2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben hatırlıyorum Bursa'da ydin sen de sanki nasılsın bebiş nasil

Gunaydin tatlı anneler nasılsınız
Dün bizim bidigi doktora götürdük 1 haftadir ateşliydi en fazla 38.5 oluyordu ateşi diştendir dedik aynen öyle oldu 1 tane diş patladi ama gene ateş devam edince tedbir amacli goturelim dedik doktor kan idrar tahlili istedi kanı verdik ama idrar veremedik kanda hersey yolunda bi sıkıntı yok dedi bu ara grip bronsit salgini var dikkat edin dedi evde grip veya hasta olan varsa maske kullansin dedi mayis ayinda bronsit olmustu kuzum ben grip olmustum benden geçmişti emzirirken yaninda dururken hep maske kullandim 1 hafta boyunca ama 3 tane igne yemeden gecmedi simdi pür dikkat ediyoruz insallah tekrarlamaz abimizde okula basladi. Sizlerde dikkat edin doktor ozellikle maske kullanin diye uyardi sadece agiz ve burun yoluyla geciyormus.

10 gundur gece aglamalari gece uykusuna geciste zorluk aglayarak uyanma ki aşırı derece bagiran bi bebek hepsi diş belirtisiymis hemde 3tane birden 1i cikti darisi digerlerinin basina ama gece cok zor geciyor doktor diş jeli yazdi ama kullanmak istemiyorum cok huzursuz olunca sur rahatlatir dedi ama zarari olur korkusuyla suremedim.

Damaklarına karanfil yağı sürebilirsin iyi geliyormuş

Ya gördün mü alsana annesi tembel diyordun

Y yilfasa canım geçmiş olsun demişsin sağ olasın çok teşekkür ederiz
Yasin demişsin o ara özel günümdeydim yazmayı unutmuşum. Bir de maalesef şu an okuyamıyırum ben Kur'an. Ancak Türkçesinden okuyorum. Allah affetsin, unuttum ben Arapçadan okumayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…