2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya bizim benekler geri döndü :KK43:
Bugün Edi kan verdi aç olması gerekiyordu. Sonra da tam kahvaltı yapacakken uyuyakaldı. Sabah ilacını çok geç verebildim ondan mı oldu acaba :KK43: ama yine bezin lastiklerinin geldiği yerler falan da şişmiş üfff canım sıkıldı yine
Ayyyy canım ya nedir sizin bu çektiği niz .rabbim inşa llah tez zAmanda şifa versin.

Canlar dün gece üstümüzden resmen tnk geçti .2 haftadır hiç uyumuyoruz.resmwn sinir küpü oldum.eskiden saat başı kalkardı şimdi saatte inan 5 kere kalkıyor.gece firlatacaktim eşim elimden aldı oturma odasına götürdü.aglamak istiyorum.dayanacak dermanim kalmadı ya.birde ne yapsam ne etsem su içiremiyorum.dis değil sıkıntısı biliyorum.gittikce dahada kötüye gidiyor huyları.istedigi olmayinca sinirleniyor beni tırmaliyor tokat atıyor ısırıyor bagirip çığlık atıyor ;:KK66:)

Canlar dün gece üstümüzden resmen tnk geçti .2 haftadır hiç uyumuyoruz.resmwn sinir küpü oldum.eskiden saat başı kalkardı şimdi saatte inan 5 kere kalkıyor.gece firlatacaktim eşim elimden aldı oturma odasına götürdü.aglamak istiyorum.dayanacak dermanim kalmadı ya.birde ne yapsam ne etsem su içiremiyorum.dis değil sıkıntısı biliyorum.gittikce dahada kötüye gidiyor huyları.istedigi olmayinca sinirleniyor beni tırmaliyor tokat atıyor ısırıyor bagirip çığlık atıyor ;:KK66:)

gece uykuları bizimde öyle :KK43: uyurken bile beni cimcikliyor kolumu çekincede uyanıyor :) sinirli olması da aynı ama bizim dedemiz sağolsun günde 2 kez parka götürüyor o çok iyi geliyor oğluma bal gibi oluyor geldiğinde sen dışarı çıkarabiliyor musun?

1 yaş krizi kapıda anlaşılan. Benimkilerde su içmiyor sanırım anne sütünden alıyorlar pek ihtiyaç duymuyorlar kışın.
Canım dayan o uyku eğitimini yap çok şükür oğlum artık geceleri deliksiz uyuyor ben sadece kızı emzirmeye kalkıyorum çok şükür başarılı oldu uyku eğitiminde hallettik

:)))) ah canım valla öylee hemde o 4 diş çıkalı çok oldu kazma gibiler. açık bir yerimizi gördümü hemen koşa koşa gelip ısırıyor geçen belim açılmış sen gel arkadan dişle :rolleyes: :) ayak parmaklarımızı da ısırıyor o yüzden evde otururken herkes ayağını popişin altına saklıyor :KK70: ne hale getirdi bunlar bizi :)) @Larendee aynen canım kabloda kemiriyor bizim yerde duran uydu kablosunu babam yukarı duvara bantladı :KK70: artık daha ne yapacağız bilemedim :))
Ya sorma canım benim balık da ayak fetişistleri gibi töbeestağfurullah ayaklarımıza bayılıyo..bizimki terlikleri de çok seviyo gerçi değişik bi tür.. gözüme parmağını sokar inceler yüzdeki ifadeyi de görsen bunu yaptığı anlarda chucky mübarek

gece uykuları bizimde öyle :KK43: uyurken bile beni cimcikliyor kolumu çekincede uyanıyor :) sinirli olması da aynı ama bizim dedemiz sağolsun günde 2 kez parka götürüyor o çok iyi geliyor oğluma bal gibi oluyor geldiğinde sen dışarı çıkarabiliyor musun?
Parka değil ama evin bahçesine gergin çıkarıyorum.yakinda park yok

1 yaş krizi kapıda anlaşılan. Benimkilerde su içmiyor sanırım anne sütünden alıyorlar pek ihtiyaç duymuyorlar kışın.
Canım dayan o uyku eğitimini yap çok şükür oğlum artık geceleri deliksiz uyuyor ben sadece kızı emzirmeye kalkıyorum çok şükür başarılı oldu uyku eğitiminde hallettik
Benim kız okadar çok ağlıyor ki inan alt komşum üst komşum üst caprazdaki komşum gece bu çocuk neden bu kadar çok ağlıyor niye uyumuyor diye geldi geçen hafta. 1 yaşını doldursun 15 gün tatilde rizeye annemin yanına gidebilirsem annemin yardımıyla birşeyler yapicaz artık.yoksa bu komşularla olmaz bu iş.benimde tek başıma yapabileceğim birşey değil.oglum bile anne kardeşimi neden aglatiysun emziren diyor :KK43:(

Benim kız okadar çok ağlıyor ki inan alt komşum üst komşum üst caprazdaki komşum gece bu çocuk neden bu kadar çok ağlıyor niye uyumuyor diye geldi geçen hafta. 1 yaşını doldursun 15 gün tatilde rizeye annemin yanına gidebilirsem annemin yardımıyla birşeyler yapicaz artık.yoksa bu komşularla olmaz bu iş.benimde tek başıma yapabileceğim birşey değil.oglum bile anne kardeşimi neden aglatiysun emziren diyor :KK43:(
Evet destek almak önemli ben hiç önemsemedim eşim de destek oldu ikiziyle aynı odada yaptım bunu ilk başta o da uyuyamadı sonra duyarsızlaştı sesine

Bizimki alt dolaplarda plastik kaplar var onları çıkartıp dolabın içine girip oraya oturmaya çalışıyor.hergun en az 10 kere toplayıp tekrar yerine koyuyorum kapları.cocuk kilidi al diyeceksiniz doğru ama ona zarar verecek şeyleri kaldırdım oda böyle boşaltarak mutlu oluyor
Çocuk kilidi olsa ne fayda bizim var çekmeceleri çekiştirerek gevsetmis kilitleri ellerini sokuyor parmakları sıkıştırıyor haliyle ağlıyor haliyle:))

Kızlar merhaba, çok uzun zamandır takip edemiyorum konuşulduysa kusuruma bakmayın. Bebişlerinizi göz doktoruna götürdünüz mü kontrol amaçlı ?doktorumuz bişey demedi ama internette okudum , kafam çok karıştı geç mi kaldım 1 yaşını mı beklemem gerekiyor şaşırdım :110:
Ben dün götürdüm göz doktoruna. Bizde arada sırada dikkatli bakmadığı zamanlarda sağ gözü dışa doğru kayıyordu. İnternetten de araştırınca bir sürü şey çıkıp korkutuyor insanı ama oğlumun gözünde bi bozukluk çıkmadı çok şükür. Günde 5 10 dk. 6 ay boyunca göz egzersizi yapacağız.

Ayyyy canım ya nedir sizin bu çektiği niz .rabbim inşa llah tez zAmanda şifa versin.
Çok sağ ol canım. Çok azalmıştı ama geri başladı. Geçecek inşallah geçecek...
gonulll gonulll canım valla doğduğundan beri çift durulama yapıyorum ütülüyorum bakalım şimdi bebe deterjanı ile yıkadım yine aynı şekilde o ne olacak

Ben dün götürdüm göz doktoruna. Bizde arada sırada dikkatli bakmadığı zamanlarda sağ gözü dışa doğru kayıyordu. İnternetten de araştırınca bir sürü şey çıkıp korkutuyor insanı ama oğlumun gözünde bi bozukluk çıkmadı çok şükür. Günde 5 10 dk. 6 ay boyunca göz egzersizi yapacağız.
Aa balmey nasılsın. Geçmiş olsun iyi olmasına sevindim bebişin

Atak haftası canım bide artık bazı şeyleri ögreniyorlar vurmak gibi ama sınırları daha bilmiyorlar zamanla sınırını öğrenir

images
TİPİM ŞEKİL A :) GÜNAYDINNN :KK200:

X