2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ayyyy canım ya nedir sizin bu çektiği niz .rabbim inşa llah tez zAmanda şifa versin.

Canlar dün gece üstümüzden resmen tnk geçti .2 haftadır hiç uyumuyoruz.resmwn sinir küpü oldum.eskiden saat başı kalkardı şimdi saatte inan 5 kere kalkıyor.gece firlatacaktim eşim elimden aldı oturma odasına götürdü.aglamak istiyorum.dayanacak dermanim kalmadı ya.birde ne yapsam ne etsem su içiremiyorum.dis değil sıkıntısı biliyorum.gittikce dahada kötüye gidiyor huyları.istedigi olmayinca sinirleniyor beni tırmaliyor tokat atıyor ısırıyor bagirip çığlık atıyor ;)

gece uykuları bizimde öyle uyurken bile beni cimcikliyor kolumu çekincede uyanıyor :) sinirli olması da aynı ama bizim dedemiz sağolsun günde 2 kez parka götürüyor o çok iyi geliyor oğluma bal gibi oluyor geldiğinde sen dışarı çıkarabiliyor musun?

1 yaş krizi kapıda anlaşılan. Benimkilerde su içmiyor sanırım anne sütünden alıyorlar pek ihtiyaç duymuyorlar kışın.
Canım dayan o uyku eğitimini yap çok şükür oğlum artık geceleri deliksiz uyuyor ben sadece kızı emzirmeye kalkıyorum çok şükür başarılı oldu uyku eğitiminde hallettik

Ya sorma canım benim balık da ayak fetişistleri gibi töbeestağfurullah ayaklarımıza bayılıyo..bizimki terlikleri de çok seviyo gerçi değişik bi tür.. gözüme parmağını sokar inceler yüzdeki ifadeyi de görsen bunu yaptığı anlarda chucky mübarek

Parka değil ama evin bahçesine gergin çıkarıyorum.yakinda park yok

Benim kız okadar çok ağlıyor ki inan alt komşum üst komşum üst caprazdaki komşum gece bu çocuk neden bu kadar çok ağlıyor niye uyumuyor diye geldi geçen hafta. 1 yaşını doldursun 15 gün tatilde rizeye annemin yanına gidebilirsem annemin yardımıyla birşeyler yapicaz artık.yoksa bu komşularla olmaz bu iş.benimde tek başıma yapabileceğim birşey değil.oglum bile anne kardeşimi neden aglatiysun emziren diyor (

Evet destek almak önemli ben hiç önemsemedim eşim de destek oldu ikiziyle aynı odada yaptım bunu ilk başta o da uyuyamadı sonra duyarsızlaştı sesine

Çocuk kilidi olsa ne fayda bizim var çekmeceleri çekiştirerek gevsetmis kilitleri ellerini sokuyor parmakları sıkıştırıyor haliyle ağlıyor haliyle:))

Ben dün götürdüm göz doktoruna. Bizde arada sırada dikkatli bakmadığı zamanlarda sağ gözü dışa doğru kayıyordu. İnternetten de araştırınca bir sürü şey çıkıp korkutuyor insanı ama oğlumun gözünde bi bozukluk çıkmadı çok şükür. Günde 5 10 dk. 6 ay boyunca göz egzersizi yapacağız.

Ayyyy canım ya nedir sizin bu çektiği niz .rabbim inşa llah tez zAmanda şifa versin.
Çok sağ ol canım. Çok azalmıştı ama geri başladı. Geçecek inşallah geçecek...
gonulll canım valla doğduğundan beri çift durulama yapıyorum ütülüyorum bakalım şimdi bebe deterjanı ile yıkadım yine aynı şekilde o ne olacak

Aa balmey nasılsın. Geçmiş olsun iyi olmasına sevindim bebişin

Atak haftası canım bide artık bazı şeyleri ögreniyorlar vurmak gibi ama sınırları daha bilmiyorlar zamanla sınırını öğrenir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…