2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Su atak haftasina kim anne aglatan demisse cok dogru demis zira ben geceleri ağlıyorum:KK43: zaten uykusuz du 2haftadir mahvetti beni sabaha kadar 10 dakikada bir kalkiyo bazen yerine koymadan agliyo agzina bakiyorum dis falan yok...belim bacaklarim kollarim kopuyo artık...psikolojim bozuldu sinirden catlayacak kivama geliyorum sabahları...emzirmiyodum aklimca alissin diye simdi emzirsemde uyumuyo :KK43: her uyandiginda gözler faltasi gibi açılıyo yine 4te kalkmaya basladi Allahim kafayi yiycm artık
Su saat oldu gündüz uykusuna yatiramadim 4te kalkan cocuk bu saate kadar nasıll durur anlamış degilim
Sabır sabır sabır başka diyecek birşey Yok maalesef :KK43:

Benim sıpa biliyorsunuz gece uyanma rekorları var
Şu an günde iki alerji ilacı içiyor. Doktorun dediğine göre bunu alan çocuk gün boyu sersem sersem dolanırmış. İkisi bir arada alıyor ya. Hele akşam içtiğinden sonra gece boyu uyanmazmış. Anne ağlatan bizde de çok da farklı değil. Vallahi bana komik geliyor halimiz. Bir de diyorum ilaç almasa ne olurduk acaba. Gece bir defaya mahsus 2 2 buçuk saat kadar uyuyor. Ama sürekli tetikte olduğumuz için yine zombiyim. O 2 saatte de ben uyuyamıyorum

Bugün glutensiz beslendik. Avmye gitmemize tesadüf etti. Allah'ım her hastanın yardımcısı olsun. Çölyak ne zor bir şeydir Allah korusun. Nefsi terbiye etmek, bin bir türlü şeyi tüketememek.
Farklı diyetler ile resmen ufkum açıldı. Allah herkese korusun

rint rint canım nasıl bebeğin daha iyi mi?
Canım çok teşekkürler, çok şükür daha iyi ama benekler çıkmaya devam ediyor. Ne arttırıyor ne azaltıyor gerçekten bilemiyorum. Sıkı sıkı takip ediyorum ama... İnşallah korkutucu kötü bir şey çıkmaz. Haftaya perşembe ya da cuma yine tahlil sonucu alacağız. Dua edin yine bize :emir_bebek:

Slm hanimlar minoslar nasil ek besine alistilarmi benden size pirasali tarif vitamin deposu :KK66: :KK66:

Domatesi rendeleyip tereyağında yada zeytin yaginda bir iki tur çevirelim ve havuçları rendeleyelim suyunu ekleyip pişmeye bırakalım. Pırasaları da sogan gibi ince ince doğrayıp sirkeli suda bekletelim en son pırasa ve pirincide ekleyip pişirelim .Afiyet olsun. :) :KK66:

Canım çok teşekkürler, çok şükür daha iyi ama benekler çıkmaya devam ediyor. Ne arttırıyor ne azaltıyor gerçekten bilemiyorum. Sıkı sıkı takip ediyorum ama... İnşallah korkutucu kötü bir şey çıkmaz. Haftaya perşembe ya da cuma yine tahlil sonucu alacağız. Dua edin yine bize :emir_bebek:
Gecmis olsun kuzusa rabbim safi adiyla sifa versin insallah tez zamanda iyi olsun minosun :KK43:

Hayırlı cumalar kızlar hasta olan kuzulara acil şifalar ins benim oğlu bunca uyku düzeni çok bozuldu ya akşamları 9 gibi uyuyan çocuk gitti 11 gibi uyuyor artık neden böyle oldu ki birde suan çok sıkıntılıyim adetim 3 gün gecikti çok paniğim hamilemiyim diye 1 çocuk la gurbette zaten çok zorlanıyorum kimsem yok 2. Çocuk olursa ben ne yaparım test yapmaya korkuyorum off çok bunaldim

Hayırlı cumalar kızlar hasta olan kuzulara acil şifalar ins benim oğlu bunca uyku düzeni çok bozuldu ya akşamları 9 gibi uyuyan çocuk gitti 11 gibi uyuyor artık neden böyle oldu ki birde suan çok sıkıntılıyim adetim 3 gün gecikti çok paniğim hamilemiyim diye 1 çocuk la gurbette zaten çok zorlanıyorum kimsem yok 2. Çocuk olursa ben ne yaparım test yapmaya korkuyorum off çok bunaldim
Canim hastalıklar diş sıkıntısı derken bebeklerde bi düzen kalmıyor malesef haftaya kalmadam değişiyor her seyimiz... Yeni adet olmussan duzene girmemeis olabilir daha ama erteleme de istersen bi test yap korkma

Arkadaslar kuzenimin 3 cocugu var en büyüğü 18 en küçüğü 7.spiral takılıydı ve gecenlerde hamile olduğunu öğrendi... Allah nasip etti mi ediyor gercekten ne kadar korunursan koru.ben hep hap kullanmıştım yine hastalandiktam sonra oyle devam edecem sanırım... Kadin olmak her acıdan zor ya

Canim hastalıklar diş sıkıntısı derken bebeklerde bi düzen kalmıyor malesef haftaya kalmadam değişiyor her seyimiz... Yeni adet olmussan duzene girmemeis olabilir daha ama erteleme de istersen bi test yap korkma
Öyle canım ya sürekli bir git değişikliği
Benim 40. Çıktığı gibi düzenli adet olmaya başladım canım korkum ondan çok düzenli oluyorum ben ama belki bu ay hava değişimi felan etkilemiştir ins diyorum Bugün de olmazsam yapacam test artık korkunun ecele faydası yok

Arkadaslar kuzenimin 3 cocugu var en büyüğü 18 en küçüğü 7.spiral takılıydı ve gecenlerde hamile olduğunu öğrendi... Allah nasip etti mi ediyor gercekten ne kadar korunursan koru.ben hep hap kullanmıştım yine hastalandiktam sonra oyle devam edecem sanırım... Kadin olmak her acıdan zor ya
Allah nasip ediyorsa aynen hiç br yöntem güvenli değil de en iyisi hap heralde yine bende adet olayım hap kullanacam böyle her ay hamilemiyim stresi yaşamak zor

Benim kız sinirlenince kendini yere atıp ağlıyor oğlum da kendi saçını çekiyor ikisi de farklı. Birbirlerini ısırıyorlar ama oyun olsun diye hiç sesleri çıkmıyor bakıyorum yanak kıpkırmızı ısırılmış. Evde küçük aslan yavruları gibiler birbirine dalaşıyorlar

Ne güzel ya :KK15: maşallah onlara doğuştan oyun arkadaşları var :KK48:

Hayirli cumalar canlarimmm
IMG-20171013-WA0008.jpg

X