2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bizimki hasta ve halsiz olunca tutmaya çalışınca falan hemen oturuyor.cok kıvrak ve hareketli ama yürüme havasinda değil... Ayrica gonulll aşırı aşırı derecede salyasi var kızım da boyle değildi.ve sanki kulaklarını koparacak o derecse siddetli asılıyor.ama hiç diş kabarmasi vs. Yok... Normal mi bu kadari canım ya

Suan yurume havasida olmayabilir ama bi bakarsin 10 15 gun sonra birden yurumek icin cabalar.degisken olabiliyorlar.
Salya oldumu o an dis cikacak diye bisey yok.salya disleri kasindigindan agzina birsey sokuyorsa o an salyasina hakim olamayip akiyordur.bazen salyayi yutkunabilmeyi tam kesfetmis olmayabiliyorlar agizda biriken salya akiyordur.dis belirtisininde salya buyuk rol oynuyor ama ne zaman cikacagi belli olmuyor o disin.bizimde parmak agizda oldugu icin kollarindan akiyor artik salyalarimiz kiyafetimiz surekli islak.
Kulaklarini kendinde kasi hatta azcik kirde biriktiyse o da cok kasinti yapar temizle kulagini.

İyi geceler kızlar..inşallah herkesler iyidir..gecenin şu saati olmuş bu msjı bile zor yazıyorum balığımın ateşi var dün akşamdan beri.. allah'tan öyle pek yükselmiyo ama işte yavrum huzursuz mesela şu an beşiğinde dönüyo kUzum deli dana gibi kime çekti bu çinçon bilmem gerçi ben de küçükken bi bacağımı 90derecelik açıyla duvara dayar öyle uyurmuşum annemler indirirmiş ben kaldırırmışım :) neyse.. off off o kadaaaarr çok şey var ki anlatmak istediğim ama halim yok mesela şu an benim minnak ayıyı dürtüyorum horlama diye zaten bizim balık tilki uykusunda şimdi uyanıcak!!!!adamın ayağı morardı kız benim tepiklerimden :))) aslında benim bu tepiklerden accık da müdüre atmak lazım gitmiş bana 12lerin rehberliğini vermiş hocam yine illa sen yapıcaksın derseniz elimden geleni yapıcam ama hakkını veremem 10 aylık bebeğim var benim dedim adam mesleği mi bırakıyo anne olanlar dedi ya!!!sığır!! Önce beddua ettim yalan yok inşallah senin karın da yaşasın aynı durumu da gör diye sonra dedim böyle bi adam ne anlıcak ki olan kadına çocuğa olur dedim bedduamı geri çektim allah ıslah etsine çevirdim :)) ve o gün bi kolumda huysuzluğunda dorukları yaşayan balığım bi kolumda kah mememe kah damaklarını kaşımak için yüzüme saldırırken ben velileri arayıp ertesi gün haftaiçi gün ortası gerçekleşecek toplantıya gelmeye iknaya çalıştım biri fırında kimse çalışmiiiyy gelemiiiyyhh hoca dedi biri işten kovulma hikayesini anlattı ben haber veriyorum abiler gelmeyin allahaşkına diye ben yalvarıcaktım nerdeyse ve ertesi günü noldu 110 velinin 10u geldi!!! İki ablamızın çenesi herkse yetti zaten hele bi tanesi bi coştu ben bu okul fizanda olsa gene kzıımı oraya gönderirim öyle güveniyorum falan bi para mevzusu açıldı klima için demez mi şekerim yükseliiiyy ben çıhııyymm:)) ahh ablam ah beynimi kemirdiğyle kaldı :)) enneeem benim balık kafayı kaldırmış bakınıyo dostlaaar ayvayı yedik bu gece bitmez bitiyorum bu çocuğun kafasının arkasına hani şu meteoroloji kasırga görsellerinde olur ya dönen bi bölüm rüzgarları gösterir benim oğlanın kafası aynı onlara benziyo :)) neyse ben çinçonumu bi emzireyim kızlar inşallah uyur :/

Y yilfasa kuzucum yasin demişsin ben arapçasından okumayı bilmiyorum maalesef türkçesinden okuyodum ara ara ama bu aralar inan eşim gelince ilk iş tuvaletim olsa da olmasa da tuvalete girip bi 15 dk boş boş fayanslara bakıyorum bitmiş oluyorum genelde

Kızlar ya bana bı yardımcı olun dün kan aldirdik aslının kan değerlerinin hepsi çok düşük çıktı ve B12de düşük sonuç kağıdını verdi doktor değerlerin hepsi düşük dedi kan ilacı verdi b12ignesi verdi çok kötü oldum düzelir dimi sürekli et mı yediriyim napiyim

Öncelikle geçmiş olsun size ne güzel sizinki atlatmış darısı başımıza.. çok benzer şeyleri biz yaşıyoruz artık bu kadar belirtinin üzerine vallahi bi sabah bana 32 diş gülmesini bekliyorum yeter ya

Gunese cikar yavruyu.bol bol guneslensin.
Neden bu kadar hepsi dusuk ciktiki.
Yemeklerinin icine et koy corbasinada.
Kemik suyu kaynat corbalarina ondan koy.
Pekmez yedir.yumurta hergun yedir.
Bakliyat tarzi yedirmeye calis.
Ins hemen duzelir yavru.
Kilo alimi nasildi.suan kac kilo bu ay hic kilo almamismi

Evet canım bizimki babaannesinin evinde iyi yürüdü ev büyük baya ama eve gelince ev küçük mü geldi ne pek yürümüyor 3 4 adım ancak oda zar zor
Simdi babaannesinin evinde ilk yuruduya.orda guven geldi kendisine ilk yuruyusu orda yapti diye rahatti.
Simdi kendi evinde de ilk yuruyusunu kendine guven duyup yaptimi gerisi gelir artik.evin buyuklugu kucuklugu ile alakali degil bu.
Cesaret isi.evinde de o cesareti yakaladimi tamamdir.

Gecmis olsun canim.
Dis donemi baya sıkintili surec.
Kolaylikla atlatirsiniz.
1.sinifami basladi oglun.
Okul hayatinda basarilar minik abiye.
Bizimde yarin basliyor okul maratonu 2.sinif oldu bizim abimizde.

İşte bu ya özlemişim bu anlatımları ni.kopyim gülmekten

Sağol canım çok açıklayıcı oldu

Kızlar ben bazen geceleri emzirince susmazlarsa mama da yapıp veriyorum 60cc kadar içiyorlar ama çok zararlıymış reflü,orta kulak iltihabı vs pek çok hastalığın sebebi oluyormuş. Artık vermemem lazım ama nasıl?gece ağlama krizi beni bekliyor
Bana yardım edecek bilgisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…