2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ve canım TaeYang TaeYang Allah senden razı olsun. Çok teşekkür ederim. Ne zaman ayyy yoksaaaaaaa :KK17: desem imdadıma yetişiyorsun :KK200:

Çanim hepimizden Allah razı olsun .o bizim de evladımız sayılır.rabbim kimseyi evladiyla sinamasn sağlık sıhhat versin hepimizin evladına.ediz yavrumuda çok öpüyorum.niyet ve okuması bizden şifası Rabbimden inşallah.bol bol nazar duası da oku
Çok sağ ol canım okuyorum bol bol inşallah nazar da geçer benekler de

Aynen canım bıraksalar keşke :dondurma: bulamazsam 2 numarayla devam ederim ya zaten her şeyi yiyorlar vitamini alıyorlar 1 yaşından sonra da badem sütü Hindistan cevizi sütü vereceğim ben
Evet simdi icerigine baktim sukroz iceriyor buda bildigimiz sofra sekeri demek.elimde 2 kucuk kutu daha var acilmamis.baya da oldu alali.2 nolu mamayla devam etmek lazim galiba.

Aynen canım bıraksalar keşke :dondurma: bulamazsam 2 numarayla devam ederim ya zaten her şeyi yiyorlar vitamini alıyorlar 1 yaşından sonra da badem sütü Hindistan cevizi sütü vereceğim ben
Ahh keske bıraksalar ama bizimki henüz hazır değil bırakmaya karnı full yemekle tok olsa bile illa mama içecek biberonun verdiği keyif paha Biçilemez :) doktoru 1 yasından sonra inek sutune başlatıyor yarım bardak olmak kaydıyla bilmiyorum onu denerim bi olmadı senin badem sutu Hindistan cevizi sütü neden olmasın onları da deneyebilirm yeterki Şu mama devri kapansa

Kızlar merhaba, çok uzun zamandır takip edemiyorum konuşulduysa kusuruma bakmayın. Bebişlerinizi göz doktoruna götürdünüz mü kontrol amaçlı ?doktorumuz bişey demedi ama internette okudum , kafam çok karıştı geç mi kaldım 1 yaşını mı beklemem gerekiyor şaşırdım :110:

Ahh keske bıraksalar ama bizimki henüz hazır değil bırakmaya karnı full yemekle tok olsa bile illa mama içecek biberonun verdiği keyif paha Biçilemez :) doktoru 1 yasından sonra inek sutune başlatıyor yarım bardak olmak kaydıyla bilmiyorum onu denerim bi olmadı senin badem sutu Hindistan cevizi sütü neden olmasın onları da deneyebilirm yeterki Şu mama devri kapansa
Ay aynı benim oğlumu anlattın zevkine içiyor valla. İnek sütü,laktoz,laktaz,geçirgen bağırsak sendromu,çölyak hastalığı vs bunlara bak inek sütünden de vaz geçersin

Kızlar merhaba, çok uzun zamandır takip edemiyorum konuşulduysa kusuruma bakmayın. Bebişlerinizi göz doktoruna götürdünüz mü kontrol amaçlı ?doktorumuz bişey demedi ama internette okudum , kafam çok karıştı geç mi kaldım 1 yaşını mı beklemem gerekiyor şaşırdım :110:
1 yaş diye biliyorum hatta doktor tanıdığım 3 yaşına kadar kesin sorun var diyemiyoruz dedi

Biz götürdük kızımı 4 aylıkken.ama hiçbirşey için geç değil bence götürmekte fayda var.

Kızlar uydurma tarif yaptım biz de bebekler de beğendi onlara tuzsuz ve baharatsız yaptım aslı fırında başemel soslu patatesli ıspanak

Ispanak
Soğan
Sarımsak
Zeytinyağı bunları kavurdum fırın kabına koydum üzerine patates püresi yaptım tereyağı ve nane ekledim püreye en üste de susam serptim ve kaşar rendesi koydum fırınladım tavsiye ederim

Ay aynı benim oğlumu anlattın zevkine içiyor valla. İnek sütü,laktoz,laktaz,geçirgen bağırsak sendromu,çölyak hastalığı vs bunlara bak inek sütünden de vaz geçersin
Evet ya oda var peki bu Hindistan cevizi sütünün falan ne faydaları var canım ve nereden bulabilirim ben hiç görmedim de

Ben doktorumuza sordum 9 ay kontrolünde. Eğer gerekli olursa biz yönlendiriyoruz. Prematüre ya da şaşılık vs görürsek daha çok ama sorun yoksa 1 yaşından önce önermiyorum bebeğin 1 yaş öncesi göz muayenesi sağlıklı yanıt vermez dedi.

X