2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sagolasin canım 6 ayliktan beri nerdeyse kaşıntısi var tum vücutta bisey de dedikleri yok malum kucuk yer konyaya gittik biz de bakalım bir sürü sey var kullanacagiz insallah fayda eder... Cift terapisine de yeni başladık 2 hafta sonra görüşeceğiz dedi son çare belki de bakalim nasıl olacak
Çok geçmiş olsun yavrucuğa canım allerjik durumlar da ayrı zor :/ inşallah terapi derman olur derdinize ben de bi kaç ay öncesine kadar çok istemiştim eşim de hiç tam anlamıyla yok demedi ama ne gerek var ki diye düşündüğünü belli etti çünkü bizim en büyük sıkıntımız bu zaten.. bana göre sorun olan şeyler ona göre diil..şu anda çift terapistinden ziyade kendime terapi düşünüyorum gerçi..malum onu değiştirme ümidim pek kalmadı benim bakış açım değişir belki :/

gonulll gonulll yine herkesi düşünmüşsün maşallah guzel yurekli arkadasim benim.evet düzenimiz değişti gec vakte kalamiyorum yorgunluk ve uykusuzluktan sızıyorum 1 gibi.kızım anaokuluna başladı 7.15te kalkıyoruz.bol bi kosturmaca var ben de oglan haricinde.görüncemin dugunu var kasım ayında hazırlıklar vs. Kızımın cilt sıkıntısı var o cok vaktimi alıyor benim insallah sifa buluruz da olsun ugrasayim.psikologa cift terapistine başladık.diyetisyene ara vermistim onda yeniden başladım... Benden bu kadar dahasi da var da anlatirim yine ara ara cenem düştü :KK76:
Gecmis olsuncanim.Allah sifa versin tez vakitte.

Ben kızımın huyunun bu olduğunu biliyorum.ama yinede belki birşeyler yapabilirim diye uğraşıyorum ama yok ise yaramıyor.kaliteli uykuya büyümek için ihtiyaçları var.emme kadar önemli.bunu biz biliyoruz da birde yavrularımiz anlasa . gonulll gonulll teyzesi bun larin totislerine birer şaplak atsanda :))
Ay seve seve atarim.
Uyku problemi 1 bucuk yasindan sonra duzene girmeye basliyor.gece beslenme isi tamamiylr bittiginde uykusuda duzene giriyor arttik.

Normalde oglanlar 9 aylikta yuruduler kizlar da 10 aylikta yurur dedim cunki 35 haftada dogdular diye dusundum artik 4-5 adim atmaya basladilar arkasi gelir adimlarin insallah pazartesi gunu asilari var evet oynuyorlar hatta bazen oyuncak icin elinden almaya calisiyor ilk dogan yani ikra diktatorluk yapiyor o biraz daha guclu kilo boy olarakta onden gidiyor anne sutunu hala aliyor meyraya 7 aylikti biraktim sagmayi artik usendim sagmaktan :KK43: gonulll gonulll
Masallah yavrulara.
Simdiden dogum gunleri kutlu olsun guzel kizlarin.Allah hayirli saglikli uzun omurler nasip etsin ailecek hepinize ins.hep gulsun guzel kizlarimiz ins.

Normalde oglanlar 9 aylikta yuruduler kizlar da 10 aylikta yurur dedim cunki 35 haftada dogdular diye dusundum artik 4-5 adim atmaya basladilar arkasi gelir adimlarin insallah pazartesi gunu asilari var evet oynuyorlar hatta bazen oyuncak icin elinden almaya calisiyor ilk dogan yani ikra diktatorluk yapiyor o biraz daha guclu kilo boy olarakta onden gidiyor anne sutunu hala aliyor meyraya 7 aylikti biraktim sagmayi artik usendim sagmaktan :KK43: gonulll gonulll
Benim oglum 36 buyuk kizim 34 de dogdu ama ikiside ayni zamanda yuruduler.
Minigim 10 ayliktan beri siraliyor olunca abisi ablasi gibi yasinda yuruycek dedim ama daha ellerini birakip adik atmiyor.herhalde 2 ay erken dogdu diye yurumesi de 2 ay gec olcak.cesareti yok sanki yurume konusunda.yuruyunce ben daha bi rahatlamis oluyorum.hayirlisi artik.

Kızlar çoğumuz similac kullanıyor 3 numaraya geçmeyin içinde bildiğimiz sofra şekeri var. Galiba 3 numarada şeker olmayan sma var bi araştırın :anneadayı:

Benim oglum 36 buyuk kizim 34 de dogdu ama ikiside ayni zamanda yuruduler.
Minigim 10 ayliktan beri siraliyor olunca abisi ablasi gibi yasinda yuruycek dedim ama daha ellerini birakip adik atmiyor.herhalde 2 ay erken dogdu diye yurumesi de 2 ay gec olcak.cesareti yok sanki yurume konusunda.yuruyunce ben daha bi rahatlamis oluyorum.hayirlisi artik.
Yürüyünce daha iyi oluyor diyen tek annesin galiba :emir_bebek: doğru mu anladım?

Y yilfasa canım Allah senden bir değil binlerce defa razı olsun. Gayretin için bu kadar önemsenen için çok teşekkür ederiz. Allah inşallah hepimizin duasını kabul eder. Şifa bekleyen tüm çocuklara şifa olsun salavatlarımız. L Larendee bin kuzusuna da şifa olsun. Okuyan dua eden herkesten Allah razı olsun. Ediz adına da kendi adıma da teşekkür ederim. Allah kimseye dermansız dert vermesin iki benek için perişan olduk Allah kimsenin çocuğuna içinde kendi evlatlarımıza da hastalık göstermesin. İyi ki varsınız kızlar, iyi ki...

Son düzenleme:
X