2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
günaydın bizimki artık bizimle birlikte uyuyo. 6 aylık olunca odasına ayırmıstım ama sımdı odası soguk. yaklasık 2 haftadır bızımle yatıyokokusuyla uyumak cok guzel. buna iyi diyen pedegoglar da var sakıncalı dıyenlerde.

Aa balmey nasılsın. Geçmiş olsun iyi olmasına sevindim bebişin
İyim canım çok şükür sen nasılsın Biz de gözlük kullanacak zorlanacağız diye çok kurmuştuk kendimizi ama neyseki hiçbirşey çıkmadı. Sağol canım

Dışa kayıkligi ihmal etmemek lazımmış.egzersizleri aksatmadan yap canım.zamanla geçer ins.

Atak haftası canım bide artık bazı şeyleri ögreniyorlar vurmak gibi ama sınırları daha bilmiyorlar zamanla sınırını öğrenir
Kız oğlumda uykusuz huylu bir bebekti ana böyle vurma ısırma huyları yoktu.ne atak haftafi bacım benimki hiç ataktan cikmiyorki

Bebeğinin yatağını odanıza koysan geceleri kontrol etmen daha kolay olur.boylesi ınan ileride zor oluyor.seninle yaymaya alışıyor ve kocaman olana kadar seninle yatmak ister.esin ayrı odaya gitmek zorunda kalır.yol yakınken kendi yatağında yatır derim.

Arkadaşlar ya benim gibi hala hastalanmayan var mi.gitsem mi doktora.var mi giden görüşen.sıkıntı veriyor fazlasiyla
git istersen canım, gerçi ben gittiğimde doktorum 1 yıla kadar normal korkma demişti sonra baktı 2 3 ay daha olmazsın demişti. En azından ne zaman olabileceğini görüyorlar bir baktır derim. Ben düzensizde olsa 2 kez oldum gerçekten sıkıntı yapıyor

Cnm rint kabak yüksek alerjen sebzesidir Bilgin olsun alerji ile yaşam platform mu var face grup olarak orayı istersen takip et çok yararlı bir grup.

Cnm rint kabak yüksek alerjen sebzesidir Bilgin olsun alerji ile yaşam platform mu var face grup olarak orayı istersen takip et çok yararlı bir grup.
Çok teşekkür ederim. Ben de yeni öğrendim benim oğlan zaten yeniyordu ilk iki hafta önce 2 dilim yedi bir daha da yemedi. Onu da eledim. Şimdi glüten diyeti yapacağız oğlumla. hemen takibe alayın grubu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…