5 külot deneyip onu mu alsam ki ahhh kararsız ben :KK48:

Külot bez aktif bebeğe göre daha dar geldi bana ben 5numara alıyorum minnolara bide önü daha aşağıya iniyor ya sinir oluyorum ondan büyük alıyorum artık

Ben taaaa şubatta stok yapmıştım benim sıpaya. 8 ayda iki paket molfix bir paket aktif bebek bir paket yeni huggies aldım sadece deneme amaçlı. Balkon bez doluydu hep.
Geçen hafta iki tane aylık aktif bebek aldım. Bugün de külot bez. Eşim diyor, bu kadar bezi kullanacağına emin misin yoksa yine stok mu yapıyorsun?
Kazara stok yaptım ama olsun :)))

Allerji günlüğü... Baş şüpheli meyveler. Elma armut şeftali... Ne zaman bunları versem gecesinde ciddi artış olmuş bebeklerde. Gluten diyetine başlamıştım dün, onun yerine meyve diyetine geçtim bugün. Yine de Edi'ye un vermedim. Ben de dayanamadım azıcık börek ve kurabiye yedim. Eşim en sevdiğim kurabiyeden almış sıcak sıcak. Yemesem sütüm çekerdi, mastit mi olayım maazallah di mi

I istanbulizmir Canım o gruba üye oldum ama 3 gündür kabul edilmiyorum :KK43:
Hani kabak alerjen demiştin ya, sen yemeklik kabağı mı yoksa valkabağını mı kastetmiştin

X