2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Prima biraz kasıkta bitiyor diğer bezlere göre önü daha aşağıda kalıyor o kısmından memnun değilim çok çiş dolunca çıkarıyor
4 numara öyleydi canım çok çıkardı üstten bir iki çişte bile. 4+ yoktu 5 aldım önünde iki tane aylık paket aldım yaa. İnceliğini sevdim ama

Günaydın kızlar külot bezi gece denedim çok rahat oluyor bel kısmı yumuşak. Sabaha karşı diğer bezin önü çok aşağı iniyor bazen badisi ıslanıyordu bunda o risk yok çok iyi sarmış belini. Çiş için iyi ama kaka yapsa o bezi toparlamak çok çok zor olur. Tuvalete alıştırma zamanında kilot yerine çok rahat kullanılabilir. Yurt dışında çok fazla kullanılıyor merries marka onlarınki ama kaka toplamak çok zordur. Başka deneyen var mı?

Almıştım ama kullanmadım, bu gece denerim..

Kız oğlumda uykusuz huylu bir bebekti ana böyle vurma ısırma huyları yoktu.ne atak haftafi bacım benimki hiç ataktan cikmiyorki
Canım şu an içinde oldukları atak 5hafta sürebiliyomuş...burdan bi arkadaş söylemişti hatta anne ağlatan deniyomuş bu atağa hakkkaten öyle.. siniri tribi hiç bitmedi paşanın erken ergenlik provası yapıyoruz

Ah kızlar ısırmada bir üst level e geçtik babamın gozunu ısırdı adamın göz kapağı okadar sistiki gözü kapalı gibi resmen alt kismi da morardi ve 5.disin çıktığını da bu olayla anladık.
Gerçekten level atlamissiniz.disinizde hayırlı olsun

Benim yavruda benden ayrilmak istemiyor.basimi kapattiginda basliyir aglamaya bacaklarima dolaniyor gidecegimi anladigi icin.
Birde gun icinde cani parmak emmek istediginde pacamdan bi yer yakalayip basliyor parmak emmeye.parmak emerken ayni eliylede biseyler tutmak istediginden pesimden pek ayrilmaz.yada benim tulbentimi namazligimi cekistirip onlarla parmak emer.benim kiyafetlerimi taniyor resmen.
Enerji depoluyor parmak emerek.

Ben hep ayakta değiştiriyorum diyebilirim artık çok nadir yatarak yapabiliyorum oyalanmıyorlar artık
Bizde oyleydik simdi duzeldi hic kipirdamadan yatiyor garip bakislarla beni seyrediyor altini degistirrken.
Kulot bezi buyuk kizima tuvalet egitimi verirken almistim ama ona hic kullanamadim
Simdi gulsum kullaniyor.memnun kaldim bende.
Kakasini alirken de problem yasamadim jean jean

Bişey sorucam kuzucum nasıl muayene ediyorlar elle mi :KK43:
git istersen canım, gerçi ben gittiğimde doktorum 1 yıla kadar normal korkma demişti sonra baktı 2 3 ay daha olmazsın demişti. En azından ne zaman olabileceğini görüyorlar bir baktır derim. Ben düzensizde olsa 2 kez oldum gerçekten sıkıntı yapıyor

Bizde oyleydik simdi duzeldi hic kipirdamadan yatiyor garip bakislarla beni seyrediyor altini degistirrken.
Kulot bezi buyuk kizima tuvalet egitimi verirken almistim ama ona hic kullanamadim
Simdi gulsum kullaniyor.memnun kaldim bende.
Kakasini alirken de problem yasamadim jean jean
Yaa ne güzel bana çok zor geldi sevindim

Benim oğlumda parmak emerdi.cok uzuluyirdum .hatta agladigimi bilirim parmak emdiği için.biraktirmak için çok ugrastik ..kizimda da Allah'ım keşke parmak emsede uyuda dedim okadar yani
Diger cocuklarik kucagima gelip emmek isterdi gulsum de kucagima gelip parmak emmek istiyor.gulsum de emzirme zevkini yasayamadim ya uzuluyorum.suan ne guzel emiyor olcakti :KK43:(
Parmak yalanci emzik gibi susturucu oluyor gercekten

Su atak haftasina kim anne aglatan demisse cok dogru demis zira ben geceleri ağlıyorum:KK43: zaten uykusuz du 2haftadir mahvetti beni sabaha kadar 10 dakikada bir kalkiyo bazen yerine koymadan agliyo agzina bakiyorum dis falan yok...belim bacaklarim kollarim kopuyo artık...psikolojim bozuldu sinirden catlayacak kivama geliyorum sabahları...emzirmiyodum aklimca alissin diye simdi emzirsemde uyumuyo :KK43: her uyandiginda gözler faltasi gibi açılıyo yine 4te kalkmaya basladi Allahim kafayi yiycm artık
Su saat oldu gündüz uykusuna yatiramadim 4te kalkan cocuk bu saate kadar nasıll durur anlamış degilim

Su atak haftasina kim anne aglatan demisse cok dogru demis zira ben geceleri ağlıyorum:KK43: zaten uykusuz du 2haftadir mahvetti beni sabaha kadar 10 dakikada bir kalkiyo bazen yerine koymadan agliyo agzina bakiyorum dis falan yok...belim bacaklarim kollarim kopuyo artık...psikolojim bozuldu sinirden catlayacak kivama geliyorum sabahları...emzirmiyodum aklimca alissin diye simdi emzirsemde uyumuyo :KK43: her uyandiginda gözler faltasi gibi açılıyo yine 4te kalkmaya basladi Allahim kafayi yiycm artık
Su saat oldu gündüz uykusuna yatiramadim 4te kalkan cocuk bu saate kadar nasıll durur anlamış degilim
of offfff aynı aynı aynı benim kız işte.ben sana diyorum bizim çocuklar ikiz galiba.birde ben aynı şeyleri oglumdada yaşadım şimdi kizimda yaşıyorum.bunlar hepsinin Allah'ın izniyle geçeceğini biliyor um ama buraya yazınca kendimi mutlu hissediyorum . Rabbim yardımcımız olsun.

X