2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aaa çok şaşırdım canım inşallah bi sıkıntı olmaz sanmıyorum

hay allah bak sen bıcırığa, birşey olacağını sanmıyorum canım

Ben kullanıyorum 3 d canım taşma vs yok ama öncekinde de sorun yaşamazdım. Ama popoda iz bırakmasını hiç sevmiyorum 5 + alayım diyorum ama oda piyasada çok yok 6 ise büyük gelir herhalde

Taşındınız mı diyarbakıraaa hadi görüşeekk :))

Siz bakıcı düşünün bence kuzum güvenilir birini bulursun sen senin kvnin de kafa gitmiş.. benimkinin yeni oyuncağı teli şimdi habire facede aaa bilmemnenin bilmemnesi şuraya gitmiş şunu yapmış:/ çocuk kendini atsa haberi olmaz

evet evet başlıyor 3 yarım gün ile şahane bir şekilde inş :))) senin derslerin nasıl canım hergün gidecek misin.
:))ohh güzel olmuş bu sene ben biraz daha fazla ders alıcam görevlendirme olayı da yattı bütün ingilizceciler gitti biz kaldık 3kişi en fazla 24 saate kadar indirebildim bazı sınıflara almanca hocamız giricek mecbur.. ama daha program belli diil inşallah iyi olur dua edin anacım sizin dualarınıza çok güveniyorum ben ne tatillere kv ile gitmenin kenarından sıyırdım ben sizin dualarla :)))

hahah ay hatırlıyorum o tatili dua etmez miyiz canımm mehmet emre yavrum anasını daha sık görür inşallah sende rahat edersin.

bizimki de öyle kuzum yaaa bildiğin tepiniyor bana vuruyor , yaramazlık vs çocukta olur ama şımarıklık ve şiddet yanlısı çocuklar olmazlar inş hiiiiç sevmiyorum öyle cocukları :/
Offf aynen hangimiz gidersek yakında dr a soralım bunu canım çok önemli bu.. ama dikkat ettim de gonulll cüm hiç yadırgamadı bu durumu büyüdüklerini gösteriyolar dedi acaba bi çok çocukta olan bi durum mu??

Ayrıl işten, çözüm belli :/

İsmine bakabilir misin fırsatın olunca? Tam olarak o tip bişey arıyorum

Kızlar azıcık alternatif tıp bilen var mı?bizim okulda derslik sistemi yapmışlar öğrenciler sınıf sınıf gezecek yani Benim sınıfım sabit her teneffüs muhakkak boşaltıp iyice havalandıracağım bilen var mı etrafa ne koysam da mikrop olmasa nane yağı filan mı yada sirke mi döksem hep ?

Allah yardımcın olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…