2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hmmmm bi denemem lazım inek sütündense bunlari severse ne ala kefiri bile içmiyor inşallah sever diyim canım deniycem mutlaka
Canım kefiri sulandırıp dene ayran gibi yada kefirdanem var kefir mayası onunla yap o tatlı oluyor 18 saat bekletince üstünde 18-22 saat yazıyor

Canım kefiri sulandırıp dene ayran gibi yada kefirdanem var kefir mayası onunla yap o tatlı oluyor 18 saat bekletince üstünde 18-22 saat yazıyor
Sulandırıp biberona koydum 10 CC ancak içmiştir kefirdanemi Migros ta gördüm onu kendim nasıl yapmam gerektigini bilmiyorum üstünde yazar muhtemelen birde öyle yapayım ben inşallah içer bu sefer

Olsun kizz ahahaha:)) yaren92 yaren92 nin kereminde üsten çıkmıştı
Yok anacım yok kimseyle dalga geçmeyeceksin ben bunu anladım. :KK48:
Dişi çıkmayan bir Defne kız mı kaldı şimdi. seyda61 seyda61
because of you because of you nun balığının da çıktı bizimle aynı zamanda.
Benim erken emekleri. Uzun zamandır sıralıyor ama yok bu şapşi yürümüyor. Hatta ellerini bırakmıyor.

Benim erken emekleri. Uzun zamandır sıralıyor ama yok bu şapşi yürümüyor. Hatta ellerini bırakmıyor.
Aynen defne kaldı :)) yürür canım yürür hele bir yaşına girsinde bizimkide yuruse yürüyor ama bayilmiyor emeklemek daha çok hoşuna gidiyor
Canım edinin benekleri biraz gectimi merak ettim mutlu haber ver nolur :KK200:

Aynen defne kaldı :)) yürür canım yürür hele bir yaşına girsinde bizimkide yuruse yürüyor ama bayilmiyor emeklemek daha çok hoşuna gidiyor
Canım edinin benekleri biraz gectimi merak ettim mutlu haber ver nolur :KK200:
Canım düne kadar aynıydı. Hatta en yoğun günlerdi. Sırtı tamamen beneklerle kaplıydı. Alerji testinde süt alerjisi sonucu çıkmamıştı yeniden yapılacak. Ben de denemekte fayda var dedim iki gündür süt yoğurt peynir yemiyoruz. en az üç gün deneyeceğim. Dün geceden beri her zaman çıkanın yarısı kadar benek çıktı. Yüzünde kulaklarında boynunda çok var ama vücut azaldı. Dün tarhana içirdim sadece ondan yoğurt aldı azıcık bugün de ben azıcık kaşar yedim. Bakalım sorumlu süt mü... Süt değilse de bugday ve türevlerini keseceğim bir de onu deneyeceğim. Çünkü alerji testi en az 10 günde çıkıyor.
Bakalım hakkımızda hayırlısı :) çok sağ ol teyzesi :KK200:

İyi geceler anneler.
Edi'nçnkinci diş geliyor. O da üstten. Sanırım Seda Sayandan bu kadar hazzetmememin cezası bu oldu.

Kız öyle de çok tatlı oluyorlar :KK48: oğlum diye demiyorum dişlek hali bile güzeldi :KK70: zaten sonra alttakiler geliyor hemen :KK59:

Kız öyle de çok tatlı oluyorlar :KK48: oğlum diye demiyorum dişlek hali bile güzeldi :KK70: zaten sonra alttakiler geliyor hemen :KK59:
Oyyy maşallah yavruya. Çok sevimli oluyorlar ya. Ben hep Gülünce alttan çıkacak sevimli pirinçlerin hayalini kurdum ama kısmet böyle de çok tatlı

Kızlar merhaba, çok uzun zamandır takip edemiyorum konuşulduysa kusuruma bakmayın. Bebişlerinizi göz doktoruna götürdünüz mü kontrol amaçlı ?doktorumuz bişey demedi ama internette okudum , kafam çok karıştı geç mi kaldım 1 yaşını mı beklemem gerekiyor şaşırdım :110:

1 aylıkken ilk muayene için gittim 6 aylıkken çocuk doktoru istedi öylelikle gittik ve 1,5-2,5 yaş arasında tekrar getirirsin demişti doktor.

Kız keşke benim de kafam değseydi kolayca pırtlardıı

Yok be olmasın öyle şey kanı görünce nasıl korktuydum. Kolaycana çıksınlar incileri

Oyyy maşallah yavruya. Çok sevimli oluyorlar ya. Ben hep Gülünce alttan çıkacak sevimli pirinçlerin hayalini kurdum ama kısmet böyle de çok tatlı

:KK48: değişiklik seviyi uşaklar

Aynen ya bi defne kaldi dissiz ya ins 1 yasindan once cikarif bi tane yani 1 yasa ayip olmasin :KK70:

X