2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim oğlum da bu aralar hep yanıma geliyor sarılmak istiyor ayaktaysam ayağıma kapanıyor almazsam ağlıyor

jean jean Yagmur8991 Yagmur8991 vlla kizlar defne de 2 3 gundur oyle illa yaninda olcam biseyle oylanirken evi toplim diyorum farkeder farjetmez gelip bacagima yapisip agliyo hele bu gece kabustu resmen hic boyle yapmamisti 9 da uyudu ara ara mizirdandi 12 1 e kdar 1 den sonra agla agla illa alacaz onu yatagindan aldik ya bizim yatakta da uyumadi saat belki de sabha yakin uyudu bizim yataktada gidip dayaniyo yatagin basligina ittirip duruyo kafasiyla bi rahat edemiyo bi tuhafti yani ben de toplasan belki 3 5 saat uyudum vlla neden olsu bilmem disimiz dhq cikmadi ins distendir artik ciksin bi tand bi zahmet :KK14:
Aaaaa ben okula başladım iki hafta gittim ya ondan özledi sanıyordum. Hatta çok üzülüyordum madem ayrılacaktım bu eziyeti niye çektim diye demek hepimizin yavrular bu ara öyle.

gonulll gonulll Allah kolaylık versin olsun bitsin maşallah damat olsun inşallah. Tez zamanda iyileşsin kuzum. Bu arada senin oğlanın adı ne? Bilmediğini fark ettim. Ve kayınpederinin son durumu nasıl

Benimki de aynı ya kendisi iyi hasta değil acaba dişten mi gonulll gonulll bizi bı aydinlat:)
Benimkide yapiyor ayni bunlari.anneden ayrilma korkusu yasiyorlar bazi donemlerde.muhtemelen oyle bir donemde olabilir.ben eve geldigimde hemen kuacgima almazsam agliyor gittigimi anladiginda hemen agliyor.
Disinde verdigi rahatsizliktan anneye iyice baglanabiliyorlar.
Hep bu durumlar gecici oluyor cogu.yakinda bundan da vazgecer daha rahat olur kendi.tek basina oyun oynamaya calisir o zmn rahatlarsiniz.
Benim yavru su aralar oyuncaklarla oynamaya calisiyor onlarla sanki konusuyor birseyler anlatiyor.yavas yavas kendi basina birseyler yapabileceginin farkina varmaya basliyor artik.

gonulll gonulll Allah kolaylık versin olsun bitsin maşallah damat olsun inşallah. Tez zamanda iyileşsin kuzum. Bu arada senin oğlanın adı ne? Bilmediğini fark ettim. Ve kayınpederinin son durumu nasıl
Amin ins canim.yakisiklimin adi umut nihat.
Kpeder iyi cok sukur dikisleride artik iyice iylesti.sunnetten sonra kontrole gitcek.
Zeytin mevsimi geldigi icin zeytinler toplandiktan sonra da prostat ameliyati olmaya karar verdi.suan ilaclarla idare ediyor

Aaaaa ben okula başladım iki hafta gittim ya ondan özledi sanıyordum. Hatta çok üzülüyordum madem ayrılacaktım bu eziyeti niye çektim diye demek hepimizin yavrular bu ara öyle.
Ay sorma tam zamanını buldu bu olay ben de okula başladım ilk defa ayrılıyoruz neyseki öğle arası eve gelebiliyorum

jean jean Yagmur8991 Yagmur8991 vlla kizlar defne de 2 3 gundur oyle illa yaninda olcam biseyle oylanirken evi toplim diyorum farkeder farjetmez gelip bacagima yapisip agliyo hele bu gece kabustu resmen hic boyle yapmamisti 9 da uyudu ara ara mizirdandi 12 1 e kdar 1 den sonra agla agla illa alacaz onu yatagindan aldik ya bizim yatakta da uyumadi saat belki de sabha yakin uyudu bizim yataktada gidip dayaniyo yatagin basligina ittirip duruyo kafasiyla bi rahat edemiyo bi tuhafti yani ben de toplasan belki 3 5 saat uyudum vlla neden olsu bilmem disimiz dhq cikmadi ins distendir artik ciksin bi tand bi zahmet :KK14:
Bı tane bile çıkmadı daha dimi zor ya bizimki park yatağında debelenip duruyor kolları aralara sokuyor dar desem koca yatagi dar da gelmez bilmem nolcak

Tatile gittiğimizde 8 aylıktı. şimdi 10,5 aylık 5 gün öncede Rize'de denize girdik yine çok ağladı sadece ayaklarını suya degdirmeme ragmen .onun için kizimi denize sokamadim oğlumla girdik denize
Benimki 11 aylik olacak bi kac gune 10 gun duracaz insallah o surede alisr yavas yavas insallah ya

gonulll gonulll inşallah kolaylıkla atlatırsınız canım.Rabbim damatligini göstersin.
Yagmur8991 Yagmur8991 canım benim kızda öyle odadan çıkayım ağlıyor emekleyerek geliyor bacağıma yapışıyor beni istemediği tek yer sokak:KK66: Salı günü nasıl olcak bakalım bakıcıyla

X