2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Teşekkür ederiz canım öncelikle.
Beslenme günlüğü tutuyoruz aynı şeyleri ya da yakın şeyleri yiyoruz. Dün epey azalmıştı benekler. Ama bugün ben ondan farklı yumurta yedim. 3 saat sonra emzirdim. Uyudu. Ağlayarak uyandı susturamadım. Epey gazı varmış çıkınca rahatladı. Vücudunu kontrol ettim epey benek çıkmış. Alerji testinde yumurta çıkmamıştı ama varmış demek. 1 ayda iki kez yedim. İkisi de aynı oldu. İlkinde o gün yediği şeftaliye bağlamıştım
Şimdi süt sağıp döküyorum.
Allah yardımcımız olsun canım çok zor Rabbim tez zAmanda şifa versin inşallah

Kasım 2016'nın güzel anneleri günaydın,

Haziranda işe başlayınca takip edememeye başladım malesef. Herkesler iyidir umarım. Bizim ufaklığın dişleri yeni yeni çıkmaya başladı, alttan 2, üstten 2 tane çıktı ve birkaç gündür acayip ısırıyor emerken. Yara, kan içinde kaldı göğüs uçlarım. Tepki vermiyorum oyun sanmasın diye, usulca çekiyorum ve anlatıyorum ısırma canım çok acıyor diye, biraz bekliyorum sonra emzirmeye çalışıyorum tekrar ama yine ısırıyor Var mı bunu yaşayan ve çözüm bulabilen??

canım merhaba hoşgeldin tekrardan :) bizimde 4 diş ilk çıktığı zamanlarda ısırıp sırıtıyordu :) ama 1 - 2 hafta sürdü sonra ısırmadı bir daha. bazen yanlışlıkla hafif ısırıyor o kadar inş sizinde geçer :)

Hayırlı günler canım
sağol canım sanada :)
yaa seni bulmuşken kuzum sen ankaradaydın demi?ve diğer ankaralı arkadaşlarıma sorayım. biz malum iş durumunda oraya geleceğiz lojmanlar çok eski sevmedim o yüzden kiraya çıkacağız. Eşim çankayada çalışıyor. oraya yakın güzel semtler nereler nereden ev bakabiliriz? çankaya merkez biraz pahalı geldi :// ailem de yanımda olmayacak o yüzden acil durumlar için eşiminde işine yakın olsun diyoruz. eryaman da çok güzel evler var 0 ama orasıda çankayaya çok uzak :KK43:

sağol canım sanada :)
yaa seni bulmuşken kuzum sen ankaradaydın demi?ve diğer ankaralı arkadaşlarıma sorayım. biz malum iş durumunda oraya geleceğiz lojmanlar çok eski sevmedim o yüzden kiraya çıkacağız. Eşim çankayada çalışıyor. oraya yakın güzel semtler nereler nereden ev bakabiliriz? çankaya merkez biraz pahalı geldi :// ailem de yanımda olmayacak o yüzden acil durumlar için eşiminde işine yakın olsun diyoruz. eryaman da çok güzel evler var 0 ama orasıda çankayaya çok uzak :KK43:
Günaydın canım. Ankarayla ilgili durum aynen dediğin gibi...

Yenimahalle çok büyük bi yer canım en bilinen yeri batıkent olabilir ama çankaya da büyük bi ilçe çankaya nın neresi yenimahallenin neresi
:) hiç bir yerini bilmiyorm ki eşim bakanlıkta çalışıyor çankayanın iyi olan tüm semtleri olabilir. bütçemize uygun. yeni mahallede oraya yakın diye söyledim haritadan bakıyorum valla hiç bilgim yok anlayacağın :) önereceğin düzgün semtler var ise oralara da bakayım :)

ayyyy kızlar benim bir derdim daha var bana bir akıl verin nolur :KK43: oğlum ayakkabı giymiyor :KK43:(( dışarıda çorapla geziyor hasta olacak ona mı yanayım fukaralar gibi gezmesine mi :KK43:( 3 kat kalın çorap giydiriyorum öyle geziyor ama nereye kadar böyle :KK43:( var mı bizim gibi olan ?

ayyyy kızlar benim bir derdim daha var bana bir akıl verin nolur :KK43: oğlum ayakkabı giymiyor :KK43:(( dışarıda çorapla geziyor hasta olacak ona mı yanayım fukaralar gibi gezmesine mi :KK43:( 3 kat kalın çorap giydiriyorum öyle geziyor ama nereye kadar böyle :KK43:( var mı bizim gibi olan ?
Lcw çarık çorap var altı kalın deri üstü çorap o olabilir

Canım bizim ki de öyle. Geçen hafta çok güzel ayakkabı buldum dışarı da yürür diye alacaktım ne mümkün denetmedi. Ayağını büzüyor ayakkabı girmiyor. o altı deri gibi olan çoraplar var onları giyince de ayağını öyle tutuyor. Altı keçeli patik örmeyi düşünüyorum bakalım

Canım bizim ki de öyle. Geçen hafta çok güzel ayakkabı buldum dışarı da yürür diye alacaktım ne mümkün denetmedi. Ayağını büzüyor ayakkabı girmiyor. o altı deri gibi olan çoraplar var onları giyince de ayağını öyle tutuyor. Altı keçeli patik örmeyi düşünüyorum bakalım
Ben patik giyeceğinden bile şüpheliyim :/ çorabıda çekiştiriyor çıkartıyor hiiç sıkıntıya gelmiyor paşa :)

Ben patik giyeceğinden bile şüpheliyim :/ çorabıda çekiştiriyor çıkartıyor hiiç sıkıntıya gelmiyor paşa :)

Bende denicem bi ümit. Şapka falan da sevmiyor bizim sıpa. Ayağında bişi varsa bükük tutuyor ayağını :110: bende yürüsün istiyorum ama bi yöntem bulmak gerek

X