2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kesinlikle canim haklisin.Allahim acılarını yokluklarini göstermesin... Hep yuzleri gülsün sesleri duyulsun

Yok tam o kadar olmadi ama gumcellemedim o kısmı. Asama asama gidiyorum.oncelik 80 sonra 70 ve son hedef 67 .... Ama 1 aydır gitmiyordum uygulayamadim tam da bu hafta yenidem başladım.benim yol uzunnn
Simdi sen diyince tekrar baktim ben yanlis gormusum gozler iyi gormuyor yorgunluktan.felaket yorulmusum bugun.
Olsun uzun olsun azimlisin devami gelir.bu kadar kilo vermen bile buyuk bir basari.bak bana yerimde sayiyorum.yarim kilocuk verdim gerisi yok.
Sozde ev islerinde bi kac km yol yurumus kadar kalori yakiliyormus yeni kanitlanmis bu.
Zaten ben butun gun oturmuyorum hep cocuklar ve ev isi arasinda kosturmaca halindeyim.cocuklar uyuyunca anca oturabiliyorum.
Durum boyleyken bile yinede bi yarim kilocuk verdim gerisi yok.bazen o yarim kiloyu yine aliyorum sonra yine geri veriyorum.kisir dongu

Tamam bi daha olmasın sev beni unutma ben gönderiyorum kiloyu kime giderse artık... Ozletme kendini buralarda ol tatlım

Kuzum sizin kilonuza inmeye çalışıyorum ben benim kilo cooook oldugu için haftada 1 kilo verebiliyorum. Can sıkacak bir sey yok.çünkü bir cok arkadas zaten fit durumda.beni hatırlayın allahim benden beterleri var deyip şükredin

My moonlight konyalim nerelerdesin sen.tatil bayram kış hazırlıkları okul hazırlığı derken kayboldun... Iyisin değil mi.gir arada ya
Kuzum geldim:)) valla öye oldu sabah çocuğu okula götürüyorum öğleye kadar bekliyorum mehmet girayla mahvoluyorum. Gelip yemek hazırla biraz dinlen tekrar ev işi vs. Valla zamanım kalmadı sen napıyorsun bu arada 78 kiloya düştüm düşün artık:))))

İyiyim canım telaşeler çoğaldı valla herkese girmiyorsunuz diye kızan ben yetişemez oldum. Siz nasılsınız çocuklar nasıl

oy canım bak böyle demeni bile özlemişim :):) bir de My moonlight gelse gözüm açık gitmiycem
Burdayım kuzum nasılsın bebiş nasıl? Benimki elleri bırakınca 3_4 adım atıp düşüyor çok tatlımkeşke video çekebilsem:)) sizinkileri görünce anlarsın çirkin ördek yavrusu gibi:))) paytak paytak sonra pat yerde kaçak olduğumu unutturabildim mi bununla bilmem

:) Aynen bizde hayırlısı ile gecicez o yollardan inşallah kolay atlatır alper bey

Aminnnnn cümlemizin evlatları inşallah

ben de hemen hemen ayni sayılır kışlık hazırlık vs. Derken kızım anaokuluna baslasi 2 gun gitti bu hafta pazartesi baslayacak insallah ama bizimki servisle gidecek... Oglan ayni memeye yapışık gece.gündüz de hep bi Koşturmaca evde...kilay gelsin hepimize

Ahh canım benim ya anne yüreği

Kızlar benim oğlan iyice sardı bana uyanıkken illa yanında olcam durmuyor hep mizirdaniyor birde günde 4 defa bile sıvı sarı kaka yapıyor ishal mi acaba yoksa diş tenmi bu

Kızlar benim oğlan iyice sardı bana uyanıkken illa yanında olcam durmuyor hep mizirdaniyor birde günde 4 defa bile sıvı sarı kaka yapıyor ishal mi acaba yoksa diş tenmi bu
Sivi kaka gerckten su gibi yapmiyorsa problem olmaz birde surekli yapmadikca.
Yedikleri ve disten ishal olmus olabilir.

jean Yagmur8991 vlla kizlar defne de 2 3 gundur oyle illa yaninda olcam biseyle oylanirken evi toplim diyorum farkeder farjetmez gelip bacagima yapisip agliyo hele bu gece kabustu resmen hic boyle yapmamisti 9 da uyudu ara ara mizirdandi 12 1 e kdar 1 den sonra agla agla illa alacaz onu yatagindan aldik ya bizim yatakta da uyumadi saat belki de sabha yakin uyudu bizim yataktada gidip dayaniyo yatagin basligina ittirip duruyo kafasiyla bi rahat edemiyo bi tuhafti yani ben de toplasan belki 3 5 saat uyudum vlla neden olsu bilmem disimiz dhq cikmadi ins distendir artik ciksin bi tand bi zahmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…