2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba arkadaşlar. Uzun bi aradan sonra ilk kez yazıyorum ara ara takip ediyorum çok güzel sohbetlere devam ediyor sunuz :KK66:
Sorum şu ki aranızda tekrar hamile olan varmı ? Benim öyle bir şüphem var :KK51:

dogum gunu yaklasanlar yapanlar konseptınız neydı nerde ve nasıl kutladınız yada planlıosunuz? benım 1 ay kaldı dogum gunune cafede ve evde yapma konsuunda kararsızım

Hayırlısı neyse o olsun hakkınızda canım test hep pozitif çıkıyor ise büyük ihtimal sürpriz yumurta geliyor :))) yerinde olsam hemen kan testi yaptırırdım :))
Bekliyorum günüm geçsin diye :KK66: hayırlısı neyse o olsun :anneadayı: daha 2 gün var geçmiyor günler :işsiz:

Günün şimdilik özeti.bir kere dusakabinin icine girerken,telefonda birini ararken,banyo çöpünü dokerken.ayakkabilari yatak odasina getirirken,dolabin icine girerken,fax makinesinin kağıtlarını atarken teledunya kartini çıkarırken meyveleri halıya sürerken makinelere basarken aksami yaptık.şükürler olsun....:halay:

Günün şimdilik özeti.bir kere dusakabinin icine girerken,telefonda birini ararken,banyo çöpünü dokerken.ayakkabilari yatak odasina getirirken,dolabin icine girerken,fax makinesinin kağıtlarını atarken teledunya kartini çıkarırken meyveleri halıya sürerken makinelere basarken aksami yaptık.şükürler olsun....:halay:
Ayyyy yy çok güldüm.yasasin uşakları n özgürlüğü :KK66:)

Ya bizim benekler geri döndü :KK43:
Bugün Edi kan verdi aç olması gerekiyordu. Sonra da tam kahvaltı yapacakken uyuyakaldı. Sabah ilacını çok geç verebildim ondan mı oldu acaba :KK43: ama yine bezin lastiklerinin geldiği yerler falan da şişmiş üfff canım sıkıldı yine

rint rint ins sifa bulsun yavrucak hemen.
Neden olabilir acaba.
Kullandigin camasir ilaci vs yapabiliyor olabilirmi.ek durulama yaptir kiyafetlere.
Bi ara benim buyuk kizimda da alerji olustu o ara eksi maya ekmek tuketiyorduk.bazen de normal ekmek.ne zaman eksi maya ekmek yesek zeynebim hemen kizariyordu sonra uzun bir muddet yemedik simdi oyle bir alerjimizde kalmadi zaten.

rint rint ins sifa bulsun yavrucak hemen.
Neden olabilir acaba.
Kullandigin camasir ilaci vs yapabiliyor olabilirmi.ek durulama yaptir kiyafetlere.
Bi ara benim buyuk kizimda da alerji olustu o ara eksi maya ekmek tuketiyorduk.bazen de normal ekmek.ne zaman eksi maya ekmek yesek zeynebim hemen kizariyordu sonra uzun bir muddet yemedik simdi oyle bir alerjimizde kalmadi zaten.
Amin teyzesi Allah razı olsun. Bugğn büyük bir hata yaptım sanırım. Yeni hiçbir şey vermiyordum. Ama bugün ilk kez balkabağı ve nohut verdim.
Daha önce havuç yememişti geçenlerde birkaç kez patatesle vermiştim. Bugün kavurup verdim bayıldı yedi onu.
Ve kendi avuç içi kadar armut. Armut ya da balkabağından sonra çenesi isilik tarzı kızardı ve vücudundaki benekler de arttı. Armuttan şüpheleniyoruz şu an. Çünkü bu olay yaşanmadan önceki gün de neredeyse bir armut yemişti.
Çamaşırlarını doğduğundan beri sabun tozu ile yıkayıp iki durulama yapıyorum.
Armut olabilir ya şimdi epey huzursuz oldum sık sık kontrol ediyorum.

Kızlar bebegimin bacağı titriyor bu ara siklasti sizce neden olabilir
Yakın zamanda bir ilaç vs kullandınız mı canım? Ben oğlana öksürük şurubu vermiştim o zaman elleri kolları titriyordu. Bir doktor yok canım demişti de kendi doktorumuz hemen o şurubu kesin böyle bir yan etkisi var demişti

Amin teyzesi Allah razı olsun. Bugğn büyük bir hata yaptım sanırım. Yeni hiçbir şey vermiyordum. Ama bugün ilk kez balkabağı ve nohut verdim.
Daha önce havuç yememişti geçenlerde birkaç kez patatesle vermiştim. Bugün kavurup verdim bayıldı yedi onu.
Ve kendi avuç içi kadar armut. Armut ya da balkabağından sonra çenesi isilik tarzı kızardı ve vücudundaki benekler de arttı. Armuttan şüpheleniyoruz şu an. Çünkü bu olay yaşanmadan önceki gün de neredeyse bir armut yemişti.
Çamaşırlarını doğduğundan beri sabun tozu ile yıkayıp iki durulama yapıyorum.
Armut olabilir ya şimdi epey huzursuz oldum sık sık kontrol ediyorum.
Canim benim ya armutta hiç alerjik bi şey değil aslında allah şifa versin

Yakın zamanda bir ilaç vs kullandınız mı canım? Ben oğlana öksürük şurubu vermiştim o zaman elleri kolları titriyordu. Bir doktor yok canım demişti de kendi doktorumuz hemen o şurubu kesin böyle bir yan etkisi var demişti
Yok canim ilaç vermedim :KK43: nutrigen damla kullanıyorum vitamin onu verdim sadece

X