2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Tek kelimeyle aynı.dun gece bende insanım birazcık bende iyuyayim diye ağladım inan

merhabalar ...24+4 haftalık hamileyim doktorum bebeğimin kafasının ön ve arkaya doğru uzun olabileceğini söyledi. ama gelişim süresinde oldugu için düzeledebilir dedi. bugün başka bi doktora gittim ben öyle bi sorun görmeidm ama yine de takip gerektirir dedi. çok mutsuzum .bugun ki değerleri bpd:57 hc:225,2 mm ac:210,6 mm fl:46,6 mm böyle bi sorun yaşayan oldu mu ??

( Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsin kuzularımızı şükür ki ben rahatım bu sefer ağlamadım gece eski bakıcı anneannemiz olduğu için.Kırmadı bizi kıyamadı bakıyor melegime seneye inşallah rahatsız olmaz bakar yine.

bugün kimse yok mu
12.30 da okuldan geldim kızımı parka götürdüm Şuan da uyudu ayağımda eşimle büyük kız gelmeden yemek yapacağım.Benim maraton başladı kuzum

oy ne tatlı bakıcıymış Allah razı olsun ondan, sağlık sıhat versin inş yaşı büyük müydü? Yarım gün olması çok şahane bir şey ben 7 de eve giriyorum ve hiç birşey yetişmiyor Bu arada Ankara işimiz netleşti eşime yazı geldi 15 gün içinde o başlayacak sonrada biz gideceğiz inşallah :) o yüzden sabrediyorum şimdilik böyle devam

ilk defa duydum böyle bir şey :/ burada ki arkadaşlarımda da olmadı diye biliyorum. diğer doktor bir sorun görmedi ise çokta canıını sıkma derim. gerekirse 3. bir doktora gitmekte fayda var.Hayırlı doğumlar dilerim :)

aynen canım allah razı olsun bakıcı ablamızdan 55 yaşında ama fıtık olduğu için çok ağır kaldırmaması gerekiyor iğne vuruluyor arada.Yemekleri koydum bile ocagaSevindim ankara isine inşallah sizin için hayırlı olur kuzum

Teşekkür ederim canım inş iyi olur bizim için.. bakıcı ablamıza kıyamam ya fıtık mı bir de. Babamda fıtık artık kaldırırken bile çok zorlanıyor 12.5 kg olduk

Allah yardımcımız olsun bütün annelerin

İnşallah hiçbirşey yoktur yavrunun sağlıkla kucağına alırsin canim

Gözümüz aydın

Teşekkür ederim canım inş iyi olur bizim için.. bakıcı ablamıza kıyamam ya fıtık mı bir de. Babamda fıtık artık kaldırırken bile çok zorlanıyor 12.5 kg olduk
biz daha 10 kilo olamadık ki agirlasmaya başlayınca da yürür inşallah sıkıntı olmazBuaarada maşallah sizede canım bi ara durmuştu kilonuz başladı mi almaya haftaya p.tesi kontrole gitcez bakalım almış mı benim bıdık

Allah yardımcımız olsun bütün annelerin
amin canım

Kıyamam cnm ya.Gerçekten o ortam çok sıkıntılı olur.Ne zaman tamamen rahatliicklr acaba.otursun sağı solu izlesin ağlamasın.Ne zaman olcakki dediğin gibi benm arabayla çıkmam şart gibi yani.yalnızız evden fazla cikamyrz.arabayla bi tur atıp bile eve gelsem yetck bana.ama bu kız ne zaman izin verck.arabaya binmeyi de sevmio sanki.anlamadım bu işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…