2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Arkadaşlar ya benim gibi hala hastalanmayan var mi.gitsem mi doktora.var mi giden görüşen.sıkıntı veriyor fazlasiyla

Bende de tık Yok, oğlan çocuğu gibi hissediyorum kendimi :)
Bir yıl dolsun da o zaman giderim diye düşündüm, bir yıl olmayabilir demişti son kontrolde ..

Dışa kayıkligi ihmal etmemek lazımmış.egzersizleri aksatmadan yap canım.zamanla geçer ins.
Canım asıl önemli olan içe kayıklıkmış. Gözde bozukluk olduğu zaman içe doğru kayarmış ve gözlük kullanmak gerekirmiş.
Bu aralar çok sinirli beyefendi. Parmağımı takip ettirip burnuna doğru yakınlaştırıp çekmemi söyledi doktor içe dönen kasların güçlenmesi için ama oğlum elimi ittirip kızıyor bana :KK43:

Bende iyyim şükür. 2 3 gündür bizimkinin salyasi çok fazla altıda pisik 3.dis geliyor inşallah
İnşallah çok sıkıntı çekmeden çıkarır dişlerini canım. Mehmet çok huysuz bu aralar. Burada okuduğum kadarıyla birçok bebek de böyle. Rabbim sabır versin.

Kız oğlumda uykusuz huylu bir bebekti ana böyle vurma ısırma huyları yoktu.ne atak haftafi bacım benimki hiç ataktan cikmiyorki
Benim oğlanda da başladı bu ısırma huyu. Sabah saçlarını seviyordum bi kaptı kolumu mosmor oldu. Kızımda görmemiştim ben hiç böyle huysuzluklar :KK43:

Ah kızlar ısırmada bir üst level e geçtik babamın gozunu ısırdı adamın göz kapağı okadar sistiki gözü kapalı gibi resmen alt kismi da morardi ve 5.disin çıktığını da bu olayla anladık.
Cosmus senin yavru.disler nasil kasindigini anlayin artik.gozu hicbirsey gormuyor:)))
Bizimkide cirmaklama ustasi.neresi denk gelirse tutup kopartiyor resmen.goze kirpige dahi saldirmisligi var.esimin bugun yanagini cizdirmis uzunca sekilde.sakal oldugundan pek anlasilmiyor.

Benim yavruda benden ayrilmak istemiyor.basimi kapattiginda basliyir aglamaya bacaklarima dolaniyor gidecegimi anladigi icin.
Birde gun icinde cani parmak emmek istediginde pacamdan bi yer yakalayip basliyor parmak emmeye.parmak emerken ayni eliylede biseyler tutmak istediginden pesimden pek ayrilmaz.yada benim tulbentimi namazligimi cekistirip onlarla parmak emer.benim kiyafetlerimi taniyor resmen.
Enerji depoluyor parmak emerek.

Ah kızlar ısırmada bir üst level e geçtik babamın gozunu ısırdı adamın göz kapağı okadar sistiki gözü kapalı gibi resmen alt kismi da morardi ve 5.disin çıktığını da bu olayla anladık.

Sabah benim bıdık elimi ısırdı öyle uyandırdı annesini. Kaş göz dudak yanak ne denk gelirse saldırırdı ama ilk kez böyle uyurken kaptı beni :110:

Günaydın kızlar külot bezi gece denedim çok rahat oluyor bel kısmı yumuşak. Sabaha karşı diğer bezin önü çok aşağı iniyor bazen badisi ıslanıyordu bunda o risk yok çok iyi sarmış belini. Çiş için iyi ama kaka yapsa o bezi toparlamak çok çok zor olur. Tuvalete alıştırma zamanında kilot yerine çok rahat kullanılabilir. Yurt dışında çok fazla kullanılıyor merries marka onlarınki ama kaka toplamak çok zordur. Başka deneyen var mı?

Sabah benim bıdık elimi ısırdı öyle uyandırdı annesini. Kaş göz dudak yanak ne denk gelirse saldırırdı ama ilk kez böyle uyurken kaptı beni :110:
Benim kız sinirlenince kendini yere atıp ağlıyor oğlum da kendi saçını çekiyor ikisi de farklı. Birbirlerini ısırıyorlar ama oyun olsun diye hiç sesleri çıkmıyor bakıyorum yanak kıpkırmızı ısırılmış. Evde küçük aslan yavruları gibiler birbirine dalaşıyorlar

Günaydın kızlar külot bezi gece denedim çok rahat oluyor bel kısmı yumuşak. Sabaha karşı diğer bezin önü çok aşağı iniyor bazen badisi ıslanıyordu bunda o risk yok çok iyi sarmış belini. Çiş için iyi ama kaka yapsa o bezi toparlamak çok çok zor olur. Tuvalete alıştırma zamanında kilot yerine çok rahat kullanılabilir. Yurt dışında çok fazla kullanılıyor merries marka onlarınki ama kaka toplamak çok zordur. Başka deneyen var mı?
Ben huggies denedim canım ama şu ara her şey alerji yapıyor onun da veli alerji yaptı. Ama çok rahat çok kullanışlı, çok sevdim. Huggies kırmızı paketlerden memnun kalmadım aktif bebek aldım. Geçen ay çok beğenmiştim ama bu kez sürekli çiş çıkarıyor. Gerçi 4+ bulamayınca 5 aldım ondan muhtemel. Ama kasıklarda epey isilik yapıyor. Huggies belinde aktif de kasıkta isilik... Ama ikisi de ne kadar gevşek bağlarsam bağlayayım bacak aralarına baskıdan alerji yapıyor. :KK43: a101den alıp deneyeyim bakalım ben de

Benim kız sinirlenince kendini yere atıp ağlıyor oğlum da kendi saçını çekiyor ikisi de farklı. Birbirlerini ısırıyorlar ama oyun olsun diye hiç sesleri çıkmıyor bakıyorum yanak kıpkırmızı ısırılmış. Evde küçük aslan yavruları gibiler birbirine dalaşıyorlar
Ay çok komik çok tatlı olurlar ama. Evet ya hep diyorum ya ikiz candır :KK200:
Benim oğlan da epey muzur epey sinirli. Ama yanımızda büyüyen yeğenim olabilecek en üst seviyedeydi. Edi bir tık altı. O yüzden idmanlıyım.
:sinirli:
Bugün glüten diyetine başlıyoruz. İnşallah sorumlu o değildir

İnşallah glüten kaynaklı diildir canım minnak kuzumuzun sıkıntısı bitsin bir an önce hayırlısıyla..dua ediyoruz..
Ay çok komik çok tatlı olurlar ama. Evet ya hep diyorum ya ikiz candır :KK200:
Benim oğlan da epey muzur epey sinirli. Ama yanımızda büyüyen yeğenim olabilecek en üst seviyedeydi. Edi bir tık altı. O yüzden idmanlıyım.
:sinirli:
Bugün glüten diyetine başlıyoruz. İnşallah sorumlu o değildir

BiZimki de öyle gönülüm dudaklarını uzatıp bir gözlerimizi inceleyişi var öyle boş incelemiyo tabii parmağıyla :/ kız allah muhafaza boşluğumuza gelse evlat tarafından gözü çıkarılan ilk anne olucam :KK43:
Cosmus senin yavru.disler nasil kasindigini anlayin artik.gozu hicbirsey gormuyor:)))
Bizimkide cirmaklama ustasi.neresi denk gelirse tutup kopartiyor resmen.goze kirpige dahi saldirmisligi var.esimin bugun yanagini cizdirmis uzunca sekilde.sakal oldugundan pek anlasilmiyor.

Ben de merak ediyorum o bezleri ve artıkgerçekten belim sapıyo bu sıpanın altını değiştirene kadar.. bu bel hassasiyeti de doğumdan hatıra kaldı bana:/ neyse bi paket alıp denerim valla inşallah memnun kalırız

Ben huggies denedim canım ama şu ara her şey alerji yapıyor onun da veli alerji yaptı. Ama çok rahat çok kullanışlı, çok sevdim. Huggies kırmızı paketlerden memnun kalmadım aktif bebek aldım. Geçen ay çok beğenmiştim ama bu kez sürekli çiş çıkarıyor. Gerçi 4+ bulamayınca 5 aldım ondan muhtemel. Ama kasıklarda epey isilik yapıyor. Huggies belinde aktif de kasıkta isilik... Ama ikisi de ne kadar gevşek bağlarsam bağlayayım bacak aralarına baskıdan alerji yapıyor. :KK43: a101den alıp deneyeyim bakalım ben de
Prima biraz kasıkta bitiyor diğer bezlere göre önü daha aşağıda kalıyor o kısmından memnun değilim çok çiş dolunca çıkarıyor

Ben de merak ediyorum o bezleri ve artıkgerçekten belim sapıyo bu sıpanın altını değiştirene kadar.. bu bel hassasiyeti de doğumdan hatıra kaldı bana:/ neyse bi paket alıp denerim valla inşallah memnun kalırız
Ben hep ayakta değiştiriyorum diyebilirim artık çok nadir yatarak yapabiliyorum oyalanmıyorlar artık

X