2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba kızlar ben geldim yaa sizleri de özledim valla yaa doğum telaşı falan derken gelemefim sonra üyelik açılmadı giremedi m buraya nasılsınız bebisler nasıl 11aylik oluyoruz şükür tabi beni hatırlayan varmı bilmem

Hosgeldin canim.
Senesi geliyormus girmeyeli.bu kadar arayi acma sakin artik.
Yavrucaklar buyuyor cok sukur.bizde dogum gunu icin geri sayima basladik.haftaya cuma dogum gunumuz.son 6 gun.
Senin yavrun nasil.neler yapiyor.sen nasilsin.

Hosgeldin canim.
Senesi geliyormus girmeyeli.bu kadar arayi acma sakin artik.
Yavrucaklar buyuyor cok sukur.bizde dogum gunu icin geri sayima basladik.haftaya cuma dogum gunumuz.son 6 gun.
Senin yavrun nasil.neler yapiyor.sen nasilsin.
İyiyim canım teşekkürler aynen bayağı bi zor geçti herşey iki çocuklu hayat zorrr bebegimd e iyi sukyr senin nasıl oldu bebis yanlış hatırlamıyorsam tipigin ilk bebegiydi dimi.diger ilk ler nerde nasıl oldu

Ben de hatirladim seni cnm ama sadece nick ini detaylar yok

Çok sinirim bozuk canım çocuk zaten bütün gece ağladı karşı komşu da bütün gece ağlattıniz ise gitcez uyuyamadık alıp ben hastaneye goturcektim diyor tövbe tövbee
Ayyy nasıl insanlarmış öyle.cok zevk alıyorum deseydin cok meraklıyız ya öyle ağlatmaya... Insan biraz kendini yerine koyar allahim yaa

Iyi geceler kızlar özledim sizi ıns herkes iyidir bugün kocacim geliyor eve dönecem artık bizimki hatırlatan vardır çok geç oturdu felan 9 aydan sonra nerdeyse bir açıldı pir açıldı şimdi yerinde durmuyor emekliyor kalkıyor kendi şükür ki düzeldi çok korkuyordum bizimkinin geç Her şeyi daha dişi yeni patladı çıkacak ins yakında:)

Benim ufaklığın boğazında var birşey ne yiyor ne içiyor yutkunamıyor yazık hic keyfi yok sürekli bağırıyor.tabi ki her zamanki gibi haftasonuna denk getirmeyi başardılar... Yarın acil yolu gözüktü.allahim yardımcımız olsun

Dogru hatirlamissin.kasim derken eylul bebegi oldu.cok sukur iyiyiz bizde.yurume cabalarinda suan.

Daha bi kac saat once esimle konusuyorduk hastalik mevsimi basladi artik diye.
Disaridayken gunes fazlasiyla yakiyor insani ama ruzgar esince serin esip usutuyor resmen.cok dikkat etmek gerekecek artik.
Cok gecmis olsun canim su aralar yavrulara cok dikkat etmek lazim.
Ins cok hafif sekilde atlatir yavrucak.

Masallah yavruya.simdide yurume cabalari baslar yakinda.

Sagolasin canım benim... Genel olarak hep ayni sikayetler var dikkatli olmak lazim ama bazen dikkat etmek de fayda etmiyor.

Cnm vlla sana da rabbim kolaylik versin butun yuk annelerin omuzunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…