2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Amin teyzesi Allah razı olsun. Bugğn büyük bir hata yaptım sanırım. Yeni hiçbir şey vermiyordum. Ama bugün ilk kez balkabağı ve nohut verdim.
Daha önce havuç yememişti geçenlerde birkaç kez patatesle vermiştim. Bugün kavurup verdim bayıldı yedi onu.
Ve kendi avuç içi kadar armut. Armut ya da balkabağından sonra çenesi isilik tarzı kızardı ve vücudundaki benekler de arttı. Armuttan şüpheleniyoruz şu an. Çünkü bu olay yaşanmadan önceki gün de neredeyse bir armut yemişti.
Çamaşırlarını doğduğundan beri sabun tozu ile yıkayıp iki durulama yapıyorum.
Armut olabilir ya şimdi epey huzursuz oldum sık sık kontrol ediyorum.
Bence sabun tozunu degistir baska birsey kullan.o ihtimalide goz onunde bulundur.eskiden alerjik olmayip simdi olabilir.
Armutun birsey yapcagini sanmiyorum ama belli de olmaz.kasinti vs yoktur ins.

Canim benim ya armutta hiç alerjik bi şey değil aslında allah şifa versin
Vallahi bugün yediklerinden biri alerji yaptı ama havuç mu kabak mı armut mu... Alerji başladığı günlerde bol armut yedirdiğim için baş şüpheli o :) ama çoklu meyve alerjisi de olabilir. Kabak ilk kez verdim. Havuç dediğim gibi geçen günlerde de az miktarda yedi. Ama armut uzun süredir yemiyordu 25 gündür falan. Dün o kadar azalmışyı ki benekler, geçecek diye umutlanmıştık...
Yarın yedirmeden çenesine süreceğim havuç ve kabak bakalım ne olacak.
Yok canim ilaç vermedim :KK43: nutrigen damla kullanıyorum vitamin onu verdim sadece
canım onun da içindekilere bilgilerine falan bir bak istersen.

Bence sabun tozunu degistir baska birsey kullan.o ihtimalide goz onunde bulundur.eskiden alerjik olmayip simdi olabilir.
Armutun birsey yapcagini sanmiyorum ama belli de olmaz.kasinti vs yoktur ins.
Onu da değiştiriyorum yess_mor yess_mor demişti onun çocuğunda sabun alerjisi varmış. Şimdi deterjan deniyorum kendim bende sorun olmazsa onda da deneyeceğim.

Vallahi bugün yediklerinden biri alerji yaptı ama havuç mu kabak mı armut mu... Alerji başladığı günlerde bol armut yedirdiğim için baş şüpheli o :) ama çoklu meyve alerjisi de olabilir. Kabak ilk kez verdim. Havuç dediğim gibi geçen günlerde de az miktarda yedi. Ama armut uzun süredir yemiyordu 25 gündür falan. Dün o kadar azalmışyı ki benekler, geçecek diye umutlanmıştık...
Yarın yedirmeden çenesine süreceğim havuç ve kabak bakalım ne olacak.
canım onun da içindekilere bilgilerine falan bir bak istersen.
Yan etkisi var mı bakayim canim

Yakın zamanda bir ilaç vs kullandınız mı canım? Ben oğlana öksürük şurubu vermiştim o zaman elleri kolları titriyordu. Bir doktor yok canım demişti de kendi doktorumuz hemen o şurubu kesin böyle bir yan etkisi var demişti
Ama o vitamin canım yan etkisi yok

Ilk uykuya dalista bazen bacaklarda olabilir ama o nadiren olur.
Sizde surekli var galiba o yuzden ihmal etme.
2-3 gündür çıktı ya anlamıyorum yanında yatiyordum 3 kere filan oldu çok tedirgin oldum sürekli yerde emekliyor parke soğuk oluyor artık kilotlu çorap üstüne pijama da giydiriyorum usumekten olur mu acaba

2-3 gündür çıktı ya anlamıyorum yanında yatiyordum 3 kere filan oldu çok tedirgin oldum sürekli yerde emekliyor parke soğuk oluyor artık kilotlu çorap üstüne pijama da giydiriyorum usumekten olur mu acaba
Benim kvalide nazardan der oyle bacak seyirmesine.normal gibi geldi simdi bana bu yazdigindan sonra.

L Larendee canım senin kızındaki alerji durumu nedir
Canim bizimkinin nerdeyse 5 6 aylıktan beri var.tum vücudu sürekli kaşınıyor ozellikle sıcak tetikliyor.görünürde bi dökülme tarzi yok ama zımpara gibi diyeyim aşırıiiiii kuru falan.saçında da konak tarzi seyler basladi o yuzden ccok krem yag tarzi sey verdi.deterjanı da degisti bakalım nasil olacak.

Senin geçen günkü msjını görünce müsait bi yerde intihar edicek vaaaarrr diye bağırasım geldi :/ kız 4 dişi çıkmış çocuk daha niye kemirir sehpa ayağını :))) sonra da L Larendee ydi sanırım demiş ya kabloları da kemiriyolar dikkat et diye allahııımm fare mi besliyoruz napıyoruz evde belli diil :)))

Senin geçen günkü msjını görünce müsait bi yerde intihar edicek vaaaarrr diye bağırasım geldi :/ kız 4 dişi çıkmış çocuk daha niye kemirir sehpa ayağını :))) sonra da L Larendee ydi sanırım demiş ya kabloları da kemiriyolar dikkat et diye allahııımm fare mi besliyoruz napıyoruz evde belli diil :)))
Kiz cidden bak.arkadasin üçüz oğlu vardı çağırdılar bir gun benimkini gel de yenile kablolari diye.bir gitsin ki kemirmişler resmen:KK48::skandal:

:)))) ah canım valla öylee hemde o 4 diş çıkalı çok oldu kazma gibiler. açık bir yerimizi gördümü hemen koşa koşa gelip ısırıyor geçen belim açılmış sen gel arkadan dişle :rolleyes: :) ayak parmaklarımızı da ısırıyor o yüzden evde otururken herkes ayağını popişin altına saklıyor :KK70: ne hale getirdi bunlar bizi :)) L Larendee aynen canım kabloda kemiriyor bizim yerde duran uydu kablosunu babam yukarı duvara bantladı :KK70: artık daha ne yapacağız bilemedim :))

X