2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sizede geçmiş olsun canım valla sorma okadar neler neler yiyoruz ama ne fayda bende de kan yok hiç

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim. Hep birlikte dua edelim geçsin minnağımın benekleri. Benim kutup ayısı gibi ak pak oğlum bildiğiniz dalmaçyalı oldu şimdi... Allah şifasını versin inşallah
İnşallah geçer biran önce canım

Duygulandım şimdi nasıl geçti zaman maşallah rabbim uzun ömür versin hepsine

Kızlar ben ise gidince çocuk sıkılıyor çok evde fazla oyuncak almadım eğitici ne alabilirim hem vakit geçirip hem bişey öğrenebileceği kullandığınız bişey var mı bide salıncak almayı düşünüyorum

ikea tipi olanların oturma yeri çok dar gibi geldi. Ve hemen devrilecek gibi görünüyor

@emnis Allah kolaylık versin sana da bütün düzenimiz alt üst oldu, başka bir çocuk oldu çıktı
Sağol canım umarım çabuk adapte olurlar.
Benim oğlan 12.5 kg rahat sığıyor şimdilik sorun yok çok çok hareketli ona rağmen devrilme kayma vs de olmadı mı ama kaza bu tabi o yüzden çok net konuşmayayım içine öbürleri daha çok siniyorsa onlardan al tabi canım.

rint Tefriciye için bir zaman belirle de ona göre dagitayim canım.ben müsait olmadığım için arkadaşlara dagiticam

Dokun öğren kitapları olabilir bizimki arada dokunuyor bakıyor arabalari çok fazla ama seninki kız olduğu için ona uygun birşeyler renkli halkalar çalan orglar top havuzu iş görür gibime geliyor ben alpere çadır aldım ins yarın öbür gün gelecek bakalım ne tepki verecek çünkü mama sandalyesi nin altına giriyor perdenin yorganın herşeyi kendine yuva yapıyor en sonunda bu çözümü buldum

@Beren27 canım ben de Ikea altilop almadığıma arada çok pişman oluyorum bizimkide Chicco larin daha ucuz olanlarindan diyim hiç memnun değilim oturma yeri oldukça büyük ama devrilcek gibi durmuyor o yönden iyi

Basit olan daha kullanışlı benimki portatif olan

Fisher price renkli halkalar güzel ama hiç bi oyuncak nokta atışı olmuyor yine sıkılıp bırakıyorlar hep yeni şey görmek istiyorlar. Mesela bi gün balon,bi gün top,bi gün kitap,bi gün kablo bi gün çanta hep incelemek istiyorlar

ikea tipi olanların oturma yeri çok dar gibi geldi. Ve hemen devrilecek gibi görünüyor

@emnis Allah kolaylık versin sana da bütün düzenimiz alt üst oldu, başka bir çocuk oldu çıktı
Bende joie var memnunum.
Anneme çok gittiğim için oraya da ebebekin markasından aldım, ikea tarzı o da.
Karşılaştırınca joie iyi ki almışım.

Canım ya senden haber gelmeyince bende mübarek gün de olsun diye arkadaşlara cuma dedim.persembe sonuç alacagini bilmiyordum.istersen hepsine tekrar ulaşmaya calisayim perşembe diye

Canım ya senden haber gelmeyince bende mübarek gün de olsun diye arkadaşlara cuma dedim.persembe sonuç alacagini bilmiyordum.istersen hepsine tekrar ulaşmaya calisayim perşembe diye
Yok canım ya olur mu mübarek gün cuma en güzeli olmuş benim içimden de öyle geçmişti ama sonuç için perşembe demiştim. Bak kalp kalbe karşıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…